Yıkama ve ürün inceleme(Flowey EV13 Evopur foam Extra, Adam's Wheel Cleaner)

onurçiko

Konu Sahibi ✔
Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Merhabalar Arkadaşlar;
Bu yıkamamı biraz ürün test etme merakımdan yaptım. İnternette gezerken Flowey diye bi markaya denk geldim. İngltere bayiisi ile temas kurdum ürünleriyle ilgilendiğimi nasıl alabileceğimi sordum. Onlarda gerçekten ilgilenip bana Türkiye'de distribitörlerinin olduğunu söyleyip beni yönlerdirdiler. Bende buradaki distibitör ile temas kurdum ve ürünlerini deneyip forum için test etmek ve arkadaşlarımla paylaşmak istediğimi söyledim. Kendileri çok ilgili davranıp buna çok memnun olacaklarını belirtip 3 adet numune gönderdilir ve Türkiye'ye sonradan gelecek yeni ürünlerinde numunelerini gönderme sözü verdiler.

Ekli dosyayı görüntüle 2121

Ürünler bunlar. sırayla deneme yapacağım hepsini. Ev13 ile başladım.

Bunun dışında yeni kullanacağım diğer ürünler ile de ilgili de görüşlerimi yazacağım.

Ekli dosyayı görüntüle 2124

Çok aşırı kirlenmiş bir durumumuz yok.
Ardından hiç su tutmadan Flowey ile Köpük banyosuna başladım.
Ekli dosyayı görüntüle 2127
Ekli dosyayı görüntüle 2128
Ekli dosyayı görüntüle 2129
Ürün ile ilgili herhangi bir Türk site bulamadım, açıklama bulamadım. Bu eksiklik.Denk gelmeyen biri ürünü bulması imkansız heralde.
Ekli dosyayı görüntüle 2130

Ürün ph nötr. Korumaya bir zarar vermedi. VP ANSF havasında bir ürün. Çok kirli olmayan bu arabada gayet güzel iş yaptı. kurumuş bir kuş pisliğini hiç müdahaleye gerek kalmadan çok kolay bir şekilde çıkardı. Bana kalırsa kışın çok kirli ve trafik filmli bir arabada biraz zayıf kalabilir.Yoğun kirde de deneyeceğim. Ansf ye büyük rakip olur fiyatı daha makul olursa. Ha değinmeden geçemeyeceğim kokusuna bayıldım. Sanki parfüm sıkıyormuşum gibi geldi fresh fresh. Ürünü beğendim.

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
hadi hayırlısı olsun üstad.:dusun: yeni ürünler rakabeti artırır her zaman tabi daha başarılı yada mevcutların gösterdigi performansa yakın stabil düzeyde oldugu sürece bu saglana bilir.

bunun için testlerin çok önemli bence.:fisilti: devamını merakla bekliyorum kolay gelsin. ;)

onurçiko

Konu Sahibi ✔
Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
hadi hayırlısı olsun üstad.:dusun: yeni ürünler rakabeti artırır her zaman tabi daha başarılı yada mevcutların gösterdigi performansa yakın stabil düzeyde oldugu sürece bu saglana bilir.

bunun için testlerin çok önemli bence.:fisilti: devamını merakla bekliyorum kolay gelsin. ;)
Üstad test işi sizin işiniz aslında ben çok yapamıyorum o işi aslen. Sadece yorum yapıyorum biraz , olduğu kadar. Elinize şu dökemem bu konuda.

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
Abi ellerine sağlık, inceleme sonuçlarını merakla bekliyoruz ansfye rakip mi geliyor yoksa :)

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Abi ellerine sağlık. Davlumbazlarına hastayım :D

Yeni ve bilinmedik ürünler hep ilgimi çekmiştir.

Fiyat performans incelemeni takip ediyorum

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Yahu benim anlamadığım, bizler neden distribütörlerden bir haberiz. Onlar neden bize ulaşmıyor, ne yapıyor bu adamlar, kimlere ürün satıyorlar. Koskoca bir forum var, bizim onlara değilde onların bize ulaşması gerekmiyor mu?

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
Yahu benim anlamadığım, bizler neden distribütörlerden bir haberiz. Onlar neden bize ulaşmıyor, ne yapıyor bu adamlar, kimlere ürün satıyorlar. Koskoca bir forum var, bizim onlara değilde onların bize ulaşması gerekmiyor mu?
tr en son kaç milyon olmuştu.;) :halay:

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Onur Yanıyor maşallah.. inceleme için teşekkürler sen onay verirsen ön yıkamada iyi bir alternatif olur.

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Onur ellerine sağlık gene güzel bir yıkama olmuş herzamanki gibi. Seviyorum aenin konuları okumayı incelemeyi. Gidip adamların bile doğru dürüst satmak için uğraşmadığı ürünleri buluyosun ya ne diim. ;) orda başka ürünleri de vardı aynı markanın onları da denemeni bekliyoruz bir de Gloria görelim bir sonraki uygulamada hep merak etmişimdir onu detaya ilk bulaştığımdan beri belki 10 senedir alacam alacam elim gitmedi bir türlü. Anısı var ama hala bende. ;)

onurçiko

Konu Sahibi ✔
Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Onur ellerine sağlık gene güzel bir yıkama olmuş herzamanki gibi. Seviyorum aenin konuları okumayı incelemeyi. Gidip adamların bile doğru dürüst satmak için uğraşmadığı ürünleri buluyosun ya ne diim. ;) orda başka ürünleri de vardı aynı markanın onları da denemeni bekliyoruz bir de Gloria görelim bir sonraki uygulamada hep merak etmişimdir onu detaya ilk bulaştığımdan beri belki 10 senedir alacam alacam elim gitmedi bir türlü. Anısı var ama hala bende. ;)
Teşekkürler:utandim: hoşuma gidiyor yeni şeyler bulup sizinle paylaşmak. Olay paylaştıkça güzelleşiyor. Kısmet olursa yarın denerim gloriayı. Bir de anısını merak ettim:dusun:Kamuoyu ile paylasmanı bekliyoruz...

Detail Guy

Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
İl
Belirtilmedi
Ellerine sağlık abi beyaz parlamış yine.Ürünler hoşuma gitti

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Brindabella

Uzman Detaycı
Üye
Onur bey
Uygulamalarınız gerçek bir disiplin ile yapıldığı aşikâr. Gerçekten güç istiyor.
Ben daha ilk jantı fırçalarken tıkanıyorum, malum 130kg olunca iyice zorluyor.
Söylemeden edemeyeceğim, davlumbazlar içimin yağını eritti.
Bu arada çadır fikri nasıl oluştu bilemiyorum ama gerçek bir şaheser.:)

tmac61

Tecrübeli Detaycı
Üye
Bu forumdan sonra davlumbaz fetişi oldum, :D

Arkadaşlar bu davlumbaz için amatör bi detaycıya ne tavsiye edersiniz, petroldeki basınçlı makina hariç bir alet edevat yok,

Fulcron aldım ama memnun kalmadım, köpüklü eldivenle elimin girdiği kadar temizliyorum ama böyle siyahlık hayal biraz :)

ccibb

Uzman Detaycı
Üye
İl
Kırklareli
Bu forumdan sonra davlumbaz fetişi oldum, :D

Arkadaşlar bu davlumbaz için amatör bi detaycıya ne tavsiye edersiniz, petroldeki basınçlı makina hariç bir alet edevat yok,

Fulcron aldım ama memnun kalmadım, köpüklü eldivenle elimin girdiği kadar temizliyorum ama böyle siyahlık hayal biraz :)
Lastik yada plastik parlatıcı gerekir
Zamanında 30 35 tl ye 5 lt lik lastik parlatıcı almıştım,bol bol sıkıp bim beziyle üstünden geçiyorum
Onur zengin adam cg barebones sıkıyor
:komik::komik: