Auto Finesse Glisten Spray Wax - Islak Yüzeye Uygulama

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
@SubaruOutback, hakanım ellerine saglık. izleme-begeni tamam.
sayande yine merak uyandıran ( acaba nasıl ) bir ürünün üstünü çizdik.

iyi detaylar.
Ege'cim sağolasın :) Kuru yüzeye sık, sil şeklinde uygulandığında boncuklanma daha kaliteli oluyor ama dediğim gibi her iki türlü de 2 haftayı geçemedim. 2 hafta etkisi olan ürün içinde o kadar para verilmez. :(

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
konuyu bambaşka mecraya sürükledğimiz için kusuruma bakma hakan hocam :) evet 240 lık foresterlarda eyesight yok.2.0 atmosferikte şu an kullandığım araçla aynı güçte.ama teknoloji çok ilerde orası ayrı :) Levorg fiyat olarak bir tık daha yakın olsa da bana(2. ellerinden bahsediyorum ) kullanım şartları olarak uzak.şu an ki legacy i bile aşağı yukarı 6 cm yükselttim.güzel ülkemin çoook güzel yolları levorg idame ettirmemize pek uygun değil.en azından benim memleket için uygun değil :)
he sahi unutmadan Glisten bize hitap eden bir ürün değil :D
Subaru kullanan birini görünce konu otomatik olarak Subaru'ya evriliyor :) Sabaha kadar yazar, konuşurum valla hiç de sıkılmam :D
Levorg konusunda haklısın :(
Zaten bende yolların durumu yüzünden hep yerden yüksek Subaru'ları kullandım ve kullanıyorum. Bir sefer Levorg test aracı 3 gün bende kalmıştı. 3 gün bir yere sürttüm mü, değdi mi diye tedirgin geçmişti.

Konunun önermesi, Glisten olmasa da olur. Fiyatı da uçmuş gitmiş zaten.

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
İnceleme için teşekkürler,
İsim olarak benimde sevdiğim bir marka AF ama, sanırım Spritz, Revive ve Finale dışında kalan ürünleri piyasadaki diğer muadillerinden daha iyi değiller.
Bu ürün yerine, ıslak yüzeye uygulamak için Koch Chemie PW , Polytop Maximus yada Flowey X50 daha mantıklı seçimler gibi duruyor.
Listeden X50'yi eleyebilirsiniz. Boncuklanma ve dayanımı beğenmediğim için bir daha almayı düşünmüyorum. En fazla 1 ay dayanımı var. B33'e karşı direnci yok. Ama sulandırma oranı çok iyi. Ona diyecek lafım yok.

usurer

Usta Detaycı
Üye
İl
izmir
Listeden X50'yi eleyebilirsiniz. Boncuklanma ve dayanımı beğenmediğim için bir daha almayı düşünmüyorum. En fazla 1 ay dayanımı var. B33'e karşı direnci yok. Ama sulandırma oranı çok iyi. Ona diyecek lafım yok.
Evet diğer alternatiflere göre daha düşük dayanımı var, sizin de belirttiğiniz gibi sulandırma oranı yüksek olduğu için görece düşük maliyetli bir ürün, ayrıca kokusu harika ve verdiği parlaklık hiç fena değil.
Benim tercihim şuan için f/p olarak Maximus'dan yana olurdu