Detail Sıcak Fırsatlar

Respect3578

Uzman Detaycı
Üye
İl
Aliağa/izmir
Öne çıkan konu #2,361
Gelen ürün bu arkadaslar. Açıkçası hiç fena bir yapısı yok. Hoşuma gitti. Daha önce ufs yün haricinde bisey kullanmadığım için kıyaslama yapamayacagim. 30tl ye değer.

HTC_U-3u cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Soft99 bile değilmiş resimdeki görselde soft99 amblemi vardı. Bende iade edin.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Respect3578

Uzman Detaycı
Üye
İl
Aliağa/izmir

BSI

Tecrübeli Detaycı
Üye
Gelen ürün bu arkadaslar. Açıkçası hiç fena bir yapısı yok. Hoşuma gitti. Daha önce ufs yün haricinde bisey kullanmadığım için kıyaslama yapamayacagim. 30tl ye değer.

HTC_U-3u cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben özellikle soft99 olduğu için alayım dedim. Belki parasına göre iş görebilirdi ama bence hata yok kasıt var... Herkese soft99 gönderip bana bundan gönderseydi takılmaz kullanırdım ama o ilan ile bunları sattığı belli. Birazda bu yüzden iade ettim.

umut111

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Antalya

smertt1

Acemi Detaycı
Üye

EmirhanYigiter

Usta Detaycı
Üye
BSD ile interior cleaner aldım bugun teslim gözükürken iade talebi oluşturulmuş gittim kargoya sordum kargo yolda patlamış, ürünler akmış koskoca Sonaxshop mı paketleme yapmıyor yoksa sürat kargo mu fırlatıyor anlamadım :)
Patlak ürün teslim etmek yerine direk olarak iadeye ayıran Sürat kargo yine beni şaşırtıyor. Son zamanlarda Süratten fazla memnunum, hayırlısı bakalım. :D Kargoda hem istifte ezilebiliyor hem fırlatırken düzgün paketlenmezse başlık vs. kırılabiliyor. Bazen de sizin üründen bağımsız başka sıvı ürün kırılıyor bizim kutuları da ıslatıyor. Bazı firmalar başlıkları yanında yollayıp normal pet kapağı gibi kapak takıyorlar yolda baskı olursa kafadan ayrılmasın diye.

Henkoner

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İzmir
BSD ile interior cleaner aldım bugun teslim gözükürken iade talebi oluşturulmuş gittim kargoya sordum kargo yolda patlamış, ürünler akmış koskoca Sonaxshop mı paketleme yapmıyor yoksa sürat kargo mu fırlatıyor anlamadım :)
Geçmiş olsun. Ben de aynı ürünleri aldım. Paketi açtığımda ıslanmışlardı önce patladılar diye korktum ama şişelerde bir hasar veya azalma yoktu. Dışları sırıl sıklamdı ama. Sizin patlayan ürünler benimkilere mi aktı yoksa :)

smertt1

Acemi Detaycı
Üye
Geçmiş olsun. Ben de aynı ürünleri aldım. Paketi açtığımda ıslanmışlardı önce patladılar diye korktum ama şişelerde bir hasar veya azalma yoktu. Dışları sırıl sıklamdı ama. Sizin patlayan ürünler benimkilere mi aktı yoksa :)
valla bilmiyorum ama, parayı halen iade alamadım üstüne hepsiburada indirim için üzerine bir bardak su için diyor:) hergün kavga ediyoruz arkadaslarla :D

Henkoner

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İzmir
valla bilmiyorum ama, parayı halen iade alamadım üstüne hepsiburada indirim için üzerine bir bardak su için diyor:) hergün kavga ediyoruz arkadaslarla :D
Bir kaç ay önce hepsiburada olmayan ayakkabıyı bana indirimli olarak satmıştı.:) Ayakkabının satıcıda olmadığını 20 gün sonra farkedip iade talebi oluşturmuşlar benden habersiz. Parayı iade etmeleri de 10 güne yakın sürdü. E tabi indirim bitti, bir ay içinde ayakkabılar zamlandı bütün olanların sorumlusu yine biz olduk :sırıtan1::sırıtan1: İşin en saçma yanıysa sipariş takibinde kargo adresime gelmiş, bana teslim edilemediği için de satıcıya geri iade ediliyor olarak görünüyordu :)