Turtle Wax Dry Touch Plastic Care / Torpido Parlatıcı Ve Koruyucu

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Uzun bir başlık oldu kusura bakmayın; efendim ürünü Metro'dan ve Kipa'dan veya Doğaner Otomotiv'in online alışveriş sitesinden temin edebilirsiniz. Ben grossmarketten temin ettim, gezinirken gözüme gözüme flaş yaptı baktım fiyatı da uygun alayım denerim dedim.
Ürünün kokusu yok, uygulaması çok kolay ve çok hızlı şekilde kuruyor geride yağlı bir tabaka bırakmıyor ama bugüne kadar kullandığım ürünler arasında da en az kayganlık hissiyatını bu ürün verdi diyebilirim. Uygulama yapılan yerin renk değişikliği daha doğrusu parlak veya olduğundan daha mat hale gelmemesi yani plastik yüzey ne renk ise o rengin korunması ürünün en sevdiğim yanı oldu ama bu şekilde de nereye uygulama yaptım diye dönüp dönüp bakma durumu söz konusu olabilir.
Ürün 1ay boyunca etkisini sürdürüyor, tabi kapalı garajda kalan ve az kullanılan otomobilde bu etki daha da uzayabilir. Dacia sürekli dışarıda ve sürekli yollarda o yüzden bu etki benim için yeterli.
Temizlik özelliği tabiki çok yüzeysel, yani tozları ve hafif kirleri (derine işlememiş) temizleyebiliyor, derine işlemiş kirler için haliyle bir etkisi yok.
Üründe en sevmediğim şey ise kıvamı ve püskürtme açısı/dozlaması oldu, aklı muzurluğa çalışan arkadaşlar için türlü esprilere açık bir durum söz konusu :) :)

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Seni ve testlerini gerçekten özlemişiz.İyi ki geldin.
Alınabilir bir ürün. Fiyatı uygun denk gelirse alırım.

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
onurçiko' Alıntı:
Seni ve testlerini gerçekten özlemişiz.İyi ki geldin.
Alınabilir bir ürün. Fiyatı uygun denk gelirse alırım.
Teşekkür ederim :) Ben aldığımda fiyatı çok uygundu ama heryerde de bulunmuyor :(

umrdmr

Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Fiyat uygun denk getirirsem ben de deneyeyim. Gerçi spritz'in kokusunu ve finishini sevdiğim onu dışında çok ürün denemiyorum iç mekanda.

Turtle wax çok büyük firma aslında, ama genel olarak kalitesiz izlenimi uyandırıyor bende nedense.

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Ellerine saglık. Ürünün attırması biraz degişik ama final tam istedigim gibi çok begendim. İlk fırsatta temin edip kullanırım.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

Moderatör tarafında düzenlendi:

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Eline sağlık abi.

Mat bir final bırakması açısından iyi bir ürünmüş.