Selamünaleyküm (Denizli)

Kadir

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Denizli
Merhabalar,
Adım Kadir, şu ana kadar bulaşık deterjanı ile temizlik yaptığı sanan biri olarak aranıza Denizli den katılıyorum. 
Detail işinde bilgisiz biri olarak bu konuda tecrübeli üyelerden faydalanmak için dragstar abimin tavsiyesiyle buraya geldim.

Geistreichz

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İzmit/KOCAELİ
kdr20_88' Alıntı:
Merhabalar,
Adım Kadir, şu ana kadar bulaşık deterjanı ile temizlik yaptığı sanan biri olarak aranıza Denizli den katılıyorum. 
Detail işinde bilgisiz biri olarak bu konuda tecrübeli üyelerden faydalanmak için dragstar abimin tavsiyesiyle buraya geldim.

Hoşgeldiniz keyifli forumlar .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:

dati_bubu

Amatör Detaycı
Üye
İl
Kocaeli
Hoşgeldiniz referans sağlam

Fatih Şahin

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Kadir aramıza hoşgeldin keyifli forumlar

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
kdr20_88' Alıntı:
Merhabalar,
Ortaokuldayken babamın direktifleri ile istemeden de olsa ocak/fırın temizleme köpüğü ile sararmış jantları temizlediğimi bilirim :D (sıkıntı olmamıştı tertemiz olmuştu ama o zaman zaten çeşitte yoktu fazla direnememiştim :D )

Aramıza hoşgeldin. (dünkü üyeye bak, forumu sahiplendi aramız maramız yaızyor :D )

umrdmr

Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Aleykümselam hoşgeldiniz keyifli forumlar. Süleyman abiyle aynı ilde olmak güzel :)

Kadir

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Denizli
Geistreichz' Alıntı:
kdr20_88' Alıntı:
Merhabalar,

Hoşgeldiniz keyifli forumlar .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Teşekkürler, Hoş bulduk :)

Eraycan' Alıntı:
Hoş geldiniz keyifli forumlar :)
Teşekkürler, Hoş bulduk.

Ramazanerdmr' Alıntı:
Hoşgeldiniz, virüsü kaptıktan sonra bulaşık deterjanına el bile sürmeyeceksiniz.
Hoş bulduk.
Abi bu detail işini yapanlar bulaşık deterjanı ile araba yıkayanlara uzaylı gibi bakıyolar :) Siz evde bulaşıkları da valet pro ile falan yıkıyorsunuzdur diye korkuyorum:D

dati_bubu' Alıntı:
Hoşgeldiniz referans sağlam

Fatih Şahin
Hoş bulduk,
:) Kendimi vali torpiliyle makam sahibi olmuş gibi hissettim :D

Dragstar' Alıntı:
Kadir aramıza hoşgeldin keyifli forumlar

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ
Hoş bulduk abi.

SubaruOutback' Alıntı:
kdr20_88' Alıntı:
Merhabalar,
Ortaokuldayken babamın direktifleri ile istemeden de olsa ocak/fırın temizleme köpüğü ile sararmış jantları temizlediğimi bilirim :D (sıkıntı olmamıştı tertemiz olmuştu ama o zaman zaten çeşitte yoktu fazla direnememiştim :D )

Aramıza hoşgeldin. (dünkü üyeye bak, forumu sahiplendi aramız maramız yaızyor :D )
Hoş bulduk :)

umrdmr' Alıntı:
Aleykümselam hoşgeldiniz keyifli forumlar. Süleyman abiyle aynı ilde olmak güzel :)
Hoş bulduk,
Evet Süleyman abi ile görüştük bile. Detail yapacağı bir gün onu ziyaret edeceğiz.

Motors

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
Aleykumselam hoşgeldin hocam. Süleyman abi gibi sağlam bir hemşehrin var. :) Gerek Süleyman abiden gerek forumun artık profesyonellikte seviye atlamış, uygulama merkezlerine taş üstüne taş çıkaracak üyelerinden çok şey kapacağın kesin. En kötü deterjanla araba yıkanmayacağını anlarsın :D

akhisar

Usta Detaycı
Üye
İl
kocaeli
hoşgeldin kadir sırtın yere gelmez senin @Dragstar süleyman usta gibi bir hemşerin var keyifli forumlar

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
Hoşgeldiniz, keyifli forumlar diliyorum. Nickiniz "Kadir" olarak düzeltildi..