Tiguan hikari pro uygulaması

Metinn87

Konu Sahibi ✔
Acemi Detaycı
Üye
İl
Manisa/Salihli
Fazla fotograf olmadığı için kusura bakmayın. araç arkadaşımın 1000km de ilk başta koch chemie green star ile ön yıkama yaptim ardindan vp combo 2 ile bir yikama daha yaptım daha sonra koch fb ile demirtozu temizliği ve marflo kil eldiveni ile kil işlemi uyguladım. Boya yüzeyini incelediğimde cok hafif cizilmeler olduğunu gördüm tercihimi koch f5.01 rupes lhr 15,ve 75 makinelerim ile rupes sarı sünger kullanarak giderdim. Polisaj işlemi bitirdikten sonra agresif yıkama yaparak pasta yağlarından arındırdım hikari pro seramik kaplamasını uygulanıp işlemi bitirdim. Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erdal.t

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
gaziantep
ellerinize sağlık.güzel olmuş.toplamda ne kadar zamanınızı aldı bu işlem.bir de bu uygulamayı amatör olarakmı yoksa belli bir ücret karşılığında mı yapıyorsunuz.şayet ücreti mukabilinde yapıyorsanız tahmini tutar ne kadar oluyor acaba.saygılarımla

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Ellerine sağlık güzel uygulama olmuş.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

Metinn87

Konu Sahibi ✔
Acemi Detaycı
Üye
İl
Manisa/Salihli
ellerinize sağlık.güzel olmuş.toplamda ne kadar zamanınızı aldı bu işlem.bir de bu uygulamayı amatör olarakmı yoksa belli bir ücret karşılığında mı yapıyorsunuz.şayet ücreti mukabilinde yapıyorsanız tahmini tutar ne kadar oluyor acaba.saygılarımla
Teşekkür ederim. Bu uygulama 1 gün sürdü araç yeni olduğu için. Diğer türlü en az 2 gün sürer. Ben keyfi uygulama yaparım ama verdiğim emek ve zamanın hakkını sağolsun veriyorlar. Yaptığım uygulama için soruyorsanız 1500-2000 arası değişir. Bunda aracın durumu önemli.

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
Ellerinize sağlık, uygulamalarin devamını bekliyoruz..:alkis::)

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Ellerinize sağlık dikkat çekici bir ürün kullanmışsınız. Şayet tanıdıksa araç sahibi, ürünün self-heal kabiliyetiyle ilgili güncelleme yapabilirseniz sevinirim.

Bu arada epey güzel işler çıkıyor artık. Forumda ben gibilere yer kalmayacak sanırım yakında :yazik:

2ceahmet

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
Aracımda Hikari pro seramik kaplama mevcut tam 7 ay bile olmadı. Çok düzgün yıkamama rağmen hiç memnun kalmadım. Self Healing özelliği ise ilk zamanlar tamam onarıyor fakat 6 ay sonra malesef hikayeden ibaret. Belirli yerlerde bezden dolayı ister istermez ufak harelenme oldu. Sıcak hava ve sıcak kaynamış su onarmadı. Su itme özelliği azaldıkdan sonra Koch Chemie Protector wax ile desteklemeye başladım. 3 aydır her yıkama sonrasında kullanıyorum, Protectorwax' dan çok memnunum. :)

Metinn87

Konu Sahibi ✔
Acemi Detaycı
Üye
İl
Manisa/Salihli
Ellerinize sağlık dikkat çekici bir ürün kullanmışsınız. Şayet tanıdıksa araç sahibi, ürünün self-heal kabiliyetiyle ilgili güncelleme yapabilirseniz sevinirim.

Bu arada epey güzel işler çıkıyor artık. Forumda ben gibilere yer kalmayacak sanırım yakında :yazik:
Araç sahibi tanıdık o nedenle özellikle bu ürünü kulkanmak istedim çünkü ürünü sürekli takip edecegim self-heal zaten en merak ettiğim yönü özellikle ona bırakacağım bilgilendirme yaparım zaten az bir ürün arttı onu da baska yerlerde denemeler yapmayi düşünüyorum

Metinn87

Konu Sahibi ✔
Acemi Detaycı
Üye
İl
Manisa/Salihli
Aracımda Hikari pro seramik kaplama mevcut tam 7 ay bile olmadı. Çok düzgün yıkamama rağmen hiç memnun kalmadım. Self Healing özelliği ise ilk zamanlar tamam onarıyor fakat 6 ay sonra malesef hikayeden ibaret. Belirli yerlerde bezden dolayı ister istermez ufak harelenme oldu. Sıcak hava ve sıcak kaynamış su onarmadı. Su itme özelliği azaldıkdan sonra Koch Chemie Protector wax ile desteklemeye başladım. 3 aydır her yıkama sonrasında kullanıyorum, Protectorwax' dan çok memnunum. :)
Self-heal özelliği zaten 2.şişe yani hibrit coatta mevcut eğerki o yüzeyden giderse onarma özelliği kaydolup su içiciliğinda azalma görülür.

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Teşekkürler bilgi için. 7 ayda su itme özelliğinin azalması kötü olmuş. Çok çok uzun ömürlü bir ürün değil anlaşılan. KC PW'den ben de memnunum. Cam suyundan yıkama kovasına kadar her yere koyuyorum.

Metinn87

Konu Sahibi ✔
Acemi Detaycı
Üye
İl
Manisa/Salihli
İlk yıkamasını yaptım... su iticiliği muazzam uygulayali 2 hafta oldu araç araç gayet temiz görünüyordu. En merak ettiğim çiziklerin kendini onarmasınıda test ettim azıcık çizdim ve sıcak su döktüm. O da başarılı