Bmw e39 full detay...

Dragstar

Konu Sahibi ✔
Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Kesinlikle favori makinam iç dış kombinasyon ve senin fabrika doksunu bile saklayabildiğin için tebrik ediyorum abi kocaman bir maşaAllah :nazar:
İlerde böyle bir makinaya sahip olmak isterim inş nasip olursa.
Ellerine sağlık kazasız belasız kullan abi
Teşekkürler orjinalini hiç bozmak istemedim böyle daha çok hoşuma gidiyor. İnşallah böyle temiz orjinal bi araç denk gelir.

Ellerine sağlık abi, Buldan Buldan olalı böyle e39 görmemiştir:) Bende de yeterli ekipmanlar olsa evin bahçesinde girişicem temizliğe de hortumum ve çift kovamı daha almadım.
Teşekkürler sercan

Teşekkürler

Süleyman abi ellerine sağlık çok güzel uygulama olmuş.

Bir gün senin şu motor yıkama tekniğinden gaza gelip dayayacağım köpüğü suyu motor bölümüne. :) ben susuz temizleme yaparken bile tırsıyorum sen neler yapıyorsun, vallahi güzel cesaret oldu bu bana :)
Teşekkürler atalay motor yıkama ile ilgili olumsuz hiç bir şey olmadı.

Yapıyorsun bu sporu abi. Garajına sahip olmak isteyen o kadar detailer var ki anlatamam sana :)
Teşekkürler Muammer

DENİZLİ

Dragstar

Konu Sahibi ✔
Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Abi başarılı çalışma olmuş tebrik ediyorum.
Teşekkürler

Abi eline sağlık işin en keyifli tarafı senin yaptıklarin böyle izlerken keyif alıyoruz. Bı sorum olcakti meguiars d300 u bende kullanıyorum tek aşamalı için güzel pasta . Ben padi sorcaktim nerden temin ettin memnun musun acaba ?

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler filexipads orbital makina için mikrofiber ped.

Süleyman abi ellerine sağlık. Bu temizlikte bu ayarda bir e39 bırak Türkiyeyi, yer yüzünde yoktur. Aracı değiştirdiğin zaman firma müzede sergilenmek üzere isteyebilir bile senden. Maşallah :nazar::alkis:
Teşekkürler tamircimde aynısını söylüyor.

Maşallah. Allah nazarlardan saklasın. Fevkalade nin fevkinde QUOTE]

Teşekkürler
Ohh mis bahar geldi mor sümbüllü bağ oldu cümlesinin tam karşılığı
Ellerine sağlık pîrim
Teşekkürler hurşit

Makinaya öncelikle maşallah abi kondisyon olarak sıfır araç diye ortada gezenleri bile bozar:nazar::komik:
Uygulamalara,ürünlere diyecek söz zaten yok emeğine sağlık harika görünüyor :sarki:
Teşekkürler Can

Emeğinize sağlık..Bir Süleyman bey klasiği..
Teşekkürler Hocam

Maşallah
Elinize emeğinize sağlık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Teşekkürler

Fayans renginden; ışıklandırmasına, hoparlörlerine kadar detay detay işlenmiş “rüya garaj”

Başka sözüm yoktur :)
Teşekkürler spot ışıkların olduğu kısıma bir projem daha var inşallah güzel birşey çıkar.

DENİZLİ[/QUOTE]

Dragstar

Konu Sahibi ✔
Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Süleyman abi ellerine sağlık, e39 her zamanki gibi içiyle dışıyla şahane görünüyor. Detay hobisine ilk başladığımda bana en çok motivasyonu senin uygulamaların veriyordu. E39 ve Grand Chrokee ( hala duruyor mu bilmiyorum ben biraz ara verince kaçırmış olabilirim ) otomobil anlaminda, kromlarıyla meşhur dragstar ise motosiklet anlamında ilham varıyordu bana. Hatta arada kask vb. motosiklet ekipmanları için yaptığın uygulamalar da kendi adıma bonus oluyordu

Uzun bir zaman sonra böyle harika bi uygulama görmek içimdeki detay ateşini daha bir korladı, emeğine sağlık.
Teşekkürler jeep ve motor duruyor bir tanede giulietta mız oldu. Ama bmw bir aksilik olmazsa yaz sonu değişecek gibi.

Eline saglik. Garaj görünenden daha güzeldi.
Teşekkürler keşke daha uzun vaktimiz olsaydı bir daha ki sefere daha organize olalım.

Abi ellerine sağlık maşallah :)
Mekan güzel, araba güzel, ürünler güzel, uygulayan güzel daha ne olsun :)

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler

Garaj özellikle çok hoşuma gitti. Otur uğraş dur. Uygulamalar ise emek ve profesyonellik kokuyor. Elinize emeğinize onca işin içinde bizlere foto için deklanşörünüze sağlık.
Teşekkürler garajda çok keyifli vakit geçiriyorum.

Teşekkürler üstad

Ellerinize sağlık üstad , büyük bir ziyafet sundun bize her zaman ki gibi :)
Teşekkürler

DENİZLİ

KaiZeN

Uzman Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
Üstad çıta her zamanki gibi en yukarılarda eline sağlık. Titanium u sanırım biraz elinde ısıtıp öyle aldın da makinaya. Elle veya pad le uygulamaya göre artısı eksisi nelerdir üstad ve tavsiye edermisin :dusun:

Respect3578

Uzman Detaycı
Üye
İl
Aliağa/izmir
Koruma uygulamamız bittikten sonra çok az olan plastik aksama çinli seramik uyguladım.

Jantlara infinity wax glass canopy uyhuladım. Jantlarda çıkmayan birkaç kirlenme olmuş onları bir daha ki sefere polisaj yapmak için bıraktım.

Lastiklere gyeon tire uyguladım

Davlumbazlara meg hd uyguladım.

Ve finaller gelsin.

DENİZLİ
Sana boşuna Sensei dememişler :D hersey çok guzel olmuş eline koluna emeğine sağlık.
Tek merak ettiğim motor temizleme yaparken elektik aksam dahil hiç bir yeri izole edilmemesi. kurutma makinası var herhangi bir problem olmadığı açık ortada.
Makina olmadığı durumlarda galiba iyice beklememiz lazım kuruması için sizin tavsiyeniz nedir?

Dragstar

Konu Sahibi ✔
Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Üstad çıta her zamanki gibi en yukarılarda eline sağlık. Titanium u sanırım biraz elinde ısıtıp öyle aldın da makinaya. Elle veya pad le uygulamaya göre artısı eksisi nelerdir üstad ve tavsiye edermisin :dusun:
Teşekkürler elimde ara ara ısıttım bazı panellerdede ısıtmadım pedin hareketi ile eridi gibi oldu. Bu şekilde uygulama ve silmesi daha kolay oldu. Sarfiyatta normal gibi ama yinede uygulama yaptıkdan sonra tartıp bakmak lazım.

Sana boşuna Sensei dememişler :D hersey çok guzel olmuş eline koluna emeğine sağlık.
Tek merak ettiğim motor temizleme yaparken elektik aksam dahil hiç bir yeri izole edilmemesi. kurutma makinası var herhangi bir problem olmadığı açık ortada.
Makina olmadığı durumlarda galiba iyice beklememiz lazım kuruması için sizin tavsiyeniz nedir?
Teşekkürler bu konuda çokda cesaretlendirmek istemiyorum ama benim araçlarım ve çoğu araba sudan etkilenmiyor.

Bu sizin aracınız etkilenmeyecek anlamına gelmez. Yinede etkilenecek bölge varsa kapatıp temizleyecek ürünü fırça ile uygulayıp suyu basınçlı makina değilde hortum tabancası ile duş şeklinde tutabilirsiniz.

Uygulama yaptıkdan sonra kurutma yapılmayacaksa 7-8 saat bekleme yapılabilir veya en azından bir mikrofiber bezle kurulama yapabilirsiniz.

DENİZLİ

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Sensei eline sağlık, alet yine bir silkelenip kendine gelmiş. Kocaman bir maaşallah. Evde olman bize keyf veriyor, böyle güzel uygulamalar çıkıyor.

DODANLI

Amatör Detaycı
Üye
Ellerinize sağlık hocam. Gayet detaylı ve detay sözüne yakışır bir çalışma olmuş. Gıpta ettim Ya Hu! :cool:

ccibb

Uzman Detaycı
Üye
İl
Kırklareli
Ellerine sağlık sensei
Böylesi diri ihtiyar delikanlılar ayrı bir hoşuma gidiyor Senin ellerinde sonuç resmen Nirvana ya ulaşmış
Maaşallah :nazar:

Dragstar

Konu Sahibi ✔
Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Eline sağlık Süleyman abi maşallah, süpürgeden memnun musun :D
Teşekkürler Muzaffer süpürgeden memnunum. Garaj temizliğindede her türlü pisliği çekiyor.

Sensei eline sağlık, alet yine bir silkelenip kendine gelmiş. Kocaman bir maaşallah. Evde olman bize keyf veriyor, böyle güzel uygulamalar çıkıyor.
Teşekkürler master

Abi elinize sağlık, garajınıza ve aracınıza masallah, nazar değmesin
Teşekkürler amin

Süleyman abi yine muhteşem bir garaj günü olmuş e39 da kendine gelmiş. Cevizi motor yıkamasında ben de kullanmaya karar verdim uygulamandan sonra.
Teşekkürler bende denedim güzel sonuç verdi sadece çok küçük bir yer vardı yağ katman olmuş sakız gibi yapışmış sadece orada m600 e gerek duydum.

Ellerine sağlık abi, iyi spor olmuştur evde otur otur nereye kadar. Finaller muhteşem :)
Teşekkürler aynen hareket lazım.

Süleyman abi ellerine sağlık. Bu temizlikte bu makinadan başka yoktur kesin :) Çok güzel bakıyorsun araca. Şu karantina foruma yaradı vallahi, ustalardan çok güzel detay konuları geliyor :)
Teşekkürler bencede bu temizlikte çok nadir kalmıştır.

Ellerinize sağlık hocam. Gayet detaylı ve detay sözüne yakışır bir çalışma olmuş. Gıpta ettim Ya Hu! :cool:
Teşekkürler hocam eksik olmayın.

Elinze sağlık. Fabrika çıkışına dönmüş :)
Teşekkürler

Ellerine sağlık sensei
Böylesi diri ihtiyar delikanlılar ayrı bir hoşuma gidiyor Senin ellerinde sonuç resmen Nirvana ya ulaşmış
Maaşallah :nazar:
Teşekkürler aslında bu araçlarla uğraşması daha keyifli

DENİZLİ