(SATILIK) Zymöl, Koch Chemie, Auto Finesse, Epoca, Valet Pro ürünler

forzaGilles

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
Selam arkadaşlar., dolapta yer açmak amaçlı elimde bulunan aşşağıdaki ürünler satılıktır.,

-Zymöl Detail Aerodynamic Wax 80 tl. (satıldı)
(sıfır ürün) tek kusuru bizim meraklı birader merak edip açıp bakmış., aslında kusur pek denilemez ama işte güvenlik şeridini çıkarıp kapağını bi açıp kapatmış (ürün kullanılmamıştır)., olur böyle şeyler dedim ses etmedim :sicak:Ürün Zymöl 'un iç ve dış karbon-fiber parçalar, piano black orta konsol ve trimler., ahşap/maun iç aksamlarda., aracın difüzör, spoiler, kanat gibi aerodinamik parçalarının bakımı ve esnekliğini koruması için geliştirdiği ürünü.

-Koch Chemie Felgenblitz bölünmüş 1 Lt. (demir-tozu temizleyici) 60 tl. (satıldı)

-Valet Pro Bilberry Wheel Cleaner 1 Lt. (jant temizleyici) ürün %95 doludur. 45 tl. (satıldı)

-Valet Pro Leather Soap (deri temizleyici) yaklaşık 5-10ml. (nohut tanesi kadar) kullanıldı ürün %99 doludur. 40 tl.

-Auto Finesse Crystal (cam temizleyici) ürünün yaklaşık %35-40 'ı kadarı doludur 20 tl.

-Epoca 2000 2lt. basınçlı sprey pompa toplamda 4-5 kez kulandım yeni gibi hatasız 40 tl. (satıldı)

Ürünler "oda sıcaklığında" ışık görmeyen kapalı dolapta muhafaza edilmiştir.

İstanbul bakırköy/bahçelievler/beylikdüzü Torium AVM civarı elden teslim olabilir..., veya alıcı ödemeli kargo ile gönderilecektir.

(Ürün resimleri eklenecektir)

Son düzenleme:

forzaGilles

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
Zymöl detail wax, valet pro bilberry, koch chemie felgenblitz satılmıştır.., diğer ürünler güncel

green_spell

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
@ege hocam hiç sorma. Vedalaştı ama istediğim bir ürünü uygun fiyata yine alamadım kendisinden. 11 dakikada satıldı. Geçen seferde AF yün yıkama eldiveni satıyordu onu da 3 dk ile kaçırdım. Çeyizde eksik bir iki parça var. Onları ne güzel kendisinden tedarik edecektim, üstelik elden teslim alıp tanışmak da istiyordum ama kısmet değilmiş 2. seferdir yine olmadı.

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
@ege hocam hiç sorma. Vedalaştı ama istediğim bir ürünü uygun fiyata yine alamadım kendisinden. 11 dakikada satıldı. Geçen seferde AF yün yıkama eldiveni satıyordu onu da 3 dk ile kaçırdım. Çeyizde eksik bir iki parça var. Onları ne güzel kendisinden tedarik edecektim, üstelik elden teslim alıp tanışmak da istiyordum ama kısmet değilmiş 2. seferdir yine olmadı.
tanışmak için bahene aramayın bence:)<3 ürün alınır satılır yenisi gelir gider önemli degil. üzme kendini . @forzaGilles hep burada.:)

forzaGilles

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
Olur böyle yahu., bilseydim ilanı açmadan önce size haber verirdim., hayırlısı neyse o olsun., Önümüzdeki hafta yamaçlar ‘a uğramayı düşünüyorum biten 1-2 ürün var., gelebilirsen tanışmış oluruz., Gerçi fenerlileri hiç sevmem ya neyse... :heyecan: :kop::kop::kop:

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
Vedalaşmadım hocam 2 tane vardı., birini verdim., zymöl detail benim olmazsa-olmazım :)
bende diyorum okadar konuştuk ettik niye satışa koydu. :dusun: hemide şu son fiyatlardan sonra:of:
ürünü okadar övdüm bi sorun mu yaşadın diye sorayım dedim. ;)

Son düzenleme:

green_spell

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Olur böyle yahu., bilseydim ilanı açmadan önce size haber verirdim., hayırlısı neyse o olsun., Önümüzdeki hafta yamaçlar ‘a uğramayı düşünüyorum biten 1-2 ürün var., gelebilirsen tanışmış oluruz., Gerçi fenerlileri hiç sevmem ya neyse... :heyecan: :kop::kop::kop:
hocam benimde en iyi arkadaşlarım gs li :) alıştım ben :):)

forzaGilles

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
Epoca pompa satılmıştır., diğer ürünler güncel., fiyatlar indirim/revize edilmiştir