Tac System Tar Zero Incelemesi

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Tar Zero'yu bir sefer ziftler üzerinde kullandım ama çektiğim video malesef yer yer netleme problemlerine kurban gitti o nedenle de ürünün konusunu ve videosunu daha önce paylaşamadım her neyse bir kez daha kullanmak için gün sayıyordum nihayet geçen hafta kullanmak için bir bahanem oldu. Otomobilin sağ yarısına ne zaman ne nerede ve nasıl bulaştığını çözemediğim zift veya zift kıvamında ne olduğu belirsiz ve şampuanla kesinlikle çıkmayan lekeler üzerinde Tac System'i denedim ve eziyet çekmeden hızlıca lekeleri çıkarabildim.
Ürünün avantajları
- Zift ve yapışkan lekeleri çıkarabiliyor
- Bilindik zift sökücü kokusu yok ama adını koyamadığım daha çok naftaline (veya nane işte artık adını siz koyun :D :D ) benzer bir kokusu var ama koku baskın değil ve rahatsız etmiyor.
- Lekeler zahmetsizce çıkıyor.
-Ürünü yüzeyde fazla bekletmenize gerek yok. 2-3dk yeterli demişler ama 30sn bile yeterli olabilir.

Ürünün dezavantajları
-Bilindik zift sökücüler gibi davranmıyor, illa yüzeyden bez ile silmeniz lazım. Ürünü sıktım biraz bekledim sonra basınçlı su tuttum ne var ne yok gitti diyebileceğiniz bir ürün değil.
-Çıplak elle ürünü kullanırsanız ürünün kokusu elinize siner. Kokuyu ancak kolonya ile giderebilirsiniz.

Video başlangıcında illa bir meraklı gelir dedim ve videonun sonuna doğru geldi biri buldu :D

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
hakanım ürünü begendim . işini kısa sürede yerine getirmiş. daha ne yapsın.

varmı şam'da bile bundan daha iyisi ... . nerdeeee yok.:komik::komik::komik:

Starkiller

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
Bu ürün Gyeon Tar ile neredeyse aynı sadece renkleri farklı. Aynı narenciye kokusu (citrus) Gyeon Tar'da da mevcut. Zaten Gyeon için ürün ürettikleri söyleniyordu. Bu firmayı çok beğensem de maalesef Türkiye distribütörü markanın bütün ürünlerini getirmeyeceğini söyledi.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
İnceleme için teşekkürler Hakan abi.

Bende, ürünün işini iyi yaptığını düşünüyorum.

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Eline sağlık, ürün gayet başarılı. Boyaya zarar verebilir ifadesi biraz ürkütse de sıkıntı yaratacağını zannetmiyorum.
Sigorta ne alaka çözebilen var mı:kop:

ccibb

Uzman Detaycı
Üye
İl
Kırklareli
İnceleme için teşekkürler
Ben de bu meraklılar yüzünden kapı önünde uygulama yapmayı bıraktım
Artık okul bahçesine takılıyorum
Extra bir durum olmadıkça hafta sonu bayaa rahat oluyor
Tavsiye ederim

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Beyler, cümleten teşekkür ederim :) Valla en ıssız yere gitsem beni yine meraklılar bulur o nedenle artık meraklıları da videolara dahil edeceğim :D :D Belki kendi seslerine denk gelirlerse bir daha video çekerken soru sormazlar :D :D
Tac System'i bende beğendim amma velakin elimde bir tane sample vardı o da bu uygulamada bitti :(
Neyse en azından zift ve yapışkan çözebilecek elimde birkaç ürün daha var bir daha böyle bir vukuat olursa diğer ürünleri kullanırım :)