Sonax'ın Hangi Şampuanı Daha Kaliteli?

etuhanatasever

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Bursa
Herkese selamlar :) aracımda eski aracımdan kalan pampuanı kullanıyordum son yıkamada bitirdim geçen bir konuda birisi sonaxın bi şampuanını önermişti ya da o bantlarda fiyat performans şampuan önerebilirmisiniz ? Şimdiden teşekkürler :)

Fotoğraf dikkat amaçlı :)

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
En beğendiğim sonax şampuanı 1lt ambalajda olan red summer.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

ultimasalida

Acemi Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Red gerek köpüğü gerek kokusuyla basarılı bir şampuan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

forzaGilles

Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
@etuhanatasever Sonax red summer 'ın 3lt. bidonu pek iyi değil 1lt. olanı daha iyi iş çıkarıyor @Dragstar Süleyman abi böyle birşeylerden bahsettiğini hatırlıyorum., Adams car shampoo öneririm sulandırma oranı da oldukça yüksek bir şampuan., forumda Murat hocam bölünmüş çok uyguna satıyor., temizliği red summer a göre daha iyi., red summer kışın yeterli temizlik yapacak bir şampuan değil http://www.detailforum.com/showthread.php?tid=246

Moderatör tarafında düzenlendi:

aks

Çaylak Detaycı
Üye
İl
ankara
Sonax red summer ile Meguiars Ultimate Wash&Wax, Gold Class Cilalı Yıkama Şampuanı ve NXT Generation Car Wash Cilalı Şampuan arasında gidip geliyorum; fiyatları 3 aşağı 5 yukarı aynı. Performans açısından hangisini tercih etmek mantıklı olur ne dersiniz

Detail Guy

Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
İl
Belirtilmedi
Red Summer alacaksanız 1 L olanı daha iyi 3L olanı bir kovada 200 ml e yakın kullanmak gerekiyor 1 L de bir kapak yeterli

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Sonax red tavsiye ederim.

Onun dışında zymöl auto wash da çok iyi bir şampuan.

etuhanatasever

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Bursa
Bunun yanında birde snow foamda alıcam sanırım çünkü yakında karcher’ın basınçlı yıkama makinesinden edinmeyi düşünüyorum :)

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
etuhanatasever' Alıntı:
Bunun yanında birde snow foamda alıcam sanırım çünkü yakında karcher’ın basınçlı yıkama makinesinden edinmeyi düşünüyorum :)
Snow foam, yeriniz varsa ön yıkama için çok iyi olur.

Snow foamda kullanmak için şampuan olarak da Chemical Guys Honeydew, Valet Pro Advanced Neutral Snow Foam tavsiye ederim.

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Sonax 2 in 1 kurulama gerektirmeyen şampuanı sırf kurulama gerektirmiyor diye almayın çünkü o özelliği işe yaramıyor ve şişe arkasındaki talimatlar ile sarfiyat oldukça artıyor.

Yanlış hatırlamıyorsam önce 2 kapak şampuan sonra durulama sonra kovaya yarım kapak şampuan koyup kovadaki köpürtülmemiş şampuanlı suyu tüm yüzeye gezdirmen gerekiyor. Talimatlar resmen şaka gibi, bu kadar uğraşacaksın bir halt olmayacak birde 40-50 TL para bayılacaksın, oldu gözlerim doldu.

forzaGilles

Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
etuhanatasever' Alıntı:
Kaliteli bişey arıyorsanız Valet Pro ANSF, orta halli bişey isterseniz Valet Pro PH Natural
Ürünleri bölünmüş olarak alırsanız daha uyguna edinebilirsiniz

etuhanatasever

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Bursa
Yorumlar için herkese çok teşekkür ederim ürünleri aldığımda uygularken yeni konu açıcam :)