Black&decker araç süpürgesi

Samatyalı

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Araç içi temizliğinde genel olarak çakmaklığa takılan yada şarjlı süpürgelerin performansından kimsenin memnun olmaması gibi bi durum var black&decker bu memnuniyetsizliği nasıl bi ürünle gidermeye çalışmış bi bakalim
EABC0B74-6ED6-47CE-81EA-F105F57B50CB.jpeg
Benim kullandığım ürün aparat olarak hortum,firca,ve araları supurmede çok iyi iş çıkaran uçla beraber üç parçadan oluşuyor, kablo uzunluk olarak baya baya iyi
97322AA8-80EC-441B-B02F-C4FF9FC06E3F.jpeg E2176287-1820-4011-AF6D-B78B38F65F30.jpeg
Söyle bi beklentiye düşmeyin ; üründen normal elektrikli süpürge performansi alırmıyim? Tabiki alamazsınız ama koltuklarda bu seviyede toz ,zibil türünden kirleri başarıyla temizlemede gücü gayet başarılı
37C94D21-AAA0-42FE-95A7-9F4B9C6FB919.jpeg
Sadece arka koltuk ve zeminden çıkan toz,aracin tümünün süpürmesinde bu sekil iki defa filtreler doluyor
4B3CBCEE-C21F-4AAB-B62E-1A83BE0E1653.jpeg BA234378-679F-453D-8E4C-9D81A3F476BF.jpeg
Süpürge genel olarak başarılı imkanları dahilinde işini çok iyi yapıyor almak isteyenlere tavsiye ederim..

Son düzenleme:

El_Diablo

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Frankfurt
Makina tamircisi olarak 90li yillarda cok Black&Decker ürünlerini kullandim. Matkap ,Flex vs vs ...hepsi cok basariliydi.
DeWalt marka polisaj makinalarida bu marka çatisinin altinda. Genelde fiyat performans ürünleri vardir.
İnceleme icin sag olun.....

İdris

Usta Detaycı
Üye
İl
Bursa
Araç içi temizliğinde genel olarak şarjlı süpürgelerin performansından kimsenin memnun olmaması gibi bi durum var black&decker bu memnuniyetsizliği nasıl bi ürünle gidermeye çalışmış bi bakalim
Ekli dosyayı görüntüle 11642
Benim kullandığım ürün aparat olarak hortum,firca,ve araları supurmede çok iyi iş çıkaran uçla beraber üç parçadan oluşuyor, kablo uzunluk olarak baya baya iyi
Ekli dosyayı görüntüle 11643 Ekli dosyayı görüntüle 11644
Söyle bi beklentiye düşmeyin ; üründen normal elektrikli süpürge performansi alırmıyim? Tabiki alamazsınız ama koltuklarda bu seviyede toz ,zibil türünden kirleri başarıyla temizlemede gücü gayet başarılı
Ekli dosyayı görüntüle 11645
Sadece arka koltuk ve zeminden çıkan toz,aracin tümünün süpürmesinde bu sekil iki defa filtreler doluyor
Ekli dosyayı görüntüle 11646 Ekli dosyayı görüntüle 11647
Süpürge genel olarak başarılı imkanları dahilinde işini çok iyi yapıyor almak isteyenlere tavsiye ederim..
Yarin bim e geliyo 125 tl inceleme icin tesekkurler kurt dustu simdi ;)

KaiZeN

Uzman Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
@Toyota Cressida

Hocam ben de aynı süpürgeyi yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum. Araç için üretilen ve f/p açısından en iyi süpürgelerden biridir.
Ben en fazla 2-3 hafta da bir aracı süpürüyorum ve gayet memnunum. Genelde aracı bir süre kullandıktan sonra süpürdüğüm için sadece kontak açıkken çalıştırıyorum ve şimdiye kadar akü ile alakalı bir problem yaşamadım.
125tl ise şuan gayet uygun fiyatı. Ben 80 veya 90tl ye almıştım.
Benzinliklerde her türlü yerlere sürtülen süpürgeleri kullanmaktansa veya evden süpürge indirmektense alınıp uzun süre kullanılır

pynaster

Çaylak Detaycı
Üye
Bende alsammi diye düşünüyorum yarn bimde satışı var aparatları güzelmiş

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Polonur

Tecrübeli Detaycı
Üye
Buna benzer ucuz bir muadil ürün kullanmıştım hiç memnun kalmayıp çöpe atmıştım. Hem çekim gücü düşüktü hem de çektiği tozu tekrar arabanın içine üflüyordu, peki bu üründe öyle bir sıkıntı yok değil mi?

Hepsiburada’dan blackdecker almayı düşündüm biraz araştırıp yorumlarını incelediğim zaman almaktan vazgeçmiştim yorumlarda memnuniyetsizlik fazlaydı. Sanırım insanların beklentileri fazlaydı ondan dolayı.

Aslında böyle bir ürün almak istiyorum ama cesaret edemiyorum para boşa gider diye.

Tam olarak marka model nosunu yazar mısınız?

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Incelemesi için teşekkürler, ürünü bir nde kullanıyorum, bağajda sabit duruyor. Memnunun, söyleki normal bir elektirik süpürgesi beklentim yok zaten. Büyük temizlikleri normal süpürge ile yapıyorum zaten. Bunu ara temizliklerde, spontene durumlarda a kullanıyorum. Gayet iş görüyor. Toz haznesi küçük, çabuk doluyor. Zaten bizim araçlardanda öyle aman aman bir kir çıkmadığı için yetiyor. Temizliğide pratik olduğundan zorlamıyor. Çekiş gücü öyle çok fazla değil ama yeterli geliyor. Almak isteyen arkadaşlar büyük bir beklentiyle değilde, bağajımda süpürge dursun kafama estikçe süpürürüm diye alırlarsa çok memnun kalırlar.

Samatyalı

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Buna benzer ucuz bir muadil ürün kullanmıştım hiç memnun kalmayıp çöpe atmıştım. Hem çekim gücü düşüktü hem de çektiği tozu tekrar arabanın içine üflüyordu, peki bu üründe öyle bir sıkıntı yok değil mi?

Hepsiburada’dan blackdecker almayı düşündüm biraz araştırıp yorumlarını incelediğim zaman almaktan vazgeçmiştim yorumlarda memnuniyetsizlik fazlaydı. Sanırım insanların beklentileri fazlaydı ondan dolayı.

Aslında böyle bir ürün almak istiyorum ama cesaret edemiyorum para boşa gider diye.

Tam olarak marka model nosunu yazar mısınız?
Black&Decker NV1210AV Araç Süpürgesi
Çok beklentin olmasın sadece limiti dahilinde güzel iş çıkarıyor okadar

3E938CAC-78E7-4571-A9EF-B2E9F1A54011.jpeg

Polonur

Tecrübeli Detaycı
Üye
Bimde satılan ürün sanırım buradaki ürün:

Black&Decker NVB12AV 12Volt/8,5Watt Araç Süpürgesi Black&Decker NVB12AV 12Volt/8,5Watt Araç Süpürgesi Fiyatı

Black Decker nvb12av modeli, sizin modele ve diğer black decker modellerine baktım. Hepsinde emiş gücü 385ml iken, bimin sattığı süpürge modelinin emiş gücü 237 ml olarak belirtilmiş. Piyasa fiyatı 200 tl iken 125 tl iyi bir fırsat ancak emiş gücünün rakamsal olarak farklılığı alıp almama konusunda beni tereddüte düşürdü.

pynaster

Çaylak Detaycı
Üye
Çok güzel yakalamış arkadaş durumu üstelik o ara boru aparatida yok sanırım bimdekinde alicaksak dikkatli bakmalıyız. En azından ara boru aparatı olsa gizel olur.

Polonur

Tecrübeli Detaycı
Üye
Çok güzel yakalamış arkadaş durumu üstelik o ara boru aparatida yok sanırım bimdekinde alicaksak dikkatli bakmalıyız. En azından ara boru aparatı olsa gizel olur.

Boru aparatı var hocam sadece emiş gücü daha az. Bu makinelerde zaten emiş gücü sıkıntı bir de normalinden düşük olması pek iç açıcı olmadı. Ama parasına göre alınabilir fiyat iyi çünkü

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
@Toyota Cressida, bey elinize saglık güzel inceleme olmuş. almak isteyenlerin olumlu - olumsuz fikir edinebilecegi bir konu.

pynaster

Çaylak Detaycı
Üye
Boru aparatı var hocam sadece emiş gücü daha az. Bu makinelerde zaten emiş gücü sıkıntı bir de normalinden düşük olması pek iç açıcı olmadı. Ama parasına göre alınabilir fiyat iyi çünkü
Saolasn valla ben almayı düşünüyorum yıldım çünkü temizleme işinden çok titiz değilim aslında ama çoluk çocuk var içine dikkat ediyorum aracin

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Bimde satılan ürün sanırım buradaki ürün:

Black&Decker NVB12AV 12Volt/8,5Watt Araç Süpürgesi Black&Decker NVB12AV 12Volt/8,5Watt Araç Süpürgesi Fiyatı

Black Decker nvb12av modeli, sizin modele ve diğer black decker modellerine baktım. Hepsinde emiş gücü 385ml iken, bimin sattığı süpürge modelinin emiş gücü 237 ml olarak belirtilmiş. Piyasa fiyatı 200 tl iken 125 tl iyi bir fırsat ancak emiş gücünün rakamsal olarak farklılığı alıp almama konusunda beni tereddüte düşürdü.
Bimden ürün alırken dikkat edilmesi gerekiyor kesinlikle, ucuz ürün satıyorlar tamam ama bazen teknik detaylarda muadil ürün özelliklerinden daha düşük özellikler sunabiliyor, bu duruma bir kaç üründe daha rasgelmiştim. Örnek cep telefonu gibi.