Adana Detailing Uygulamaları

mahmut0382

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
İl
adana
Bmw uygulamasını instagramdan görmüştüm abi burda büyük ekranda görmek daha da keyifli. Eline sağlık çok güzel olmuş abi araç
Ellerinizde hayat bulmuş araç. Portakal kabuğu son dönem e serisi mercedeslerde de çokça var ne yazık ki.
Ellerinize sağlık, şu portakal kabuğu olmasa daha da ortaya çıkacak yansımalar.
Mavi mavi mas mavi olmuş, eline sağlık Mahmut. Çok güzel olmuş gerçekten. Seramik uygulamayı seramiği sür geç sanan uygulamacılar var ne yazık ki, nerede seramik öncesi yüzey hazırlığı...
Çalışmalarınızı Instagram da takip ediyorum,
Ellerinize sağlık, kusursuz çalışıyorsunuz..
Araç gerçek rengine kavuşmuş elinize sağlık
Herkese ayrı ayrı teşekkürler .

Yoğunluktan uzun zaman giremedim foruma tek tek resim yükleyecek çok zaman bulamadığımdan paylaşımda yapamadım en son yaptığım araçta video çekmeye çalıştım olumlu olumsuz yorumlarınızı ve tavsiyeleriniz varsa bekliyorum .

Kerim07

Acemi Detaycı
Üye
Ellerinize sağlık çok güzel bir uygulama videsu olmuş teşekkür ederim paylaşımınız için

Gyepestp

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Mahmut selamlar dostum. Videoların Youtube'da denk gelmişti. Samimiyetin ve bilgi seviyen çok hoşuma gitmişti.
İşlerin de yolun da açık olsun dostum. Ellerine sağlık, uygulamalar da çok iyi.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Ellerinize sağlık. Bu kadar çalışmanın arasında bir de foto ve video çekip foruma yüklemek zor gerçekten. Sizi anlayabiliyorum.

Ancak gözlerimiz ve yüreğimiz şenleniyor sizler paylaşım yaptıkça. :tesellii: Maşallah :nazar:

mahmut0382

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
İl
adana
Teşekkürler abi .
Eline sağlık Mahmut, buralar yine şampiyorlar ligi gibi oldu. Üst düzey uygulamalar geliyor.
Ülkenin en iyi detailerleri ne mutlu ki bizim forumumuzda.
Teşekkürler abi . Keşke daha çok zaman ayırabilsem bende burada paylaşım yapmak istiyorum .
Ellerinize sağlık çok güzel bir uygulama videsu olmuş teşekkür ederim paylaşımınız için
Rica ederim ben teşekkür ediyorum
Mahmut selamlar dostum. Videoların Youtube'da denk gelmişti. Samimiyetin ve bilgi seviyen çok hoşuma gitmişti.
İşlerin de yolun da açık olsun dostum. Ellerine sağlık, uygulamalar da çok iyi.
Teşekkürler abi . Allah razı olsun .
Ellerinize sağlık. Bu kadar çalışmanın arasında bir de foto ve video çekip foruma yüklemek zor gerçekten. Sizi anlayabiliyorum.

Ancak gözlerimiz ve yüreğimiz şenleniyor sizler paylaşım yaptıkça. :tesellii: Maşallah :nazar:
Teşekkürler . Hem zaman sıkıntılı hemde açıkçası resim upload kısmında biraz üşengecim :)

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri
Herkese ayrı ayrı teşekkürler .

Yoğunluktan uzun zaman giremedim foruma tek tek resim yükleyecek çok zaman bulamadığımdan paylaşımda yapamadım en son yaptığım araçta video çekmeye çalıştım olumlu olumsuz yorumlarınızı ve tavsiyeleriniz varsa bekliyorum .

Çok şahane olmuş ellerine sağlık. İşçilik seviyesi 10 numara 5 yıldız. Videolarda çok güzel çıkmış. Yanlış anlamazsanız acizane tavsiyem bir sıralama yakalanmış lakin biraz daha detay verilebilirdi mesela kurulama, demir tozundan sonra durulama, pastadan sonra seramikten önceki işlemler gibi.
Tebrikler:alkis:

mahmut0382

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
İl
adana
Çok şahane olmuş ellerine sağlık. İşçilik seviyesi 10 numara 5 yıldız. Videolarda çok güzel çıkmış. Yanlış anlamazsanız acizane tavsiyem bir sıralama yakalanmış lakin biraz daha detay verilebilirdi mesela kurulama, demir tozundan sonra durulama, pastadan sonra seramikten önceki işlemler gibi.
Tebrikler:alkis:
Teşekkürler . Tavsiyelerinizi dikkate alacağım bunlara ek birde arka planı biraz güzelleştirmem lazım galiba .

mahmut0382

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
İl
adana
Bir uygulamada daha aracı olabilecek en iyi duruma getirmeye çalıştım . Aracın boyası düzeltmede yıpranmayı göz önünde bulundurursak çok yordu diyemem fakat düzeltme sonrası yüzey temizliği ve korumanın uygulanması çok çok dikkat gerektiriyor umarım kasap yıkamacılara düşmez ve yaptığım uygulama uzun ömürlü olur .

PassionateDetailing

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
Adana
Bir uygulamada daha aracı olabilecek en iyi duruma getirmeye çalıştım . Aracın boyası düzeltmede yıpranmayı göz önünde bulundurursak çok yordu diyemem fakat düzeltme sonrası yüzey temizliği ve korumanın uygulanması çok çok dikkat gerektiriyor umarım kasap yıkamacılara düşmez ve yaptığım uygulama uzun ömürlü olur .

Eline sağlık abi.Gocaman yav,kaputu benim Clio kadar :D

Berkay

Master Detailing
Moderator
İl
İstanbul

Ellerinize sağlık, özellikle çekimleri çok beğendim :) Quartz shine bir dönem kullandım parlaklıkta gerçekten iyi, sonuca da yansımış.

golf

Tecrübeli Detaycı
Üye

Hocam tac seramiğin sürüp bekleme süresi ne kadar? Ve başka dikkat etmem gerekenler ne?

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Maaşallah Mahmut, araba sıfırından güzel olmuş, biter mi bunun polisajı be, üç oda bir salon araba yapmışlar:)

mahmut0382

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
İl
adana
Eline sağlık abi.Gocaman yav,kaputu benim Clio kadar :D
Teşekkürler kardeşim . Sorma Allah'tan boyası yumuşakta oradan yırttık .
Ellerinize sağlık, özellikle çekimleri çok beğendim :) Quartz shine bir dönem kullandım parlaklıkta gerçekten iyi, sonuca da yansımış.
Teşekkürler . Çekimleri daha güzel yapmaya çalışacam ilk etapta canon g7x alma planım var .Quartz shine çok iyi f/p ürünü müşterilerde çok memnun .
Hocam tac seramiğin sürüp bekleme süresi ne kadar? Ve başka dikkat etmem gerekenler ne?
Silmek için bekleme süresi ortamdaki neme ve sıcaklığa bağlı değişiyor 25 dakika beklediğimi bilirim fakat havalar ısındıkça bu süre düşüyor . Dikkat etmeniz çok gereken bişe yok sadece su gelmemesine dikkat edin gerisi neredeyse wax kadar kolay .
Maaşallah Mahmut, araba sıfırından güzel olmuş, biter mi bunun polisajı be, üç oda bir salon araba yapmışlar:)
Teşekkürler abi aradaki fark gerçekten çok dramatik oldu .

golf

Tecrübeli Detaycı
Üye
Teşekkürler kardeşim . Sorma Allah'tan boyası yumuşakta oradan yırttık .

Teşekkürler . Çekimleri daha güzel yapmaya çalışacam ilk etapta canon g7x alma planım var .Quartz shine çok iyi f/p ürünü müşterilerde çok memnun .

Silmek için bekleme süresi ortamdaki neme ve sıcaklığa bağlı değişiyor 25 dakika beklediğimi bilirim fakat havalar ısındıkça bu süre düşüyor . Dikkat etmeniz çok gereken bişe yok sadece su gelmemesine dikkat edin gerisi neredeyse wax kadar kolay .

Teşekkürler abi aradaki fark gerçekten çok dramatik oldu .
Hocam bekleme süresi 25 dakika demişsiniz. Silme süresi mi bu?

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Hocam bekleme süresi 25 dakika demişsiniz. Silme süresi mi bu?
Evet sürüp silme ile aradaki süre, lakin bu durum Mahmut'un dediği gibi değişkenlik gösterir. Buradaki 25 dakika çok uzun bir süre aslında, çok nemli extreme bir durumu belirtmek için söylemiş. Normal şartlarda 1-2 dk içinde silinmesi gerekir. Bşr de bu süre markaya ve ürüne göre de değişkenlik gösterir. Mesela dr beasley's in nano resin ini kullanırsın yarım saat sonra silsen bile olur.

mahmut0382

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
İl
adana
Evet sürüp silme ile aradaki süre, lakin bu durum Mahmut'un dediği gibi değişkenlik gösterir. Buradaki 25 dakika çok uzun bir süre aslında, çok nemli extreme bir durumu belirtmek için söylemiş. Normal şartlarda 1-2 dk içinde silinmesi gerekir. Bşr de bu süre markaya ve ürüne göre de değişkenlik gösterir. Mesela dr beasley's in nano resin ini kullanırsın yarım saat sonra silsen bile olur.
Abi quartz shine da 1-2 dakikaya düşmezde 10 dakika sonra sildiğim oldu . Dediğin gibi üründen ürüne değişiyor misal gtechniq ürünleri özellikle yazın 1 dk bile beklemiyor silip anında silinmesi gerekiyor az geç kalırsanız sıkıntı