Detail Sıcak Fırsatlar

umut111

Amatör Detaycı
Üye
İl
Antalya
güzel üründür, fiyatını genelde buraya indiriyorlar düzenli olarak. en son 24 tl'ye almıştım, amazon bir dükkan olsa çaldım da denebilirdi :D

üstteki de dahil üçünden toplam 5 tane aldım, ihtiyacınıza göre alın derim ben de hazır fiyatlar aşağıdayken:

45W çift usb

45W (27-36w type-c)

üstteki 24W

mscelik

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Kütahya
Ben anker powerdrive 2 almıştım 90 liraya. Ömürlük bi alet. Soran herkese tavsiye ediyorum ama şu an fiyatı 170 lira. 6 ay önce falan almıştım...

emirksk

Amatör Detaycı
Üye
güzel üründür, fiyatını genelde buraya indiriyorlar düzenli olarak. en son 24 tl'ye almıştım, amazon bir dükkan olsa çaldım da denebilirdi :D

üstteki de dahil üçünden toplam 5 tane aldım, ihtiyacınıza göre alın derim ben de hazır fiyatlar aşağıdayken:

45W çift usb

45W (27-36w type-c)

üstteki 24W
ya aslında tüm baseus ürünlerinde üretim hataları var negatif kutbu yeteri kadar çıkıntılı yapmıyorlar çakmaklığa temas etmiyor. biraz şans işi. dediğiniz gibi 2-3 haftada bir 90 küsür liradan 20-30 liraya düşüyor ben de alıp hatalı çıkarsa yanlara biraz lehim atıp kullanıyorum :)

bahtitopal

Usta Detaycı
Üye
Belki aradığınız bir ürün vardır
termosa takıldım sabah erken saatte sıraya girip alcam piyasada 500 tl civarında.geçen stanley için sıraya girdim 1 tane gelmiş her mağazaya tabi önümde biri vardı o da onu alınca alamamıştım. ama bunu alacağım :)

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

değişik

Amatör Detaycı
Üye
İl
.
termosa takıldım sabah erken saatte sıraya girip alcam piyasada 500 tl civarında.geçen stanley için sıraya girdim 1 tane gelmiş her mağazaya tabi önümde biri vardı o da onu alınca alamamıştım. ama bunu alacağım :)

Hocam stanley bimden sonra amazonda 310 liraya satıldı oraya da bir bakın isterseniz .ben 2 saat erken gittim sıraya girdim kardeşim çok istediği için. Tabiki yine şanssızlığımdan ilk ben girmeme rağmen ürüne uzak taraftan dolaşmışım ben bulana kadar sepetin diğer tarafından birisi daha erken ulaştı aldı termosu üstelik sırada bile değildi . sıradakilerde bende itiraz edince bana verdi istemeyerek ama aldıktan sonra amazonda o fiyata görünce ayakta iki saat boşa dikildim diye üzülmüştüm

bahtitopal

Usta Detaycı
Üye
Hocam stanley bimden sonra amazonda 310 liraya satıldı oraya da bir bakın isterseniz .ben 2 saat erken gittim sıraya girdim kardeşim çok istediği için. Tabiki yine şanssızlığımdan ilk ben girmeme rağmen ürüne uzak taraftan dolaşmışım ben bulana kadar sepetin diğer tarafından birisi daha erken ulaştı aldı termosu üstelik sırada bile değildi . sıradakilerde bende itiraz edince bana verdi istemeyerek ama aldıktan sonra amazonda o fiyata görünce ayakta iki saat boşa dikildim diye üzülmüştüm
1.3 litrelik olanı mi 310 tl di amazonda.o zaman hiç sıraya girmem.zaten black firday di cadılar bayramıydı falan illaki girer :) teşekkür ederim bilgi için.

eryayli

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Kurtköy

Benim gittigim bime 3 tane gelmis, birini onumdeki almisti. Kasiyere bundan baska var mi diye sordum. Biri ayirtmisti, onun haricinde varsa bakayim dedi. Sansima varmış, aldim. Yani ayirtma durumu da olabiliyormuş o gün öğrendim.

HTC_U-3u cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bahtitopal

Usta Detaycı
Üye
Benim gittigim bime 3 tane gelmis, birini onumdeki almisti. Kasiyere bundan baska var mi diye sordum. Biri ayirtmisti, onun haricinde varsa bakayim dedi. Sansima varmış, aldim. Yani ayirtma durumu da olabiliyormuş o gün öğrendim.

ayırtma diye bir durum söz konusu olmaması lazım o zaman her tanıdığı olan ayırtır vatandaş hiç bir şey alamaz.bölgeden bölgeye stok verileri değişiyor o bölgedeki mağazanın büyüklüğü satış hacmi gibi kriterler varmış.ondan 1 tane yollamışlar çoğu yere burda.

eryayli

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Kurtköy
ayırtma diye bir durum söz konusu olmaması lazım o zaman her tanıdığı olan ayırtır vatandaş hiç bir şey alamaz.bölgeden bölgeye stok verileri değişiyor o bölgedeki mağazanın büyüklüğü satış hacmi gibi kriterler varmış.ondan 1 tane yollamışlar çoğu yere burda.

Kesinlikle katiliyorum. Sonucta persembe gunu satisa sunulacak diye kampanya yapiliyor ve o gun ilk musteri bile olsan baskasi almis oluyor. Ama acik acik soyledigine gore magaza da sorun etmiyor diye anliyorum.

değişik

Amatör Detaycı
Üye
İl
.
1.3 litrelik olanı mi 310 tl di amazonda.o zaman hiç sıraya girmem.zaten black firday di cadılar bayramıydı falan illaki girer :) teşekkür ederim bilgi için.

Evet hocam yanlış olmasın tam rakam 310 olmayabilir ama 30 40 lira falan daha pahalıydı bimden 4-5 gün sonra düştü fiyatı . ayırtma durumu şubeden şubeye değişiyor bir gün önceden gidip sordum ayıracaksanız başkasına uğraştırmayın beni 2 saat bekleyip ilk girerim vermezseniz karışmam dedim itiraz edemediler

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
istanbul

Bir dahakine taktik yap, girer girmez Stanley termosu ayırırmısınız diye bağır :D