Takım sandığı

dati_bubu

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
İl
Kocaeli
Aracımı evin yanında yıkıyorum,malzemeleri evden ya kovanın içinde yada elimde indiriyorum. Aracı yıkarken bir şey fark edilmiyor ama toparlanmaya başlayınca anlıyorum etrafın ne kadar dağıldığını. Bunun önüne geçmek için planlar,kafam da deli sorular dolanıp duruyordu sizin de fikrinizi almak istedim. Hem malzemelerin dağılmaması için (aldığım ürünü yine içine yada yanına koyarım) hemde evden indirirken zahmet çekmemek için böyle bir takım çantası kullanışlı olur mu,Birde merak ettiğim artık havalar soğuyor ürünler içindeyken balkonda durması ürünler açısından bir sıkıntı doğurur mu.

Fatih Şahin

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Fatih, ürünler dışarda yada arabada donarsa bozulabilirler, bu tip çanta yerine meg çantada işini görebilir.

Can

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Balıkesir
Meguiars çanta kullanıyorum bende. Ürünleri onda muhafaza ediyorum, kullanıcağım zaman alıp arabaya getiriyorum. Arabada sürekli bulundurduğum şeyler APC ve 2-3 tane mf bez oluyo, fazlası değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Murat

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara
Meguiar's çanta benim arabanın bagajında duruyor. İçlerine bezler bile sığmadı :)

dati_bubu

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
İl
Kocaeli
Aslında Meg çanta dediğiniz gibi işimi görebilir,benim düşüncem ne var ne yok içine koyarım hem toplu durur çünkü ürünler kombi dolabında hemde araba yıkayacağım zaman hepsini indiririm. Zaten sizin ki gibi geniş ürün yelpazem yok çok şükür

Fatih Şahin

Moderatör tarafında düzenlendi:

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Meg çanta çok kullanışlı. Aracın bagajında bırakıyorum ben. Fıs fıs ürünleri içine doldurup işimi halledip eve çıkardığım da oluyor. Tavsiye ederim.

dati_bubu

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
İl
Kocaeli
Tamam teşekkür ederim,ben de alıp deneyeceğim.

Fatih Şahin

dati_bubu

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
İl
Kocaeli
https://urun.n11.com/bagaj-aksesuarlari/meguiars-bagaj-cantasi-P191627460
En uygun fiyat bu sanırım

Fatih Şahin

2ceahmet

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
Bende 2 adet Meg çanta kullanıyorum. Birinde Sprey karışım şişeleri diğerinde ise orjinal olan wax vesayre paketleri koyuyorum. Kendimce birşeyler yapıyorum işte :D