VW Polo 1.2 Tsi

Anıl E.

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
SİVAS
Selamlar arkadaşlar. Araç 1 senedir benimle beraber ilk sahibinden almıştım. 2016 model şu an 60.500 km'de . Allstar paket ve manuel.

Ön tampon haricinde ki diğer görsel detayları kendim ekledim. K&N kutu içi hava filtresi,önlerde coilover ve arkalarda Polo gti amortisör ve H&R 35MM spor yay mevcut.

Detailing olarak ise boya koruma yaptık;genelde kendi ürünlerimle arabamı yıkarım. En son olarak Soft99 wax ve şampuan aldım çok memnun kaldım.

BERAT

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Zonguldak
Benimde eski aracım poloydu güzel vakitler geçirdik maşallah tertemiz gün metal o.z jantlarda yakışmış ön tmapon da çok güzel yakışmış güle güle kazasız belasız kullanın

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Maşallah aracınıza. Yapılan eklentiler çok yakışmış. İyi günlerde kullanın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

derossi

Amatör Detaycı
Üye
İl
Çankaya
göz alıcı. normalde bu r400 tamponlardan tiksinirim golflerde ama sizinkinde çok güzel durmuş

Bfuyar

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Kayseri
Selamlar arkadaşlar. Araç 1 senedir benimle beraber ilk sahibinden almıştım. 2016 model şu an 60.500 km'de . Allstar paket ve manuel.

Ön tampon haricinde ki diğer görsel detayları kendim ekledim. K&N kutu içi hava filtresi,önlerde coilover ve arkalarda Polo gti amortisör ve H&R 35MM spor yay mevcut.

Detailing olarak ise boya koruma yaptık;genelde kendi ürünlerimle arabamı yıkarım. En son olarak Soft99 wax ve şampuan aldım çok memnun kaldım.

çok güzel duruyor maşallah :)