Detail Sıcak Fırsatlar

Sefa46

Uzman Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
İl
Ankara
Öne çıkan konu #2,601
Su Enigma Wax in Fiyatina esasen yerine neler alinabilecegini dusundum bir an :)

Kıymetli tedarikçimiz angelwax getirmeye başlamış.., Sanırım distribütörülük almışlar.,
Foam lance ucuzdan biraz pahalı :smilex:AngelWax Blizzard Foam Lance yamaclardetailing.com'da | Araç Bakım Ve Temizlik Ürünleri

AngelWax Enigma Ceramic Wax Seramik İçerikli Katı Wax 250ml. yamaclardetailing.com'da | Araç Bakım Ve Temizlik Ürünleri

Foam lance 'ın zirve noktası diyebileceğimiz autobrite foam lance yurtdışından 480 tl. civarı alınabiliyor (kargo+vergiler dahil).., hatta çok övülen premium segmentteki MTM Hydro PF22 foam lance yine daha uygun .. ağam bizimle eğlenir.. :gulumsemex:

forzaGilles

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Istanbul
Hocam MTM için yorumunuzu alabilir miyim?
MTM için yabancı forumlarda olumlu yorumlar okumuştum., bi ara gözü karartıp almayı düşündüm ama sonra vazgeçtim., köpük (tıraş köpüğü) anlamında iyi diye okumuştum fakat Autobrite ile karşılaştırmalı bir incelemeye rastlamadım., iyi ama ne kadar iyi..? Referans sayabileceğimiz Autobrite 'dan daha mı başarılı değil mi bilmiyoruz., bunu bilmeden bu kadar yüksek bir rakam ödemek istemedim., youtube 'da bazı incelemeler mevcut ama genelde çoğu amerikalı., onların kafası farklı çalışıyor o sebebten pek itibar etmedim.,

Benim gözlemlediğim o kadar pahalı olmasına rağmen kutunun içinden yedek filtre (yedek köpük yapıcı metal filtre) bile çıkmıyor., Malzeme kalitesinde +1 level çıtayı yükseltmişler; pirinç gövde ilaveten nikel kaplanmış

Bana kalırsa yeni çıkan MJJC foam Cannon S gayet yeterli., eski seriye göre köpük kalitesini de oldukça iyileştirdiler., Tabii köpük kalitesi olayında kullanılan yıkama makinesi de olumlu-olumsuz etkiliyor., bütçe sıkıntısı yoksa autobrite bence halaa en başarılı ürün., hem de fiyatı mtm 'den daha uygun.,

forzaGilles

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Istanbul
Hocam indirimler nerde acaba , site vs var mıdır ?
Kendi sitesinde., zymöl kargoyu Fedex, UPS gibi özel kargo şirketleri ile çalıştığı için TR'ye kargo ücreti yüksek çıkıyor., bunu aşmanın yolu; ufak bir komisyon alıp kargonuzu devlet postası ile TR 'ye gönderim yapan siteler var., devlet postası ile kargo ucuza geldiği için bu işi yapan sitelere küçük bir komisyon veriyorsunuz., tüm işlerinizi halledip ürünü size gönderiyor., toplamda 30-35$ maliyeti oluyor., Amerikapostam.com - Amerika'daki alışveriş arkadaşın veya amerika'da bi yakınınız olmalı..

forzaGilles

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Istanbul
Kısaca değmezmiş yani, birde daha gelince gümrüğü vs çıkarsa astarı yüzünü geçiyor yani .

O zaman yaza doğru wax kovalamaya devam
Gümrük vergisi her zaman var., 1 dolar 'lık ürün de alsanız 100 dolarlık üründe alsanız., gümrük vergisini ödenecek mecbur., Astarı yüzünü asla geçmez., %40 indirim sher zaman yaptıkları bir şey değil., normalde o ürünler TR 'de satılsa (indirimsiz hali üzerinden) 4-5 misli fiyat çekerler., Amerika'dan ürün getirmenin maliyeti 30 $ o kadar da olcak zaten., şuan avrupadan kurşun kalem getirmeye kalkın 6-7 € kargosu çıkar.,
ürün bedeli+kargo ücreti+gümrük ücreti hepsini topladığımızda her türlü fiyat uygun oluyor

arsen90

Acemi Detaycı
Üye
İl
İzmir
Merhaba Zymöl ürün kampanyası hakkında forumda arkadaşların faydalanması için kuzenim newjerseyden gelicek 2 hafta sonra son 2 ürün daha ekleyebiliriz havalimanında sıkıntı çıkmaması için toplam şuan 2 kişi 1 er ürün olmak üzere ekleyebilirim

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Merhaba Zymöl ürün kampanyası hakkında forumda arkadaşların faydalanması için kuzenim newjerseyden gelicek 2 hafta sonra son 2 ürün daha ekleyebiliriz havalimanında sıkıntı çıkmaması için toplam şuan 2 kişi 1 er ürün olmak üzere ekleyebilirim
Zymöl dışında bir marka ve özellikle de sıvı zırtlak bir ürün getirebilme şansı var mı?
Mesela bu
Amazon.com

arsen90

Acemi Detaycı
Üye
İl
İzmir
Zymöl dışında bir marka ve özellikle de sıvı zırtlak bir ürün getirebilme şansı var mı?
Mesela bu
Amazon.com
Bilemiyorum hocam sorun olurmu bu tip ürünler ben bu zymöl indriminde kendime alırken 3 4 arkadaşa atalım mantığında girdim bu işe daha önce sıvı bir üründe sorun çıktı dedi

usurer

Acemi Detaycı
Üye
İl
izmir
merhaba zymöl oto wash için fiyat rica edebilir miyim?

usurer

Acemi Detaycı
Üye
İl
izmir
hocam ben satmıyorum zymöl satıyor ürünü kampanya koduda now40 ama sizin için baktım 23 dolardan 13.80 dolara düşüyor
fiyat benim için uygundur, bende izmir'deyim getirme şansınız olursa 2 adet bile alabilirim.
İsterseniz buluşup önden ödeme de yapabilirim.
Teşekkürler

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
çok güzel bir yaklaşım olmuş . şahsım adına teşekkürler etmek istedim.
imkanım olsa ve alacak olsam ital alırdım.
ital içimde ince bir sızı .ara ara sızlar durur.
Happy Holidays cod 101.40 $ 717,44 tl ah ah. kaçmaz ama pandemi belimizi büktü.

iyi detaylar