Sonax Kokpit Sprey Mat Efekt

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Sonax'ın bu ürününü duymayan ve görmeyen kalmamıştır ama illa ki henüz kullanmayanlar vardır düşüncesiyle videosunu hazırladım.
İçeriğinde silikon bulunmuyormuş ve yüzeyi koruyormuş ama koruma olarak hiçbir yerde detay bulamadım. Muhtemelen uv koruması yok. pH değeri çok yüksek çıkmadı, aşırı bazik bir ürün değil dolayısıyla derin ve çok kirli yüzeylerde etkili olabileceğini sanmıyorum, daha çok hafif ve yüzeysel kirler için etkili olabilecek bir ürüne benziyor.
Videoda pH değeri, içeriği, temizlik kabiliyeti ile ilgili bilgileri bulabileceksiniz.
Şunu söyleyeyim, adının hakkını sonuna kadar veriyor. Yüzeyde hakikaten renk değişikliği olmuyor. Bakalım anti statik etkisi ne zamana kadar devam edecek. 1 hafta oldu halen yüzeyde toz yok :)

Samatyalı

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Üstat eline ,emeğine sağlık ben bu ürünü devamlı kullanan biri olarak nacizane tavsiyem uygulama pedine sıkıp öyle uygulasan ürünü daha güzel çalıştırirsin ve sarfiyatta azalır

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Üstat eline ,emeğine sağlık ben bu ürünü devamlı kullanan biri olarak nacizane tavsiyem uygulama pedine sıkıp öyle uygulasan ürünü daha güzel çalıştırirsin ve sarfiyatta azalır
Bazı bölgelerde mecburen o şekilde uygulama yapıyorum ama bu seferde sanki hiçbir yere ürün sürmemişim gibi hissediyorum özellikle de böyle mat görünüm veren ürünlerde bu hissiyat daha fazla oluyor :)
Ya birde amacım bir an önce bitsin de sırada bekleyen fraber'i yeniden uygulayayım ve videosunu çekeyim niyetindeyim :D :D
Duster'da daha fazla plastik parça var ona da dün uygulama yaptım. Bu elibol halimle bile 140 ml'yi bitirmem zaman alacak :D

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul

usurer

Usta Detaycı
Üye
İl
izmir
Saf suya limon sıkıp şişelemişler sanki :)
Eline koluna sağlık ve kesene bereket @SubaruOutback Hakan,
ürünün seveni çok biliyorum ama bezi ıslatıp silsem daha fazla fark ediyor, benlik ürün değil maalesef ,
video izlendi like bırakıldı
Güzel inceleme için teşekkürler

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Saf suya limon sıkıp şişelemişler sanki :)
Eline koluna sağlık ve kesene bereket @SubaruOutback Hakan,
ürünün seveni çok biliyorum ama bezi ıslatıp silsem daha fazla fark ediyor, benlik ürün değil maalesef ,
video izlendi like bırakıldı
Güzel inceleme için teşekkürler
Desteğin ve yorumların için teşekkür ederim :) Bunun etkisi azalsın fraber 6 for 1 veya auto glym vrc kullanmayı düşünüyorum :)

Berkay

Master Detailing
Moderator
İl
İstanbul
Eline emeğine sağlık abi. Autoglym vrc demişsin bence onu dacia da dene. Onun kadar dandik bir plastik ürünü kullanmadım

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
İnceleme için teşekkürler abi. Sonaxın kokpit ürünleri genel olarak hoşuma gidiyor benim de. Autoglym konusunda Berkay'a katılıyorum..

lampsy

Amatör Detaycı
Üye
İl
Ankara
Vay arkadaş VRC'ye çok ümitlenmiştim bütün modum düştü şimdi :(
Bu konularda benden daha bilgili arkadaşlar vardır eminim fakat ben bir şişe almıştim uzun süredir bitsin diye kullanıyorum kokusu com hoş ama toz tutuyor, parlak etki bırakıyor yerine göre, dayanımı çok değil, bence o fiyata çok daha iyi ürünler vardır.