Tac System Iron Zero İncelemesi

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Aslında bu konuyu daha önce açacaktım ama ürünü birkaç kere daha denemek istedim o nedenle de dün çektiğim videoları yayınlamak istedim.
Konuyu fazla uzatmadan artıları ve eksilerini belirteyim.
Artıları
- Uzun çalışma süresi sağlıyor.
- Yüzeyde hemen kurumuyor.
- Hızlı reaksiyon veriyor.

Eksileri
-Bir miktar kokusu var ama baskın bir koku değil.
-Jantlarda kullanıldığında illa fırça kullanmanız gerekiyor aksi halde 5dk bile bekleseniz istediğiniz sonucu alamıyorsunuz. Zaten, youtube'da paylaşılan diğer videoların hepsinde ürünü janta sıktıktan sonra hemen fırçalıyorlar.
- pH neutral yazmışlar ama ölçüm yaptığımda pH 5 ile 6 arası deresi bir renk çıkıyor. Genelde pH7 için neutral derler ama bunlar 5 ile 6 arasına neutral dediler sanırım.

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
İnceleme için teşekkürler abi, bayadır sessiz kalmıştın :) ürün çokta olmazsa olmaz dedirtmedi sanki :utandim:

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
inceleme için teşekkürler. sabah izlemiştim. bence gideri var bir ürün. ellerinde deger bulmuş.

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
inceleme için teşekkürler. sabah izlemiştim. bence gideri var bir ürün. ellerinde deger bulmuş.
Ege valla sen bir tanesin, ilk yorum zaten senden geldi :) Desteğin için sağolasın, 1000 aboneye ulaştığımda para kazanma zamazingosunu açacağım hiç değilse 2-3 ürünün parası çıksın da biraz daha motive olayım :)
Görenler çünkü anlamsız anlamsız bakıyorlar. Soranlara da kanalımda yayınlayacağım diyorum sanki milyonlar beni bekliyor :D :D

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
İnceleme için teşekkürler abi, hastalıktan kurtulup sahalara geri dönüşün mükemmel oldu. :)

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
Ege valla sen bir tanesin, ilk yorum zaten senden geldi :) Desteğin için sağolasın, 1000 aboneye ulaştığımda para kazanma zamazingosunu açacağım hiç değilse 2-3 ürünün parası çıksın da biraz daha motive olayım :)
Görenler çünkü anlamsız anlamsız bakıyorlar. Soranlara da kanalımda yayınlayacağım diyorum sanki milyonlar beni bekliyor :D:D
inşallah çok isterim ve çok sevinirim. saçma sapan videolardan bilgisiz yorumlardan sonra ilaç gibi gelirsin hep destek tam destek.

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
inşallah çok isterim ve çok sevinirim. saçma sapan videolardan bilgisiz yorumlardan sonra ilaç gibi gelirsin hep destek tam destek.
Sağolasın Ege :)
Kısmetimde varsa olur, yoksa çok da dert değil. Böyle devam ederim ne yapayım :)

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Eline sağlık, gece izledim videoyu, hatta tam da izleyemedim ama. yorum da yapamamıştım bu yüzden.
Ürün çok hızlı reaksiyona giriyor bunu çok beğendim ama temizleme kabiliyeti zayıf. Olsada olur olmasada bir ürün gibi.
Merakla sıradakileri bekliyorum.

ccibb

Uzman Detaycı
Üye
İl
Kırklareli
İnceleme için teşekkürler
Ürün performans olarak rakiplerinin gerisinde gibi
Şişenin boyutuna bakınca pek ekonomik olduğunu da sanmıyorum
O yüzden bana pek benlik gibi gelmedi
Sayende suya sabuna dokunmadan yeni ürünler tanıyoruz
Bu sosyal medya olaylarıyla aslında hiç işim olmaz ama sırf sana destek için öğrenip kanalına abone olucam

someone

Acemi Detaycı
Üye
İl
Ankara
Emeğinize sağlık, bu ürün hakkında da fikir sahibi olduk. Yeni testleri takipteyiz...

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi