Sonax pns ve sonax hybrit npt testi

Dragstar

Konu Sahibi ✔
Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Herkese merhaba sonax polymer net shield (pns) iki yıldır begenerek kullandıgım bir ürün ama ürünün TR de ticari olarak satışı yok almanyadan temin etmek gerekiyor geçen otomaniax dan talep oldugundan dolayı pns getirtebilirmisiniz diye teklifte bulundum bana pns nin ticari versiyonu olan amatör uygulama ürünü sonax hybrit npt benzer ürünler oldugu ve daha kolay uygulanan bir ürün oldugunu belirtti ve SONAX Xtreme Protect + Shine Hybrid NPT - Boya Koruma + Parlatma ürününü tavsiye etti bende havayı güzel bulunca iki ürünü uyguladım geçelim testimize

Öncelikle arabayı yıkadıktan sonra iki kapı ve bagaj kapagına temizlik polisajı yaptım yüzeyde çizik olmadıgı için polisajda lake final pad ,sonax premium class maschinen politur kullandım ürün sadece hare ve bezden Kaynaklanan çizikleri alabiliyor parlaklık arttırmak ve koruma öncesi temizlik polisajı için tavsiye ediliyor final parlaklıgı çok güzel bir ürün.

Polisaj işlemi bittikten sonra yüzeyi m600 ile temizledim

Aktörlerimiz ürünleri bu sünger uygulama pedleri ile uygulamıştım pedleri bu ürünler için çok begenmedim yüzeyde kaymadı eski pns uygulamasında kullandıgım pad daha güzeldi birdahaki uygulamalarda onunla devam

Önce pns uyguladım yüzeye ürünü yaydıktan 15 sn sonra sildim uzun süre kaldıgı zaman pns yi silmek çok zorluyor Silmede çinden aldıgım kenarsız mikrofiber havluları kullandım güzel iş çıkardı

Sonra sol tarafa hybrit npt yi uyguladım ürünü açıklamasındaki gibi 1-2 dk sonra sildim silmede problem olmadı.

bagaj harici bir yerdede gözlemlemek için ürünleri ön kapı ve arka kapıyada uyguladım ön kapıya pns arka kapıya npt uyguladım

Boncuk testimiz İki Ürününde güzel boncuklanma yaptı şuanda boncuklanma olarak aynı

Parlaklık ve final resimlerimiz iki üründe şuanda eşit parlaklık ve boncuklanma verdi ilerleyen günlerde bu konudan koruma süresini ve su iticilik etkisini videolu ve görsel olarak paylaşacagım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Uygulama çok güzel.
Ellerine sağlık Süleyman abi.

Dragstar

Konu Sahibi ✔
Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Moderatör tarafında düzenlendi:

Can

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Balıkesir
Her zamanki gibi örnek bir uygulama. Elinize sağlık Süleyman hocam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

umrdmr

Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Süleyman abi sen Pns'yi nerden temin ettin. Basınçlı sprey olduğu için Amazon gönderimi de yok onun için soruyorum.

Amazon konusu açılınca çoğu kişi Pns geliyor mu diye soruyordu.

Dragstar

Konu Sahibi ✔
Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
umrdmr' Alıntı:
Süleyman abi sen Pns'yi nerden temin ettin. Basınçlı sprey olduğu için Amazon gönderimi de yok onun için soruyorum.

Amazon konusu açılınca çoğu kişi Pns geliyor mu diye soruyordu.

Yurtdışında gurbetçi tanıdıkların adrese gönderiyorum onlar izin zamanı getiriyor.

Sent via my iphone 7 using Tapatalk from DENİZLİ