Detail Sıcak Fırsatlar

Duman123

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul

Berkay

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
İstanbul

Mertcankbr

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Manisa
[

Fiyatı yanlış girmişler belli ki. Ayıp olur sipariş vermek arayıp uyarmak lazım.
Merhaba öncelikle ürünü sipariş etmemin nedeni daha önceden aynı durumla karşılaştım eğer yanlışlık olursa gönderilmiyor ürün
Ama yinede trendyol ile iletisime geçip sordum mağazayla görüşüldü bir sıkıntı olmadığı söylendi
Bu sekilde indirimler oluyormuş ve bu bir yandan bu siteler tarafından zorunlu gibi tutuluyormuş verilen bilgi bu mağaza ilede iletişime geçtim eğer bir sorun var ise siparişimi iptal edebilirim diye söyledim bir sıkıntı olmadığı söylendi
Abilerime kardeşlerime kötü örnek olmam istemem
foto link alma

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Merhaba öncelikle ürünü sipariş etmemin nedeni daha önceden aynı durumla karşılaştım eğer yanlışlık olursa gönderilmiyor ürün
Ama yinede trendyol ile iletisime geçip sordum mağazayla görüşüldü bir sıkıntı olmadığı söylendi
Bu sekilde indirimler oluyormuş ve bu bir yandan bu siteler tarafından zorunlu gibi tutuluyormuş verilen bilgi bu mağaza ilede iletişime geçtim eğer bir sorun var ise siparişimi iptal edebilirim diye söyledim bir sıkıntı olmadığı söylendi
Abilerime kardeşlerime kötü örnek olmam istemem
foto link alma
Bilerek, isteyerek veya zorunlu olarak o fiyatı yazdilarsa o zaman hayırlı olsun demekten başka bir şey yok :)

forzaGilles

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Istanbul
Kıymetli tedarikçimiz angelwax getirmeye başlamış.., Sanırım distribütörülük almışlar.,
Foam lance ucuzdan biraz pahalı :smilex: AngelWax Blizzard Foam Lance yamaclardetailing.com'da | Araç Bakım Ve Temizlik Ürünleri

AngelWax Enigma Ceramic Wax Seramik İçerikli Katı Wax 250ml. yamaclardetailing.com'da | Araç Bakım Ve Temizlik Ürünleri

Foam lance 'ın zirve noktası diyebileceğimiz autobrite foam lance yurtdışından 480 tl. civarı alınabiliyor (kargo+vergiler dahil).., hatta çok övülen premium segmentteki MTM Hydro PF22 foam lance yine daha uygun .. ağam bizimle eğlenir.. :gulumsemex:

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Kıymetli tedarikçimiz angelwax getirmeye başlamış.., Sanırım distribütörülük almışlar.,
Foam lance ucuzdan biraz pahalı :smilex:AngelWax Blizzard Foam Lance yamaclardetailing.com'da | Araç Bakım Ve Temizlik Ürünleri

AngelWax Enigma Ceramic Wax Seramik İçerikli Katı Wax 250ml. yamaclardetailing.com'da | Araç Bakım Ve Temizlik Ürünleri

Foam lance 'ın zirve noktası diyebileceğimiz autobrite foam lance yurtdışından 480 tl. civarı alınabiliyor (kargo+vergiler dahil).., hatta çok övülen premium segmentteki MTM Hydro PF22 foam lance yine daha uygun .. ağam bizimle eğlenir.. :gulumsemex:
Şaşırmıyoruz,euro 10 liralardan bu seviyelere dönüş yaptı fakat hiç bir firmada ciddi bir indirim söz konusu olmadı kandırmacalı %10lara devam :) bizimde memleketimizin kaderi bu

Murat

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara
Foam lance ucuzdan biraz pahalı :smilex:AngelWax Blizzard Foam Lance yamaclardetailing.com'da | Araç Bakım Ve Temizlik Ürünleri

Acaba arabayı kendi kendine yıkıyor olabilir mi? :)

Brindabella

Uzman Detaycı
Üye

Hocam MTM için yorumunuzu alabilir miyim?