Beyazlar da Parlar - Golf 7,5

KaiZeN

Konu Sahibi ✔
Uzman Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
Elinize sağlık jantlar çok iyi. fotoğraflar genelde yeni çıkacak araçların lansmanı yapılmadan önce paylaşılan en dolu paketinin göz dolduran fotoğrafları gibi duruyor. golf var golf var dedirtti maşallah
Teşekkürler hocam sağolun.. Çok fotodan anlayan birisi değilim ama farklı açılardan çekmeye çalıştım, beğenmenize sevindim :) Golf en azından 17" jantı hakeden bir otomobil..

Ellerinize sağlik hayirli olsun maşallah baya güzel duruyor:D
Teşekkürler Mustafa hocam.. Epeydir göremiyorduk seni, tekrar hoşgeldin uygulamalarını bekliyoruz :mutlu:

dijonlar pek yakışmış maşallah ,Carbon collective de başka bir seviyeye taşımış jantları,güle güle kullan üstad
Teşekkürler Celal hocam sağolasın.. Kesinlikle katkısı çok fazla oldu :mutlu:

USER=655]@KaiZeN[/USER] abi şahane görünüyor. Resmen jant için katalog fotosu çekimi gibi olmuş desem yeridir :) maşallah diyeyim :)
Teşekkürler Mustafa sağolasın.. Özlemişiz dijonları hakkını vereyim istedim :mutlu:

KaiZeN

Konu Sahibi ✔
Uzman Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
Arkadaşlar merhaba,

Carbon collective platinum wheels ve zymöl creame ile ilgili küçük bir son durum paylaşmak istedim. Dün akşam @Burnkology Mehmet hocamla birlikte hızlandılmış, kısa koşu bir yıkama yaptık. Sağolsun videolarda bana yardım etti..

Yıkanmadan önceki bir jant durumumuza bakalım. Fazla km yapmadık ama tekirdağ-uçmakdere arası bol inişli çıkışlı yolu 2 kez gidip geldik. Bir de işte şehir içi kullanım vardı. 1:5 flowey r1 kullandım ön yıkamada..

Kısa iki video çektik temizlenirken ve temizlendikten sonraki durumlarımız. Buyrunuz efendim..

Boncuklarımız ve finaller ..

Acayip tozluyduk ve üzerine köyde düğün dolayısıyla aracı sahilde geniş geniş parketmiştim rüzgarda denizden serpinti gelmiş bazı bölgelere çubuk krakerin üzerindeki tuzlar gibi araç üzerine yapışmış tuzlar vardı :of: Kirli foto çekmemişim :sarki:

Ön yıkama videosu pek belli olmuyor, hatta hiç belli olmuyor :yazik: su itiş ve boncuklanma kusura bakmayın:of:

O kadar beni yükleme demişki video unutmuşum linkini paylaşmayı düzenle butonu da iptal olmuş sanırım yine de şuraya bırakayım...

Numloq

Uzman Detaycı
Moderator
İl
Denizli
Erçin abi ellerine sağlık, bu kadar premium ürün kullandığınız için bravo. :) Eminim buluşma güzel geçmiştir. :)

KaiZeN

Konu Sahibi ✔
Uzman Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
Ellerinize sağlık şahane bir boncuklamayla şahane bir kaçamak olmuş:kalplix:
Teşekkürler Hurşid hocam, sağolasın..

Ellerinize sağlık. Boncuklar göz dolduruyor :utan:
Teşekkürler Can hocam, seviyoruz boncukları :mutlu:

Erçin abi ellerine sağlık, bu kadar premium ürün kullandığınız için bravo. :) Eminim buluşma güzel geçmiştir. :)
Teşekkürler Sercan sağolasın. Her seçim bir vazgeçiş aslında. Genel olarak kabul görmüş, tavsiye edilmiş ürünleri tercih etmeye çalışıyorum. Ve bu kıyafetlerimde de ayakkabılarımda da 20 çeşit olmasındansa 2-3 çeşit olsun düşüncesindeyim. Onun için de tercihleri, seçimleri bu doğrultuda yapmaya çalışıyorum :)

Emeginize saglık jantta boncukları sadece folewey r1 ile mi elde ettiniz
Teşekkürler hocam sağolasın.. Boncuklar carbon collective platinum wheels in eseri. Flowey r1 temizlik için kullanıldı..

KaiZeN

Konu Sahibi ✔
Uzman Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
Arkadaşlar merhaba,

Dün itibariyle golfümüz yıkanıp paklandı. Epeydir paylaşım yapmıyordum, en azından carbon collective platinum wheels in durumunu bir görelim istedim. Uygulayıp jantları takalı nerdeyse 3 ay oldu. Bu süre zarfında çocuğun köyde olması nedeniyle her haftasonu uçmakdere-tekirdağ arası yol gidildi. Özellikle belirtmek istedim ki fren in ne kadar sık kullanıldığı anlaşılması için. Virajlı ve dağlık yol. Git gel sanırım yaklaşık 85km. Geçen hafta da değişiklik olması için İğneada ya gittim geldim. Biraz yağmur, toz ve kirli hallerimiz ;

Ön yıkamayı flowey r1 1:4 oranla uyguladım. Temaslı yıkamada şimdiye kadar yapmadım diye hatırlıyorum bu kez onu da yapayım dedim yine r1 ve wheel woolies fırça yardımıyla. Carbon collective ile izlenimlerim şuana kadar temizlenmesi olsun, su iticiliği olsun, boncuklanması, parlaklığı vb Gayet iyi gidiyor. Aslında video çekmeyi düşünüyordum ama bacanak gelmeyince kaldı. İnşallah bir sonraki turda.. Temaslı yıkama sonrası durumumuz,

Kurulanıp herhangi bir uygulama yapılmamışlar da gelsin. Lastiklerde 2 hafta önce uygulanan nanolex tire var.

Zymöl wheel coat dedim durmasın kenarda biraz parlaklık versin ki farkını epey gösterdiğini düşünüyorum. Nanolex tire ı da bir tazeleyelim istedim ve buyrunuz efendim finaller..

KaiZeN

Konu Sahibi ✔
Uzman Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
Emeğinize sağlık çok güzel yapmışınız, özellikle lastikler çok iyi görünüyor.
Teşekkürler hocam, sağolasın. Evet nanolex tire ın finalini çok beğeniyorum.

Ellerine sağlık, yıkanınca alttaki cevher ortaya çıkmış.
Berkay hocam saolasın, kirlenmesi daha az oluyor ve daha kolay temizleniyor. Şuana kadar görevini bence yerine getiriyor.

Hala çok güzel kondisyonla. Ellerine sağlık.
Üstad sağolasın, teşekkürler.