Detail Forum Arayüz Güncellemesi [ÖNEMLİ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pro

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
Değerli Detail Forum üyeleri, mevcut forum arayüzünü daha sorunsuz,hızlı ve kullanıcı dostu bir arayüzle değiştireceğiz..

Mevcut hataların giderilmesi, Full Tapatalk uyumlu, Mobil cihazlara uyumlu işlevsel bir arayüz sizleri bekliyor..

14 Mayıs Pazartesi - 16 Mayıs Çarşamba  tarihleri arasında forum bakımda olacak.. 
Çarşamba günü görüşmek dileğiyle..

www.detailforum.com  | www.detailforum.net  | www.detailforum.org  Yönetimi

muratyz

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Dardanel
Hayırlı olsun inşaallah,2 gün forumdan ayrı kalmak zor olacak :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Hayırlı olsun. Büyümeye ve Türkiyenin en kapsamlı detay sitesi olma yönünde ilerlemeye devam edecegiz.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Forum için yeni bir milat, büyüyerek ve gelişerek devam ediyoruz.

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
daha iyi bir forum için 2 gün göz açıp kapayıncaya kadar geçer .. emekleriniz için teşekkürler.

ozeba

Çaylak Detaycı
Üye
İl
zonguldak
Hazır el atmışken telefondan chrome dan forum hesabımı açamıyorum. Foruma girmek için başka tarayıcı kullanmam gerekiyor. Üyelik bilgilerimle giriş yapınca başarılı bir şekilde girdiniz şimdi yönlendiriliyorsunuz ekranı geliyor. Sonra gelen ekranda giriş yapmadığım görünüyor. Buna da bi el atabilir misiniz? Tarayıcının ön belleğini temizledim falan ama düzelmedi. Ben de başka tarayıcıdan giriyorum ama pratik olmuyor.

Eraycan

Amatör Detaycı
Üye
İl
Ordu
ozeba' Alıntı:
Hazır el atmışken telefondan chrome dan forum hesabımı açamıyorum. Foruma girmek için başka tarayıcı kullanmam gerekiyor. Üyelik bilgilerimle giriş yapınca başarılı bir şekilde girdiniz şimdi yönlendiriliyorsunuz ekranı geliyor. Sonra gelen ekranda giriş yapmadığım görünüyor. Buna da bi el atabilir misiniz? Tarayıcının ön belleğini temizledim falan ama düzelmedi. Ben de başka tarayıcıdan giriyorum ama pratik olmuyor.
Yeni arayuzde bu problemlerin tamamini asacagiz hocam :)

wolki

Acemi Detaycı
Üye
İl
istanbul
Hayırlı olsun çok iyi oldu .Bağzı Sayfalar'da başa alma gibi problemleri vardı.Düzeliceğine sevindim Detail forum'u Beğenerek takip ediyorum.

Motors

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
ozeba' Alıntı:
Bu bende de oluyor, siteye giri yaptığınız zaman yukarıda bulunan detail forum logosuna basın, anasayfaya bir daha yönlendirecektir o sizi, işte o zaman düzeliyor problem.

ozeba

Çaylak Detaycı
Üye
İl
zonguldak
Motors' Alıntı:
Bu bende de oluyor, siteye giri yaptığınız zaman yukarıda bulunan detail forum logosuna basın, anasayfaya bir daha yönlendirecektir o sizi, işte o zaman düzeliyor problem.
Teşekkür ederim dediğini yapınca düzeldi?

Eraycan

Amatör Detaycı
Üye
İl
Ordu
dakikalar kaldı artık bu arayüzü son görüşümüz ilk göz agrımızdı :D

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
ilkler unutulmaz ....   bende acemi detaycı yazıyordu  yeşil olmama ragmen :D :D :D  en çok bunu özleyecegim . amatör bir ruh katıyordu bana.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...