Ankaradan bir detaycı :)

ertantekmen

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
Arkadaşlar iyi günler bir detay meraklısı ve bu işi gerek hobi olarak gerekte profesyonel olarak yapıyorum ürünler hakkında yurt dışı forumlarda keşfediyordum ve bilgilerimi orada tazeliyordum. Araniza honda cr-v aracımla katılıyorum :)

Hobi ürünlerimde kısaca şunlar
-Koch chemie h8.02
-Koch chemie m2.01
-Koch chemie white pad
-Koch chemie antihologram pad
-Koch chemie mikrofiber polisaj bezi
-Auto finesse iron out
-Valet pro blue clay
-Valet pro leather soap
-Meguiars 205
-Auto glym leather cleaner
-Valet pro detay fırçası
-Markasını unuttuğum koltuk fırçası
-Arap sabunu
-Rutuş boyası

Daha çantayı tamamlamadım eksik çok aracımı yeni aldıgım için daha uygulama yapmadım herkese keyifli forumlar :)

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ertantekmen

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
Hoş buldum :)

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Hoşgeldiniz, keyifli ve aktif forumlar dilerim . Daha neredeyse hiç ürününüz yok. Yolunuz çok uzun ve meşakkatli. Şimdiden kesenize bereket.
Bir de bu kadar ürünle nasıl profesyonel olarak yapıyorsunuz. Ürünler amatör bi uygulama için yeterli olabilir belki ama profesyonel bir uygulama için çok yetersiz.

ertantekmen

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
Hoşgeldiniz, keyifli ve aktif forumlar dilerim . Daha neredeyse hiç ürününüz yok. Yolunuz çok uzun ve meşakkatli. Şimdiden kesenize bereket.
Bir de bu kadar ürünle nasıl profesyonel olarak yapıyorsunuz. Ürünler amatör bi uygulama için yeterli olabilir belki ama profesyonel bir uygulama için çok yetersiz.
Hoşbuldum teşekkür ederim. Evet ürünleri yavaş yavaş hazırlıyorum yaza kadar tamam olacak. Profesyonel kullanimda elbette bunları kullanmıyorum onun için koch chemie h8.02 f5.01, m2.01, p2.02,gyeon clay,valet pro snow combo kullanıyorum genelde arkadaş çevresinde uygulama yapıyorum dışarı değil.

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Hoşbuldum teşekkür ederim. Evet ürünleri yavaş yavaş hazırlıyorum yaza kadar tamam olacak. Profesyonel kullanimda elbette bunları kullanmıyorum onun için koch chemie h8.02 f5.01, m2.01, p2.02,gyeon clay,valet pro snow combo kullanıyorum genelde arkadaş çevresinde uygulama yapıyorum dışarı değil.

Sana kötü bir haberim var, daha tam oldu diyeni duymadım. Çok fena bir illet bu:of:

ertantekmen

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
Sana kötü bir haberim var, daha tam oldu diyeni duymadım. Çok fena bir illet bu:of:
Haklısınız ürünlerin birini tamamliyorsunuz yenisi çıkıyor onu alayım derken başkası çıkıyor bitmek bilmiyor bende öyle devam ediyorum benim kendi kombinim tamam olsun o bana yeter bu ürünlere gelene kadar birçok ürün denedim daha da deneyeceğim bu gidişle :)

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Aramıza hoşgeldiniz. Amatör ve profesyonel paylaşımlarınızı merakla bekliyorum :D

Keyifli forumlar dilerim ;)