Ufak kaza, ufak sürtme- Fikirleriniz

thelordof

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
İl
Ankara-Tokat
Kardeşim park halindeki bir araca düşük hızda sürtmüştü. Ufak bi göçme var gibi de yokta. Bulunduğumuz ildeki Rs ye mini onarım için sormuştuk, mini onarıma girmez dedi, eliyle bi alan göstererek bu alan komple işlem görür dedi boyasız tabi ama hasar kaydı işlenir dedi, bizde hasar kaydı işini pek sıcak bakmadığımız için yanlış anlamadıysam pastayla düzeltmeye çalışacaklar belki öpücük vs de yaparlar bilmiyorum. 300 tl gibi ücret dedi. Sizin fikriniz nedir?

Eğer sadece pasta yapılacaksa butik detailing yerlerinde yaptırmak daha mantıklı değil mi? Sorduğumuz yer pasta yaparsa demirtozu- kil gibi şeyler yapmayacak hem diye düşünüyorum.

İşaretledim kısımda ufakça var bazı kısımlarda
20190624_130244.jpg
20190624_122446.jpg

Son düzenleme:

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Kardeşim park halindeki bir araca düşük hızda sürtmüştü. Ufak bi göçme var gibi de yokta. Bulunduğumuz ildeki Rs ye mini onarım için sormuştuk, mini onarıma girmez dedi, eliyle bi alan göstererek bu alan komple işlem görür dedi boyasız tabi ama hasar kaydı işlenir dedi, bizde hasar kaydı işini pek sıcak bakmadığımız için yanlış anlamadıysam pastayla düzeltmeye çalışacaklar belki öpücük vs de yaparlar bilmiyorum. 300 tl gibi ücret dedi. Sizin fikriniz nedir?

Eğer sadece pasta yapılacaksa butik detailing yerlerinde yaptırmak daha mantıklı değil mi? Sorduğumuz yer pasta yaparsa demirtozu- kil gibi şeyler yapmayacak hem diye düşünüyorum.

İşaretledim kısımda ufakça var bazı kısımlarda
Ekli dosyayı görüntüle 12022
Ekli dosyayı görüntüle 12021
Açılar iyi değil. Araca paralel arkadan ve önden fotoğraf çekersen daha net konuşabiliriz.

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Ufaktan içeri geçmiş, düzeltilir gibi duruyor. Hasar işletmecen cepten halletirebilirsiz. Boyasız düzelir. Pasta yapınca geçicek gibi birşey değil

thelordof

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
İl
Ankara-Tokat
Ufaktan içeri geçmiş, düzeltilir gibi duruyor. Hasar işletmecen cepten halletirebilirsiz. Boyasız düzelir. Pasta yapınca geçicek gibi birşey değil
evet hocam, ufak tefek izler var, onlar için pasta olabilir.
Mini onarım olmaz demişti göçükcünün biri, ayrıyetten fiyatta almamıştık, uygun zamanda uğraşmam lazım

Brindabella

Uzman Detaycı
Üye
Hocam reklam gibi olmasın ama otopars var. Gerçekten bu işte başarılılar. Görüşün isterseniz.

thelordof

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
İl
Ankara-Tokat
Bence hiç elletmeyin. Öyle çok göze batan bir şey değil. Polisajla vs. geçecek bir durum yok yalnız.
evet hocam, şimdilik elletmemeyi düşünüyoruz, adam neden polisaj dedi anlamış değilim, biraz daha iyi görünür diye sanırım ama 300tl ye yapacağı polisaj çok değiştirmez bunu :)
göçüğün uzunluğu belli bi uzunluğu geçtiğinden mi mini onarım olmuyor acaba?

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
evet hocam, şimdilik elletmemeyi düşünüyoruz, adam neden polisaj dedi anlamış değilim, biraz daha iyi görünür diye sanırım ama 300tl ye yapacağı polisaj çok değiştirmez bunu :)
göçüğün uzunluğu belli bi uzunluğu geçtiğinden mi mini onarım olmuyor acaba?
Mini onarım anlayışını ben henüz kavrayabilmiş değilim :of: