Turtle Wax in 75.Kurulus yil dönümüne ait Seramik+Graphene Kati Wax İncelemesi

Sefa46

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
Amirim valla hi harika olmuş test ürün çok başarılı gerçekten tel den yazayım size ;)
Kardesim Tesekkurler her daim beklerim.:)

Güneşi direkt gören Tavan ve kaputta nasıl olacak dayanımı merak ediyorum. En zor yerde motor kaputu. Kaputun altında yalıtım olmayan araçlarda wax lar pek dayanmıyor zaten.
Deneyip gorucegiz hocam :)

Emeğine sağlık Sefa sana be forumumuza yakışan çok güzel bir test olmuş. Ürünün parlaklık ve su iticiliğini beğendim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Abi adamsin Tesekkurler yorumun icin <3:)

Elinize sağlık @Sefa46 ,
Çok detaylı ve açıklayıcı bir inceleme olmuş, amatör ürünleri pek sevmesem de pro ürünlerde başarılı performans sergiliyor yaşlı tospağa :)
İsmine yakışır bir ürün gerçekten,
Bakalım Türkiye'ye gelecek mi ve fiyat ne olacak,
Hocam guzel yorumunuza tesekkur ederim İnsallah bakalim gelecekmi :)

Eline sağlık kardeşim, yine bir ilke imza attın, benimkini yarın kullanacağım inşallah bakalım.
Abi ne demek İlk lerin ve Detayin Krali sensin her zaman :)

Maşallah hakikaten güzel gözüküyor ellerinize sağlık
Hocam Tesekkur ederim :)

Emeğine sağlık abi. Kesene bereket. Ürünü çok beğendim. Kalıcılığını da çok merak ettim. Devamını bekliyorum :)
Kardesim cok tesekkur ederim yorum icin dayanimini @onurçiko uygulama yaparsa daha iyi takip ederiz bizim buralar malum karisik :)

Hkn Özdmr

Acemi Detaycı
Üye
İl
Ankara
oo hocam eline saglık merak ettiğim bir üründü gercekten ben cok begendim su itiş tam benlik acaba elinizde yedek varmıdır sizden alsam

Sefa46

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Kesene bereket Sefa hocam. Çok güzel bir inceleme olmuş. Aslında çok isteyipte almadığım bir ürün. Bu aralar kendime tasarruf tedbirleri uygulamaya çalışıyorum da :)

Su iticiler çok iyi cidden. Dayanım takip edebilecek miyiz?

Muratcan

Usta Detaycı
Üye
İl
Antalya

Katli Garajda duruyor sadece toz oluyor du On yikamasiz Su tutup Valet Pro Concentrated Sampuanla yikandi Gram Su itis te eksilme yok bugun dahil 3.Kez yikanmistir arac :)
Maşallahı var su itişinin. 3. kez yıkanıp performansını kaybetmemesi de çok iyi abi.