Soft 99 Fusso Coat

toygar68

Acemi Detaycı
Üye
Renk şahane görünüyor, fusso ise tam olarak kendinden bekleneni yapmış gibi. Ayrıca jantların rengi ayrı bir hoşuma gitti, gun metal yerine ferric grey seçimi çok yerinde olmuş.
Çok teşekkür ederim Rengi çok araştırdım.Gun metal saç jantta ticari havası verdi.A80 Ferric Greye geçiş yaptım şuan aklımda vw grubu saç janta plastik göbek var.Onuda uyguladigimda harika olacak.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
Önceden Auto GLYM HD kullanıyordum.Fusso cidden efsane.Cok teşekkür ederim

Auto GLYM HD f/p ürünü degil. uygulama zamanıda cabası. carnauba içerigi bahsedilen özelliklerinin yakalamada yetersiz kalıyor.
görlüyor ki sözkonusu parlaklık fussonun orta parlaklıgına 3D wash n wax 'ın suda çözülen polimerleri fusso polimer yapısılya iyi bag kurup üst bir kaplama oluşturarak bu sonucu dogurmuş. hidrofobik başarıyı düşürsede gloss oranını yükseltmiş gibi .
bazen cilalılarıda seviyorum . farklı sonuçlar dogurabiliyor. farklı denemeler yapılabilir.

toygar68

Acemi Detaycı
Üye
Auto GLYM HD f/p ürünü degil. uygulama zamanıda cabası. carnauba içerigi bahsedilen özelliklerinin yakalamada yetersiz kalıyor.
görlüyor ki sözkonusu parlaklık fussonun orta parlaklıgına 3D wash n wax 'ın suda çözülen polimerleri fusso polimer yapısılya iyi bag kurup üst bir kaplama oluşturarak bu sonucu dogurmuş. hidrofobik başarıyı düşürsede gloss oranını yükseltmiş gibi .
bazen cilalılarıda seviyorum . farklı sonuçlar dogurabiliyor. farklı denemeler yapılabilir.
Aynen öyle hocam çok güzel özetlemiş siniz elinize sağlık.