Satılık Zymöl Titanium, Zymöl Wheel Coat, Gtechniq C2V3

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
nuriksari' Alıntı:
_CaN_' Alıntı:
Güncelleme yapıldı o zaman ;)
Azcık daha güncelle de 2miz de rahatlayalım abicim. ;))
Emrecim teşekkür ediyorum c2v3 kalacak bana gene. :)) zymol titanium alıp bölüşelim mi arkadaş gene güncellerse biraz fiyatı elimizdeki yarıları tamamlamış oluruz ama bu sefer kutusunu bana ayır. ;))

emredkmn

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul
nuriksari' Alıntı:
nuriksari' Alıntı:
Azcık daha güncelle de 2miz de rahatlayalım abicim. ;))
Emrecim teşekkür ediyorum c2v3 kalacak bana gene. :)) zymol titanium alıp bölüşelim mi arkadaş gene güncellerse biraz fiyatı elimizdeki yarıları tamamlamış oluruz ama bu sefer kutusunu bana ayır. ;))

Hahah rica ederim abi ne demek ben bişey yapmadım satıcı arkadaşımız anlayış gösterip fiyat güncelledi bu titanyum 2 sene gider en az ya ama c2v3 alırsan ona biraz ortak olabilirim belki

Moderatör tarafında düzenlendi:

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
emredkmn' Alıntı:
nuriksari' Alıntı:

Hahah rica ederim abi ne demek ben bişey yapmadım satıcı arkadaşımız anlayış gösterip fiyat güncelledi bu titanyum 2 sene gider en az ya ama c2v3 alırsan ona biraz ortak olabilirim belki
Al o zaman sen böl ikiye 250şer ml 2mize de yeter de artar bile. Ben gelince alırım senden ama bu sefer kahve ısmarlicam ayaküstü değil. Satıcı arkadaş zaten anlayışlı biraz daha fiyat indirdi alacaksak.

_CaN_

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Tüm ürünler @nuriksarı nickli abime satılmıştır.

Teşekkürler herkese.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
_CaN_' Alıntı:
Tüm ürünler @nuriksarı nickli abime satılmıştır.

Teşekkürler herkese.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Zymöl Titanium bölüşmek isteyen olursa ö.m atsın bende var yarım bunu da bölebilirim ürün yaklaşık 220gr. Yarısı ile 20 uygulama rahat çıkar :) c2v3 @emredkmn ile bölüşecez. E hayırlı olsun dostum bu arada teşekkürleeer