CNR Detailing | Premium Car Care | Do It Yourself | Uygulama Paylaşım Alanı.

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri
Arkadaşlar herkese merhaba yeni uygulama ile beraberiz. Zorlu rengarenk kasap boyacıların elinden geçen ve bolca bıcı bıcıya maruz kalmış passat b6 arkadaşımızı misafir ettik buyurun detaylar.

Neler kullandık?

Ön yıkama: Combo x2
Demirtozu : Janta Tuga Yeşil
Kil: Bilthammer
Cutting : Rupes Da Coarse(Bu araçta çok fazla vakit kaybettirdi, her panel orj den farklı zamanlarda farklı yerlerde boyandığı için pasta çok seçiçi oldu)
Polish: Koch F6
Finish: Rupes Uno Pure
Koruma : Zymol Titanium

Herkese keyifli akşamlar dilerim.
https://www.instagram.com/cnr.detailing/?hl=tr
Ellerine sağlık yine göz doktoruna gitmelik bir uygulama. Bizde siyah diye biniyoz kapıdakine mükemmel işçilik yine:taraa:

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Emeğine sağlık Muammer boya enkaz bir durumdaymış yine iyi toparlamışsın.

CNR Detailing

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
İl
Ankara
Arkadaşlar merhaba çok sıfır araba paylaşmam fakat aracın opsiyonu ve rengini beğendiğim için paylaşma gereği duydum umarım beğenirsiniz. Bu izmitli misafirimiz için neler yaptık, neler kullandık?

Demirtozu : Janta Tuga Yeşil(Kaportada enteresan çıkmadı pek bişey)
Kil: Bilthammer(Kil hayli iyi durumdaydı)
Koruma : Tac System Uhs %90
Deriler: Colorlock Hafif deri temizleyici, deri koruyucu ve deri kalkanı

Bayide yıkanmamasını istememe rağmen malesef böyle bir görüntü beni çok üzdü. Özellikle kaput da extra bir işlem yapılmış derin çizikler vardı. Scangrip SunMatch 3 ile before afterlar.

Şoför tarafı deri her ne oldu ise leke olmuş düzeltip korumaya alındı derilerimiz.

Araç hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum. İçi olarak fevkalade bir kalite olsada malesef boya olarak muhteşem yumuşak boyası var el dokınsanız çizilir derecede ya boyanın gas outting olayı tamamlanmadı yeni olması itibari ile ya da boya cidden kalitesiz :) Keyifli forumlar​

Sefa46

Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
Arkadaşlar merhaba çok sıfır araba paylaşmam fakat aracın opsiyonu ve rengini beğendiğim için paylaşma gereği duydum umarım beğenirsiniz. Bu izmitli misafirimiz için neler yaptık, neler kullandık?

Bayide yıkanmamasını istememe rağmen malesef böyle bir görüntü beni çok üzdü. Özellikle kaput da extra bir işlem yapılmış derin çizikler vardı. Scangrip SunMatch 3 ile before afterlar.

Şoför tarafı deri her ne oldu ise leke olmuş düzeltip korumaya alındı derilerimiz.

Araç hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum. İçi olarak fevkalade bir kalite olsada malesef boya olarak muhteşem yumuşak boyası var el dokınsanız çizilir derecede ya boyanın gas outting olayı tamamlanmadı yeni olması itibari ile ya da boya cidden kalitesiz :) Keyifli forumlar​
Kardesim eline saglik bende Volvo S60 lar var inanilmaz cabuk ciziliyor ve cabuk soluyor asiri yikama hologramlari olusuyor duzeltmesi kolay bakimi malesef cok zor Volvo nun boyasi nedir ne degildir bilemem ama uzun zamandir takibimdeydi hatta bir arada sana sormustum bunu en sondaki yorumda sende boyle deyince tamamen aklimdaki sorular cevab buldu diyebilirim.:)

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emeğinize sağlık mami bey, böyle sıfır araçları gördükçe bayilere bu konuda bir bilgilendirme eğitim verilme gibi konularda kafamda projeler uçup kaçıyor. Bu alanda gerçekten bayiler çok bilgisiz personel çalıştırıyor :)

CNR Detailing

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
İl
Ankara
Kardesim eline saglik bende Volvo S60 lar var inanilmaz cabuk ciziliyor ve cabuk soluyor asiri yikama hologramlari olusuyor duzeltmesi kolay bakimi malesef cok zor Volvo nun boyasi nedir ne degildir bilemem ama uzun zamandir takibimdeydi hatta bir arada sana sormustum bunu en sondaki yorumda sende boyle deyince tamamen aklimdaki sorular cevab buldu diyebilirim.:)
Aynen kardeşim noktasına kadar katılıyorum belki düşük modelde olabilir fakat s90 gibi bir arabanın boyasını premium beklerdim.
Emeğinize sağlık mami bey, böyle sıfır araçları gördükçe bayilere bu konuda bir bilgilendirme eğitim verilme gibi konularda kafamda projeler uçup kaçıyor. Bu alanda gerçekten bayiler çok bilgisiz personel çalıştırıyor :)
Teşekkürler yavrum fırsat versinler seminer verelim :D

yakupkilic

Acemi Detaycı
Üye
İl
Ankara

Çınar hocam ellerine sağlık mükemmel işçilik yine fevkalade...

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Sevgili üstadım yine döktürmüşsün. Aracın final parlaklıkları beni benden aldı :kalplix:

Yalnız böyle gemi gibi bir aracın kaya gibi sert boyası olması gerekirdi. Hayal kırıklığı resmen..

GirayGirgin

Usta Detaycı
Üye
İl
Çanakkale
Emeğine sağlık kardeşim böyle bi aracı alıp sana gelseydim ve boya hakkında bunu söyleseydin direk indirir tekrar boyardık :)

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Emeğine sağlık Muammer bu kadar zayıf boya Volvo ya yakışmadı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

CNR Detailing

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
İl
Ankara
Çınar hocam ellerine sağlık mükemmel işçilik yine fevkalade...
Teşekkürler hocam beğenmene sevindim. :)
Teşekkürler canım
Sevgili üstadım yine döktürmüşsün. Aracın final parlaklıkları beni benden aldı :kalplix:

Yalnız böyle gemi gibi bir aracın kaya gibi sert boyası olması gerekirdi. Hayal kırıklığı resmen..
Teşekkürler Can hocam, sorma valla yakışmadı.
Emeğine sağlık kardeşim böyle bi aracı alıp sana gelseydim ve boya hakkında bunu söyleseydin direk indirir tekrar boyardık :)
Eminim agacım eminim teşekkür ediyorum.
Emeğine sağlık Muammer bu kadar zayıf boya Volvo ya yakışmadı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kesinlikle haklısın abi :)

Dr HCD

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Elinize sağlık, finaller muhteşem olmuş:yıldızlı:
Tac system uhs parlaklığı ciddi güzel görünüyor, dayanımı hakkında bilginiz var mı?

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Eline sağlık kardeşim, yine müthiş final. Bu yorumu hiç beklemiyordum Volvo için. Sert taş gibi bir vernik beklerdim.

CNR Detailing

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
İl
Ankara
Elinize sağlık, finaller muhteşem olmuş:yıldızlı:
Tac system uhs parlaklığı ciddi güzel görünüyor, dayanımı hakkında bilginiz var mı?
Teşekkür ediyorum. Uhs 5 yıl koruma ömrü sunar hocam. Self healing özelliğine sahiptir.
Eline sağlık kardeşim, yine müthiş final. Bu yorumu hiç beklemiyordum Volvo için. Sert taş gibi bir vernik beklerdim.
Teşekkürler abi malesef şaşırttı abi :)

CNR Detailing

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
İl
Ankara
Arkadaşlar merhaba, Volvo s90 dan sonra sıradaki s60 uygulamamız ile yine beraberiz araç showroom aracı olduğu için malesef katletmişler s90 da çok iyi olmamasına rağmen bu kadar çok yormamıştı resmen fırçalamışlar aracı, boyası çok hassas fakat yinede yüzeyi en iyi şekilde düzelttik umarım beğenirsiniz. Bu izmitli misafirimiz için neler yaptık, neler kullandık?

Demirtozu : Janta Tuga Yeşil
Kil: Bilthammer

Birde şu konudan çok muzdaribiz, Aracın camına her ne kadar LÜTFEN DOKUNMAYINIZ yazsak bile amcalar da nedense bi boyaya dokunma fantazisi var anlamış değiliz. Amcacım senin o 5snlik fantazine ben scangrip ile bir panelde maymun gibi çizik arıyorum bil istedim :)

Sefa46

Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
Kardesim eline saglik Simdi Bayi Cikisli Sifir Volvo S60 oldu :) Boyasini Sevmedigim bir markadir cok Nazik en ufak temasta çizilmeye müsattir kendileri.

Berkay

Master Detailing
Moderator
İl
İstanbul
Amcalar mı dokunuyor? :D
Ben çevredeki tabelasında sözde detailing vs. yazan yerlere müşteri gibi gidip 'Araba bu, ne yapabiliriz diye soruyorum. Arabayı geziyorlar tabi hayretlerini gizleyemiyorlar. Bu arabaya ne yaptırdın falan derken bir yandan da boyayı bir güzel elliyorlar. Bak diyo burada bir tane çizik var. E bir taneydi şimdi sen 20 tane yaptın onu.. Bir de diyo biz buna hemen seramik yapmayız bi ince pasta ile daha da parlatırız.... Hıhı parlatırsın daha fazla...
Bu işi yapanlar böyleyken bırak amcalar dokunsun :)
Ellerine sağlık bu arada.