Yine Bir Yıkama-(Shiny garage Deneme)

emredkmn

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul

onurçiko

Konu Sahibi ✔
Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Onur ellerine sağlık gene harika bir detaylı yıkama olmuş. Koch Chemşe QS de ben kullandığımda çok sevmiştim havlu için bıraktığı kaygan yüzeyi. Ben qd leri ıslak araca uyguluyorum kurulama öncesi. Bu ürünün içeriğinde silikon olduğunu söylediler umarım waxı çol gıdıklamıyordur. Bir de cevizi ne oranda sulandırıp pompa ile uyguluyorsun merak ettim? Tekrar ellerine sağlık.
Teşekkürler, bir so raki yıkamada bakacağım artık korumayı ne kadar ellemiş. Bıraktığı finish ve kayganlık güzel. Silikon olayı biraz midemi bulandırdı şu anda. Normalde bende ıslak yüzeye uygularım fakat bu ilk denemede kuru yüzey tercih ettim.
Cevizi 500ml ye 1,5 lt su ekleyerek kullandım. Fakat su oranı dahada arttırılabilir. Araç kirli diye bu oranda kullandım.
Yaklaşık iki aydır araca elimi süremiyorum yoğunluktan. Aksi gibi bu ara nispet yapar gibi çok güzel uygulamalar yapılıyor :confused:. Mercedes Koluman'da teslimat öncesi QS uyguladıklarını söylemişlerdi. Güzel ürün ancak QF'den farklı olarak silikon içeriyor diye biliyorum. Bir de korumayı hafiften elliyor gibi geldi bana.
Senden bir konu bekliyoruz artık vakti gelmişde geçiyor bile. Bir dahaki yıkamada takip edeceğim elleme olayını
Terapi gibi geliyor şu fotoğraflar :D .
Teşekkür ederim.
Satılık komple çeyiz
Satılık komple çeyiz

Kargo dahil 25₺ fiyat hocam. Diğer ürünleri de düşünürseniz yardımcı olurum.

Bu arada @onurçiko üstat şevkine sabrına hayranım her yıkamada aynı heyecan bravo tebrik ediyorum..
Teşekkürler, heyecan olmadan yapılacak iş değil zaten. Layığıyla yapmaya çalışıyorum.

DetayDeposu

Tonyukuk07
Firma Yetkilisi
Üye
Ellerine sağlık onur çok güzelmiş harbiden D-Tox ben daha kullanamadım çünkü ürün boya için Demir tozu sökücü olduğu için polisaja saklıyorum bilseydim şişeyi komple bırakırdım bu gidişle polisaj yapamam ben :) sen iste yeter ben sana 4-5 şişe getiririm D-Tox.
Aslında Shiny GARAGE jantlar için ayrı ve daha güçlü pH dengeli ürüne sahip ondan getirelim dene. D-Tox’a göre çok daha güçlü ve hızlı reaksiyona giriyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

onurçiko

Konu Sahibi ✔
Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Ellerine sağlık onur çok güzelmiş harbiden D-Tox ben daha kullanamadım çünkü ürün boya için Demir tozu sökücü olduğu için polisaja saklıyorum bilseydim şişeyi komple bırakırdım bu gidişle polisaj yapamam ben :) sen iste yeter ben sana 4-5 şişe getiririm D-Tox.
Aslında Shiny GARAGE jantlar için ayrı ve daha güçlü pH dengeli ürüne sahip ondan getirelim dene. D-Tox’a göre çok daha güçlü ve hızlı reaksiyona giriyor.

İşte beklediğim adam, nerelerdesin sen ya. Sana çok teşekkür ederim ürünleri deneme şansı yakaladım sayende. O zaman ben 2şer tane alırım hacı. İrtibatta kalalım:heyecan::mutlu::mutlu:

burakaydemir

Çaylak Detaycı
Üye
ellerinize sağlık çok güzel olmuş. benim de sormak istediğim, spoiler ve ön tampon gibi piano black alanlar için temizleme ve koruma için ne kullanıyorsunuz? önerebileceğiniz ürünler var mıdır?

onurçiko

Konu Sahibi ✔
Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
ellerinize sağlık çok güzel olmuş. benim de sormak istediğim, spoiler ve ön tampon gibi piano black alanlar için temizleme ve koruma için ne kullanıyorsunuz? önerebileceğiniz ürünler var mıdır?

Özel bir ürün kullanmıyorum, normal arabayı ne ile yıkıyorsam onunla yıkayıp, koruma ne kullanıyorcaksam onu kullanıyorum.