Soft99 waxlarda parlaklık ve kalıcılık degerleri

Dragstar

Konu Sahibi ✔
Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Bir kaç tane soft99 waxın kalıcılık ve parlakılkk degerlerini paylaşmak istedim bu degerler soft99 un kendi waxları içerisindeki puanlama degerlerdir başka marka waxlarla yapılmış bi kıyaslama sonucu degerlendirme degildir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Fusso coat 12 months olanını kullandım. 5 ay kadar dayandı destekleyici ürünlerle. Memnundum ancak farklı ürünler denemek için sattım. Alacak olan arkadaşlara tavsiye ederim.

MuratYARDIM

Amatör Detaycı
Moderator
İl
Ordu
_CaN_' Alıntı:
Fusso coat 12 months olanını kullandım. 5 ay kadar dayandı destekleyici ürünlerle. Memnundum ancak farklı ürünler denemek için sattım. Alacak olan arkadaşlara tavsiye ederim.
5ay guzel bir zaman. Authentic kullandim parlakligi güzel ama yazin 1ay gitmedi su iticiligi. Fakat zaten üretici firma dayaniminin cok az oldugunu belirtiyor authenticin.

ozcannyasin

Çaylak Detaycı
Üye
Bende koyu okyanus mavisi araç için kiwami ve fusso arasında kararsız kaldım zırt bırt wax atmayayım diyorum kiwaminin dayanıklılığı nekadar 3 ay gider mi

Dragstar

Konu Sahibi ✔
Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Bende koyu okyanus mavisi araç için kiwami ve fusso arasında kararsız kaldım zırt bırt wax atmayayım diyorum kiwaminin dayanıklılığı nekadar 3 ay gider mi
Parlaklık için Kiwami derim kalıcılık 2-3 ay civarı gidiyor.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Yıkama şartlarına maruz kaldığı duruma bağlı değişir. Çok takılmayın bence dayanıklılığa sonuçta uygulayıp 6 ay bırakacak haliniz yok. 2-3 ay dayanır Kiwami dikkatli yıkarsanız ph nötr kaliteli şampuanla. Authentic de seviyorum ben parlaklığı çok iyi dayanımı az ama ilkbahar yaz için güzel bence hava iyi 1 ay sonra 1 kat daha atarsın olur biter. ;)

ozcannyasin

Çaylak Detaycı
Üye
Kiwami 2 ay idare etse yeter lakin etmezse fusso ve üstünede c2v3 mü atsam diyorum

oguztiryaki

Acemi Detaycı
Üye
İl
SAMSUN
Gecen sene aldigim kiwami yi dun gece uygulamak nasip oldu. Çok üzgünüm resim yok gece ışık azdi benzinlikte. Ama uygulamasi kolay diye düşünüyorum ve silmede cok zorlamadı beni ( fusso f7 ) göre. Işık az oldugu icin parlakligi anlamadim ama eve geldigimde araci park edip paktigimda bariz belli oluyor. Vermis oldugu kadifemsi his guzel. Yazin ideal. Bence kisin da kullanilir ayda bir uygulanir veya hizli cila ile desteklenip ömrü uzatilir. Ayda bir yorar dersek fusso ideal olur. Saygilar..

ozcannyasin

Çaylak Detaycı
Üye
Gecen sene aldigim kiwami yi dun gece uygulamak nasip oldu. Çok üzgünüm resim yok gece ışık azdi benzinlikte. Ama uygulamasi kolay diye düşünüyorum ve silmede cok zorlamadı beni ( fusso f7 ) göre. Işık az oldugu icin parlakligi anlamadim ama eve geldigimde araci park edip paktigimda bariz belli oluyor. Vermis oldugu kadifemsi his guzel. Yazin ideal. Bence kisin da kullanilir ayda bir uygulanir veya hizli cila ile desteklenip ömrü uzatilir. Ayda bir yorar dersek fusso ideal olur. Saygilar..
Kral yazın kaç ay gider boncuklanma ve parlaklık