Sıcak Satış..........Ürünler Güncellendi

ondrclvz

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
Ürünlere güncelleme yapmak istedim, kimi ürün mesajların arasında kaldığı için son durumu listeliyorum.Şu ana kadar @umrdmr işin yükünü çekti,Buradan kendisine teşekkürlerimi tekrardan sunuyorum.

Daha önce ifade etmiştim ama tekrar etmekte fayda var.Arkadaşlar piyasadan epeydir uzağım çok uzun yıllar tekrar araba alma ihtimalim kalmadığı için ürünleri satışa çıkardım.Yakın zaman kadar araba alabilirim diye kenarda süs olarak duruyorlardı,artık o ihtimal de ortadan kalktığı için ürünleri satışa çıkardım bir çoğu satıldı bunlar kalan ürünler fiyatları birkaç siteye bakarak yazdım daha uyguna satılan yerler olabilir bu sebeple herhangi bir üründe fiyat fazla ise beni uyarabilir veya fiyat teklifinde bulunabilirsiniz.İlginiz ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

......... Görselde olup satılan ürün oldukça fazla bu sebeple listeyi dikkate alın,liste güncel......

Soft99 3'lü pasta seti aplikatörleri ile beraber.................................. 35 TL Bu ürünün bir seti satıldı ,bir seti unutmuşum duruyor
Chemical Guys hassas bölgeler çift taraflı için fırça.................. ..35 TL

Soft99 ........Etiket sökücü ..........................................25 TL
Nasiol Rımshine.... Sıfır................................................25 TL
Nasiol Cabinshine... Sıfır............................... ............25 TL
Meguiars Scratch X2.0 ..............................................60 TL
Autobrite Engine Lacouer .....................................40 TL
Autobrite Super Sheen......................... ................40 TL
Autobrite Jaffa Clean..................................................40 TL
Bell-Add B1........................................................................50 TL
Bell Add 2B............ .........................................................125 TL ........ 2 Adet var (Bu ürünü mutlaka araştırmanızı öneririm. )
_20181008_152746.JPG

_20181010_213600.JPG
_20181010_213633.JPG

_20181010_213728.JPG

Chemical Guys ...........DERİ.. fırçası .....................50 TL
Chemical Guys Jant fırçası.....................................30 TL
5'li köpük fırça.................................................................20 TL
5 adet sprey şişe Murat Plastik......................... 70 TL
3D el pedi kırmızı ....................................................... 20 TL
3D el pedi kırmızı ....................................................... 20 TL
Auto Finesse çift yönlü ped ................................40 Tl
Gtechniq çift yönlü applicator........................................................50 TL
Chemical Guys Hex Logic (Yumuşak el pedi..BEYAZ....25 TL
Chemical Guys Hex Logic (Yumuşak el pedi..MAVİ........25 TL
Chemical Guys Wax uygulama pedi.....(KIRMIZI.................40 TL
Chemical guys Wax uygulama pedi kırmızı ........................ 35 TL (küçük olan)

MİKTAR AZALMASI OLAN KULLANILMIŞ ÜRÜNLER

3D Magic 3D Şişe dahil ve tahmini 1.5 litre ürün var. .............90 TL ........... (Sadece 3D şişe piyasada 35 TL)

_20181010_213837.JPG
_20181010_214249.JPG _20181010_212535.JPG _20181010_212412.JPG _20181010_212714.JPG _20181010_212833.JPG _20181010_213837.JPG _20181010_214249.JPG _20181008_152746.JPG _20181010_213600.JPG _20181010_213633.JPG _20181010_213728.JPG _20181010_212535.JPG _20181010_212412.JPG _20181010_212714.JPG _20181010_212833.JPG _20181010_213837.JPG _20181008_152746.JPG _20181010_213600.JPG _20181010_213633.JPG _20181010_213728.JPG sketch-1545746973501.png sketch-1545746973501.png

Son düzenleme:

umrdmr

Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Soft99 mavi ve onun yanındaki bir büyük ve bir küçük glacolar ne işe yaramakta.

ondrclvz

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
Soft99 mavi ve onun yanındaki bir büyük ve bir küçük glacolar ne işe yaramakta.
Umur,Abisi soldaki iki büyük ürün buz çözücü sprey.Mavi hacim olarak biraz daha fazla.
Ufaklar,etiket sökücü,kayış spreyi ve en sağdaki en minik olan ise Zero (ayna için su tutmamasını sağlıyor) adı üstünde sıfır SU ,)

ondrclvz

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
Arkadaşlar,Bell-Add2B her benzinli araç sahibinin kullanması gereken ama özellikle aracı turbo olanların mutlaka kullanması gereken rakipsiz bir ürün.,Araca katkıları ve faydaları saymakla bitmez.Ürünün özelliklerini ve uygulama video'sunu ekliyorum.Daha detaylı araştırmaları youtube dan detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Bell-Add 2B İle Benzinli Araçlar İçin Katalitik Konvertör Temizliği 911094

Bell-Add 2B İle Benzinli Araçlar İçin Katalitik Konvertör Temizliği 911094

Ne işe yarar ne fayda sağlar?

Tüm katalitik konvertör tiplerini ölçülebilir değerler sunarak gerçek anlamda temizler.

Temizlik performansı Türkak onaylı Tofaş Ar-Ge Laboratuar test sonuçlarıyla kanıtlanmış pazardaki tek katalitik konvertör temizleme kimyasalıdır.

Katalitik konvertörün mikro odacıkları içinde birikerek egzoz gazı çıkışına engel teşkil ederek geri basınç yaratan, böylelikle aracın performansını düşüren yakıt tüketimini arttıran tüm kurum, vernik ve sakızımsı kirletici maddeleri katalitik konvertörden dışarı atılmasını sağlar. Katalitik konvertörün değiştirilmesi veya iptal edilmesi gibi gereksiz ve pahalı çözümlere gerek bırakmaz.

Patentli özel formülü deterjan bazlı olup köpük yapılı bir kimyasaldır. Solvent ve diğer solvent türevi çözücüleri içermediği için katalitik konvertör, lambda sensörü, partikül filtresi ve motorun hiç bir parçasına geçici ve kalıcı zararı yoktur.% 100 güvenlidir.

2 B ayrıca tüm hava giriş sistemindeki,

Gaz kelebeği ağzı,
Emme manifold girişi,
Emme manifold kanalları ve
Emme supaplarını temizleyerek motorun hava alma kapasitesini maksimize eder ve yanma verimini yükselterek yakıt ekonomisi sağlar.
2 B ek olarak,

Intercooler ve turbo palleri
EGR valfini de temizler. Özellikle EGR valfinin sıkışıp açık kalmasını engeller, sıkışmış olanları açar ve rahat çalışmasını sağlar (mekanik olarak kilitlenmiş olanlar hariç).

Kurum yükü ve kirliliğinden dolayı sıkışmış olan segmanları özel uygulama yöntemi kullanarak* rahatlatır ve çalışır hale getirir. Sıkışmış segmanlardan dolayı yağ yakan araçların yağ yakmasını ve yağ kaybetmesini engeller. İşçilik ve parça tasarrufu sağlar, hızlı çözüm üretir.

Yağ yakmadan dolayı veya yüksek egzoz gazları değerlerinden dolayı emisyon testlerinden geçemeyen araçların emisyon testlerinden geçmesini sağlar.

Normal koşullarda 1 şişe veya kutu kimyasal 120 Beygir gücü araç için yeterlidir.

Nasıl Kullanılır ve Nasıl Etkili Olur?

2B ürünü 1. Kullanım Şekli:

7 Bölgede Tüm Sistem Temizliği

Aracın akış metresi veya hava kütle ölçer’den sonraki hava girişlerinden(ürün akış metre veya hava kütle ölçer üzerine sıkılmamalı ve bu noktalardan uygulanmamalıdır) olan gaz kelebeği veya emme manifold ağzından gerekli durumlarda özel püskürtme hortumu kullanılarak uygulanmalıdır.

Köpük yapılı olan sıvı yavaş, yavaş sıkılmalıdır. Deterjan köpüğü yapısındaki kimyasal kurum ve diğer kirletici maddeleri önce yavaş yavaş yapıştıkları yüzeylerde yumuşatır daha sonra yüzey çekim kuvveti ile yapısına alır.

Böylece hava giriş ağzı, emme manifold kanalları, EGR valf, intercooler, emme supapları, lambda sensörü ve de katalitik konvertör üzerindeki tüm kirletici madde ve kurumları egzoz yoluyla yanmış gaz olarak dışarı atar.
2B ürününün uygulaması sırasında motor sıcak olmalı ve işlemin bir kısmı rölantide motor devrinde diğer kısmı 1200-1500 motor devrinde yapılmalıdır.2B ürünü bir kerede tamamen değil, yavaş yavaş yaklaşık 10 küçük püskürtmeyle verilerek işlem tamamlanmalıdır. Araç yaklaşık olarak 10 dakika kadar motora hafif yüklenerek kullanılması durumunda maksimum etki derhal alınacaktır.

2B ile 7 değişik bölgede temizlik yapılmaktadır. Bu temizlik sırasında, ürün solvent değil deterjan köpüğü yapısında olduğu için, motorun yağ film tabakalarına ve dolayısıyla motora asla zarar vermemektedir. Solvent bazlı ya da içersinde inceltici olan kimyasallar, temizlik yaptıkları esnada yağ filmini bozarak motora kısa, orta veya uzun vade kesinlikle zarar vermektedirler.

Ayrıca 2B temizlik yaptığı bu 7 değişik bölgedeki yüzeylerin üzerinde kaygan bir film tabakası oluşturarak kurum ve diğer kirletici maddelerin tekrar oluşuma süreçlerini uzatmaktadır.

2B ile yapılan temizleme sonucunda aracın motorunun hava alma kapasitesi tekrar %100 kapasiteye ulaştırarak motorun kompresyon oranının ve volümetrik verimini maksimize eder. Ayrıca 2B ile tek bir aşamada mükemmel olarak temizlenen lambda sensörü ve de katalitik konvertör de aracın motorunun % 100 verimli çalışmasını garanti eder, yakıt ekonomisi sağlanır ve motordan tam güç alınır, egzoz emisyon değerleri azalır.

2B ürünü 2. Kullanım Şekli:

Yağ Yakan ve Eksilten Motorların Temizliği:

Aracın motorunun yağ yakma sebebi eğer sıkışmış segmanlardan kaynaklanıyorsa derhal 2B uygulanmalıdır. Motordaki yağ yakma ve eksiltme problemlerinin çoğu sıkışmış ve yerinde hareket edemeyip sızdırmazlık görevini yapamayan segmanlardan kaynaklanmaktadır.

Motoru çalıştırın ve normal çalışma sıcaklığın kadar gelmesini bekleyin ve stop edin. Derhal bujileri sökün, her bir buji deliğinden her bir silindire yaklaşık 50 ml 2B sıkın. Bujileri yerine takın ve 4 saat bekleyin. Daha sonra bujileri tekrar yerinden sökün, her bir buji deliğine basınçlı hava tutun ve silindirlerin içinde 2B’nin köpük yapısına yapışmış olan tüm kirletici maddelerin silindirlerden dışarı atın. Bu sırada buji deliklerin üzerlerinde bir bez tutarak bu boşaltılan kirletici maddelerin motor kompartımanına sıçramasına ve yayılmasına engel olun.

Bu işlemden sonra aracın motor yağı ve yağ filtresi muhakkak değiştirilmelidir.

Son düzenleme:

ondrclvz

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
Son eklenecek ürün Pedal Commender PC7 Bluetooth olmayan bir önceki modeli.Aynı ürün değişen veya geliştirilen tek özelliği yeninin bluetooth ile telefondan mod değişimi yapması.Bunda cihaz üzerinden değişimi yapıyorsunuz.

Fiyatı ............ : 600 TL

umrdmr

Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Abiler bu konuya bir güncel. Beğendiğiniz ürün varsa pazarlık yapabilirsiniz. Önder Abi fiyat konusunda genelde yardımcı olmaya çalışıyorum. Mesela ben ne aldıysam ne verirsen dedi.:)

ondrclvz

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
Bir kaç ürün daha bugün kargoladım .Son kalan ürünlerin güncellemesini yaptım,sadece listede yazan ürünler mevcut görsellerde ürünler genelde toplu resim olduğu için her görselde olan mevcut olmayabilir lütfen listeyi dikkate alın.

bugrahongul

Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
İl
İskenderun
Davlumbaz fırçasını almaya niyetlendim ancak ufak sıfırıyla aynı fiyatta büyük olanlada 10-15 lira fark var

ondrclvz

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
@_CaN_ ve @brkgok hocamın ürünleri kargolandı. @oskay hocamın ürünleri rezerve edildi.Bu arada Soft99 3'lü pasta seti iki set vardı,bir seti satıldı ikinci set arada unutuldu sanırım halen beklemede.Birde Chemical Guys hassas ve zor bölgeler için çift taraflı fırçası duruyor bu ürünü listeye hiç yazmadım galiba onları da listeye ekledim.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
@_CaN_ ve @brkgok hocamın ürünleri kargolandı. @oskay hocamın ürünleri rezerve edildi.Bu arada Soft99 3'lü pasta seti iki set vardı,bir seti satıldı ikinci set arada unutuldu sanırım halen beklemede.Birde Chemical Guys hassas ve zor bölgeler için çift taraflı fırçası duruyor bu ürünü listeye hiç yazmadım galiba onları da listeye ekledim.
Teşekkürler abi ilgin için. Şu çift taraflı fırçaların görseli var mı?

ondrclvz

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
Teşekkürler abi ilgin için. Şu çift taraflı fırçaların görseli var mı?
Can hocam,eklediğim son foto da soft99 üçlü pasta setinin hemen altında görseli mevcut.Hem küçük olduğu için hemde pastalardan fark edilmiyor,gözden kaçması normal.Keşke ayrı bir foto ekleseymişim diye pişman oldum şimdi.

ondrclvz

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
@oskay hocamın istediği ürünler gönderildi,iyi günlerde kullanması dileğiyle.Liste güncellendi...