Alış Chemical Guys Duck Köpük Yapıcı Sprey Şişe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Wander41

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
Kocaeli
Merhaba herkese. Chemical guys ın köpük yapan sprey şişesinden arıyorum. Elinde olup satmak isteyen varsa iletişime geçebilirsiniz. :)

EmirhanYigiter

Uzman Detaycı
Üye
Bir ara parlatanadamlarda mevcuttu. Şuan yoksa ülke içerisinde ben başka bulamadığım için CYC'den Meg marka almıştım. Bir farkı olduğunu sanmıyorum ancak çok fazla ürün tükettiğini bilerek almanızı öneririm. Jant temizleyicide 4 janta 500ml civarı harcama oluyor.

Wander41

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
Kocaeli
Bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim. Bahsettiğiniz ürün için sizin aldığınız linki bana da iletebilir misiniz rica etsem. :)

mustafacagri

Uzman Detaycı
Üye
İl
Ankara
Bir ara parlatanadamlarda mevcuttu. Şuan yoksa ülke içerisinde ben başka bulamadığım için CYC'den Meg marka almıştım. Bir farkı olduğunu sanmıyorum ancak çok fazla ürün tükettiğini bilerek almanızı öneririm. Jant temizleyicide 4 janta 500ml civarı harcama oluyor.
Ben de bizzat gördüm Emir sıkarken. Tıpkı 200kmh hızla giderken yakıt ibresinin düşmesi gibi şişe içindeki sıvı da o şekilde düşüyor, şişe içindeki sıvı eriyip gidiyor resmen :D

Wander41

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
Kocaeli
Eğer bulamazsanız bazı ev temizlik ürünlerinin başlıkları köpük olarak atım yapıyor,makul fiyata işinizi görebilir hocam.
Daha önce deneyimim olmadı fakat B33+su karışımı yapacağım şişe içine ve davlumbazlara kullanacağım. Sizce yeterli olur mu ev temizliği için olan şişe başlıkları. Evde olması lazımdı aslında.

usurer

Usta Detaycı
Üye
İl
izmir

Wander41

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
Kocaeli
böyle küçük şeylere para vermeyin kendiniz yapın yahu.

isterseniz konusunu açarım.

iyi detaylar.
Görüntüsü itibari ile de almak istediğim şişenin başlığından hiçbir farkı yok :) Böyle birşey yapılabilir aslında para vermektense. Yardımcı olabilirseniz ben dememek isterim, teşekkür ediyorum :)

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
Görüntüsü itibari ile de almak istediğim şişenin başlığından hiçbir farkı yok :) Böyle birşey yapılabilir aslında para vermektense. Yardımcı olabilirseniz ben dememek isterim, teşekkür ediyorum :)
tamamdır. yakın zamanda düzenler konuma eklerim sizin adınıza.

iyi detaylar.

carking58

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul/Kayseri
https://www.hepsiburada.com/amway-home-tabanca-puskurtuculu-sise-500-ml-pm-HB000002JP40
Aynı zamanda köpük yapma özelliğine sahip, fiyatı oldukça makul, denemenizi tavsiye ederim
Ben 3 seneyi aşkın süredir kullanıyorum Amway püskürtücü şişeyi ve fiyatına göre harika iş çıkarıyor diyebilirim. Kimyasal dayanımı konusunda herhangi bir sorun yaşamadım şimdiye kadar (delinme, akma vs). Tetik kısmı da ürün yoğun dahi olsa tıkanma yapmadı. Gözlemlediğim tek eksisi köpüklü olarak atım yapmak için ucuna gelen kısım plastik menteşeli bir kapak gibi ve uzun kullanımda o plastik menteşe aç-kapa yapmaktan illaki kırılıyor. Ben de 4 tane var ve 3 tanesi kırık. Bu kırılma kullanmaya engel değil, elinizle ucuna takip yine köpük yapabiliyorsunuz ama çıkarttığınız zaman artık şişenin üstünde kendi durmadığı için kaybolma şansı yükseliyor, iyi saklamak gerekli :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...