Posttan Eldiven Yapımı Düzenleme:ilk yıkaması yapıldı

muhlis91

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İzmir
Merhaba arkadaşlar. Tek kova çok eldiven için uygun fiyatlı kullanışlı bişeyler arıyorum. Madame cocodaki post kırlent kılıflarından alsam ufs eldivenlerin yerini tutar mı. Amaç araca zarar vermeden uygulamayı yapabilmek.

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri
Merhaba arkadaşlar. Tek kova çok eldiven için uygun fiyatlı kullanışlı bişeyler arıyorum. Madame cocodaki post kırlent kılıflarından alsam ufs eldivenlerin yerini tutar mı. Amaç araca zarar vermeden uygulamayı yapabilmek.
Kırlent değilde küçük boy postlarındna 8 tane wash mitt çıkarabilirsiniz buda tek seferde çoklu eldiven için şahhane bir fiyat performans olur. Ben 1 yılı aşkındır bu postları çift kovada eldiven olarak kullanıyorum çok memnunum. Tavsiye edermiyim kesinlikle ederim. Vodafone sanırım o operatöre de ekstra indirim çıkıyor

muhlis91

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İzmir
Ne açıdan gerek var mı diye sordunuz bilmiyorum ama ben bu şekilde kendin yap ürünleriyle uğraşmayı daha çok seviyorum. Hem de daha uyguna geliyor.

Kırlent değilde küçük boy postlarındna 8 tane wash mitt çıkarabilirsiniz buda tek seferde çoklu eldiven için şahhane bir fiyat performans olur. Ben 1 yılı aşkındır bu postları çift kovada eldiven olarak kullanıyorum çok memnunum. Tavsiye edermiyim kesinlikle ederim. Vodafone sanırım o operatöre de ekstra indirim çıkıyor
Hocam o postların kıl uzunlukları çok fazla değil mi. Kırlentlerin kıl uzunlukları daha kısa olduğu için daha kullanışlı olur diye düşünmüştüm. Eğer uzun daha iyi olur derseniz onu alabilirim

Bodrum48

Usta Detaycı
Üye
Ne açıdan gerek var mı diye sordunuz bilmiyorum ama ben bu şekilde kendin yap ürünleriyle uğraşmayı daha çok seviyorum. Hem de daha uyguna geliyor.

Hocam o postların kıl uzunlukları çok fazla değil mi. Kırlentlerin kıl uzunlukları daha kısa olduğu için daha kullanışlı olur diye düşünmüştüm. Eğer uzun daha iyi olur derseniz onu alabilirim
Sağlıklı olurmu uğraşmaya değermi halihazırda bir ürünü almak varken diye söyledim.

İdris

Usta Detaycı
Üye
İl
Bursa
İkeada 350 tl gercek koyun postakilerden gormustum cin benzeri tek katli uzun tuylu eldivenden kastım yapilsa kac tane cikar bilmiyorum ama 7 8 tane ciksa tanesi 40 50 tl gelir sayi artarsa maliyette duser boldugumuzde postaki kesilmesine kesilirde elimizi soktugumuz kisim nerden alinirda dikilir fikir amacli gordugumde oyle aklimdan gecirmistim postakilerde guzeldi uzun sık tüylü

Ömer88

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
Merhabalar.
Uzun zamandır kullandığım eldivenlerin son durumları şu şekilde.
Toplamda 7 tane eldiven kullanıyorum, tek kova için. Yıkarken tüyleri marka, amblem aralarına girmediği sürece dökülme yapmıyor, çekmediğiniz sürece tabi. Bakımına gelirsek, makinada direk durulama yapıp asıyorum herhangi bir uzun yıkama yapmıyorum yeterli geliyor.

Bu kahverengi olanın tüylerini kısalttım, kapı araları jantta rahat kullanayım diye.

muhlis91

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İzmir
Hala güzel görünüyor. Tarıyor musunuz yoksa direk kendi halleri mi bunlar

Ömer88

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
Hala güzel görünüyor. Tarıyor musunuz yoksa direk kendi halleri mi bunlar
Yok kendi hali. Dediğim gibi direk makinadan çıkartıp kurutuyorum. Tarama işlemi tüyleri kopartıyor. Ön yıkama yapıyorsanız fazla kirlenmiyor zaten eldivenler, o yüzden ben taramaya gerek duymuyorum. Ön yıkama yapmadan, çok kirli, kumlu bir yüzeyde kullancaksanız taramaya gerek duyulabilir belki.