Viofo A129

Murat

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara
Uzun araştırmalar sonucunda (hatta AliExpress’ten Xiaomi Mi70 siparişi vermişken) @Penelope un da tavsiyesiyle Viofo A129 aldım. Bunu da AliExpress’ten almayı düşünüyordum ama N11’de 699 lira fiyatı ve %10 indirim kuponunu yakalayınca Türkiye’den almak daha mantıklı geldi.

Ürün GPS modüllü fakat arka kamerasını takmak için kabloyu tavandan geçirmek sıkıntı olacağından arka kamerasını almadım.

Şimdilik sadece kutu içeriğini paylaşıyorum.

AliExpress’ten ise park halinde oluşacak darbelerde cihazın çalışmasını sağlamak üzere kabloları aldım. Hafta içi bir gün elektrikçiye gidip ürünü sigorta kutusuna bağlattıracağım.

Tabi bir de Amazon’dan aldığım Samsung Evo 128 gb hafıza kartı var.

Ürünü bağlattırdıktan sonra detaylı fotoğrafları bu başlıktan paylaşırım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bsurel

Acemi Detaycı
Üye
İl
Ankara
@Murat hayırlı olsun Murat abi benim de uzun zamandır aklımda olan bir konu araç kamerası. Incelemeni merakla bekliyorum

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ffsahin

Usta Detaycı
Üye
İl
Kayseri
Hayırlı olsun abi bende almayı düşünüyorum bu modeli ama banggood üzerinden arka kamerasıda olan seti alacağım. Kargo ve vergiler dahil 700 liraya geliyor indirim kodu ile.

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Hayırlı olsun abi , daha önce kamera işleriyle ilgili bir arkadaşında şiddetle tavsiye ettiği modellerdendi :) güzel günlerde kullanmak kısmet olsun kazasız belasız

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Hayırlı olsun abi. Kullandıktan sonra da izlenimlerini merak ediyorum.

Murat

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara
Hayırlı olsun abi bende almayı düşünüyorum bu modeli ama banggood üzerinden arka kamerasıda olan seti alacağım. Kargo ve vergiler dahil 700 liraya geliyor indirim kodu ile.
Şu an 800 lira. Vergiler dahil 700’e gelmesi için Banggood’un 580’e satması lazım. Hangi kod ile o fiyata düşüyor?

UrTR

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
İzmir
Şu an 800 lira. Vergiler dahil 700’e gelmesi için Banggood’un 580’e satması lazım. Hangi kod ile o fiyata düşüyor?
abi geçende 117usd den satılıyordu. 7usd ye vergiyi senin yerine ödeyen kargoya veriyorsun etti 124usd fiyata adrese teslim =)
dolar yine fırladı 700tl ye geldi cihaz, dolar 5.2 lere düştüğünde 650tl den daha uyguna geliyordu...

Murat

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara
abi geçende 117usd den satılıyordu. 7usd ye vergiyi senin yerine ödeyen kargoya veriyorsun etti 124usd fiyata adrese teslim =)
dolar yine fırladı 700tl ye geldi cihaz, dolar 5.2 lere düştüğünde 650tl den daha uyguna geliyordu...
Arka kameralı mı?

Murat

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara
@UrTR duo değil tek kamerada kararlıydım ve fiyat olarak da aradaki fark bana cazip gelmedi.

muratyz

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Dardanel
Uzun araştırmalar sonucunda (hatta AliExpress’ten Xiaomi Mi70 siparişi vermişken) @Penelope un da tavsiyesiyle Viofo A129 aldım. Bunu da AliExpress’ten almayı düşünüyordum ama N11’de 699 lira fiyatı ve %10 indirim kuponunu yakalayınca Türkiye’den almak daha mantıklı geldi.

Ürün GPS modüllü fakat arka kamerasını takmak için kabloyu tavandan geçirmek sıkıntı olacağından arka kamerasını almadım.

Şimdilik sadece kutu içeriğini paylaşıyorum.

AliExpress’ten ise park halinde oluşacak darbelerde cihazın çalışmasını sağlamak üzere kabloları aldım. Hafta içi bir gün elektrikçiye gidip ürünü sigorta kutusuna bağlattıracağım.

Tabi bir de Amazon’dan aldığım Samsung Evo 128 gb hafıza kartı var.

Ürünü bağlattırdıktan sonra detaylı fotoğrafları bu başlıktan paylaşırım.

Hayırlı olsun Murat abi , güzel günlerde seyehatlerde kullan

ffsahin

Usta Detaycı
Üye
İl
Kayseri

ffsahin

Usta Detaycı
Üye
İl
Kayseri
Kayseri de satan birine denk geldim . Elden 760 liraya bırakıyor . Banggood yerine böyle mi alsam acaba ,60 lira pahalıya geliyor ama kargoyla vs uğraşmayacağım.

UrTR

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
İzmir
@UrTR duo değil tek kamerada kararlıydım ve fiyat olarak da aradaki fark bana cazip gelmedi.
Evet söylemiştin abi tavanı ellemek istemiyorum diye ama en azından duo alır koyardın kenarda dururdu. İleride fikrin değişecek olursa hallederdin

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ffsahin

Usta Detaycı
Üye
İl
Kayseri

UrTR

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
İzmir
Viofo A129 Duo Dual Channel 5GHz Wi-Fi Full HD Car Dash Dual Camera DVR with GPS
İndirimli park kablosu almak isterseniz oda ilk attığım sayfa içerisinde mevcut.
Bu arada beklemeden Türkiye'den almak isteyen olursa konuştuğum arkadaşta 7 adet mevcutmuş. Toplu alırsak fiyatta biraz daha pazarlık şansımız olabilir.
banggood dan almak isteyen varsa indirim kodu bulabiliriz viofo ürünleri için. isteyen varsa özelden yazsın konuyu kirletmeyeyim...