Swissvax ve Scholl Concepts Ürünleri Satışı

can26

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Aramıza yeni katılan fakat bir çoğumuzun tanıdığı @Detail-Box Görkem abiden laf arasında ricada bulunduğum forum adına, bizler için Swissvax ürünleri için hem bizlerle ürünleri tanıştırmak hemde ürün çeşitliliğimize renk katmak maksadıyla çoğumuzun bildiği Swissvax ürünleri için firmayla görüşüp bizler için aldığı Stok-Ürün Fiyat bilgilerini sizlerle paylaşacağım.

Konu Swissvax ve Scholl Concepts olarak iki markaya sahiplik yapacaktır.

Stok adedi az bulunan ürünlerde öncelik ilk talep edenlere verilecek şekilde gönderim yapılacaktır.

Dış detay ürünleri,iç detay ürünleri,jant lastik,deri,vinil,cam ,plastik yüzey ürünleri içeren bu ürünleri karşılaştırmanız adına satış fiyatları indirim fiyatları ve stok adetleriyle şeffaf olarak sizlerle paylaşıma sunuyorum.

150 TL üzeri kargo bedava olacaktır.

Konu yöneticilerimizden @Pro iziniyle açılmıştır.

Swissvax

Premium Cilalar olarak ;

Kaporta Ürünleri :

Araç İç bakım ürünleri;

Jant Lastik,Ped ve Aksesuarlar ;

Scholl Concepts

can26

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Can!!! Siz, evliye kapı önüne konmayı, bekara tek tabanca kalmayı öğreteceksiniz yakında :D

İncir ağacı büyüdü meyvelerini veriyor artık, yapmayın böyle şeyler :D

Yok abi o niyetlerle düşünmemiştik aslında :komik:, niyetimiz kimseyi sıkıntıya sokmak değil :utandim: malum piyasa şartlarında denemek isteyen , merak edenler için güzel bi giriş olabilir diye düşünmüştük :of:

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Yok abi o niyetlerle düşünmemiştik aslında :komik:, niyetimiz kimseyi sıkıntıya sokmak değil :utandim: malum piyasa şartlarında denemek isteyen , merak edenler için güzel bi giriş olabilir diye düşünmüştük :of:
Ben sabrediyorum. Bakalım ne kadar dayanacağım :D

ccibb

Uzman Detaycı
Üye
İl
Kırklareli
Valla giriş çok güzel olmuş
Takdir ediyorum
Da malum hayeller ...........hayatlar ............

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Allah sabır versin abi senide konkordato listesine alabiliriz yazılı olarak beyannamede bulunursanız başvurunuzu değerlendirmeye alırız bkz; @onurçiko mesajlarımızı açmaya telefonlarımıza çıkmaya çekinir oldu :kop:
Sanım konkordatoyu geçtim ben. Hatta 2 sokak ilerideki merkez çay bahçesinin önündeyim. İflası görüyorum ama gitmek istemiyorum :D

can26

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Sanım konkordatoyu geçtim ben. Hatta 2 sokak ilerideki merkez çay bahçesinin önündeyim. İflası görüyorum ama gitmek istemiyorum :D

Bi yardım fonu açacağız abi üzerinde çalışıp ihtiyacı olan için el birliğiyle kurtaralım diye :komik:

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Allah sabır versin abi senide konkordato listesine alabiliriz yazılı olarak beyannamede bulunursanız başvurunuzu değerlendirmeye alırız bkz; @onurçiko mesajlarımızı açmaya telefonlarımıza çıkmaya çekinir oldu :kop:
İnterneti kapattırcam kurtulacam bütün dertlerden, oh misss:kop::kop:

umrdmr

Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Mirage ve Scuderia fiyatları çok iyi görünüyor özellikle 50ml Mirage. :)

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
İnşallah forum için faydalı bir kampanya olur ilginiz için teşekkürler

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ