Karşılaştırma 3 ü 1 Arada Wax lar Yarisiyor Meguiars 3 in 1 Wax - Shiny Garage 3 in 1 Garage- Sam s Detailing 3 İn 1 Arada Wax İnceleme Karsilastirmasi

es026

Usta Detaycı
Üye
İl
Eskişehir
Maşallah test çok güzel olmuş ellerinize sağlık. Meguiars farkını ortaya koymuş. Sam’s ürünlerinde genellikle yorumlar pek iç açıcı değil o yüzden beni şaşırtmadı. Shiny Garage ürünleri şişeleri ile gayet güzel görünüyor bi kaç ürün daha deneyip fiyat performans değerlemesi yapmak gerek. Ama Premium vari görünen sam’s benim için baya diplere indi özellikle bu konu sonrası.

Sefa46

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
Maşallah test çok güzel olmuş ellerinize sağlık. Meguiars farkını ortaya koymuş. Sam’s ürünlerinde genellikle yorumlar pek iç açıcı değil o yüzden beni şaşırtmadı. Shiny Garage ürünleri şişeleri ile gayet güzel görünüyor bi kaç ürün daha deneyip fiyat performans değerlemesi yapmak gerek. Ama Premium vari görünen sam’s benim için baya diplere indi özellikle bu konu sonrası.
Tesekkur ederim hocam katiliyorum size :)

Detayadam

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Bursa
Ürünü dün inceledim bugun almaya karar verdim meguiars almaya iyi oldu hocam ya denk gelmesi tesekkrlurler guzel incelemeniz icin tekrardan

KaiZeN

Uzman Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
Sefa hocam eline sağlık, güzel bir karşılaştırma olmuş .. Biz benzinlikçi tayfa için güzel bir yöntem ama kalıcılığın süresi önemli tabi. @onurçiko üstadın bahsettiği sanırım koch chemie speed polish idi :)

İbrahmunal

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Gaziantep
3D'nin bu tarzda speed ürününü çok merak ediyorum. Kullanıp memnun olan varmıdır acaba. Benzinlikci tayfadanım malasef

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Emeğine Sağlık Sefa çok güzel bir test olmuş evde polisaj yapma şansı olmayanlar için 3 in 1 ürünler güzel bir alternatif. Test de meguiars fark atmış.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sefa46

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
:)

Sefa hocam eline sağlık, güzel bir karşılaştırma olmuş .. Biz benzinlikçi tayfa için güzel bir yöntem ama kalıcılığın süresi önemli tabi. @onurçiko üstadın bahsettiği sanırım koch chemie speed polish idi :)
Tesekkurler hocam bir bakayim ona :)

Emeğine Sağlık Sefa çok güzel bir test olmuş evde polisaj yapma şansı olmayanlar için 3 in 1 ürünler güzel bir alternatif. Test de meguiars fark atmış.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Tesekkur ederim abi saol :)

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
@Sefa46, bey test süper olmuş. ellerize saglık. soruya niçizane bende cevap vermek isterim. hiçbiri.

iyi detaylar.

Sefa46

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara