Detail Sıcak Fırsatlar

Enes_10

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Öne çıkan konu #3,921

BahadirA.

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
kocaeli

berkesennturk

Acemi Detaycı
Üye
İl
İzmir-Bursa
Sprey şişe ve başlığa ihtiyacı olan varsa değerlendirsin derim zaten uygundu 70tl şuanda indirimde 40tl ben 3 tane kaptım. yakınınızdaki koçtaş’a siparişte verebiliyorsunuz böylece kargo ücretide olmuyor (koçtaş kişiye özel rastgele ekstra indirim veya kupon tanımlıyor sanırım üye olup ürüne gir çık sepete ekle çıkar ekle yaparak ekstra indirimde kovalanabilir :) )VERVE Sprey Püskürtücü 1 lt

Son düzenleme:

Sefa46

Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
Sprey şişe ve başlığa ihtiyacı olan varsa değerlendirsin derim zaten uygundu 70tl şuanda indirimde 40tl ben 3 tane kaptım. yakınınızdaki koçtaş’a siparişte verebiliyorsunuz böylece kargo ücretide olmuyor VERVE Sprey Püskürtücü 1 lt
Tesekkurler kardesim Uygulama Üzerinden 500/100 kupon verdi 12 Adet aldim 34₺ geldi tanesi magaza dan teslim secenegini secerek 75₺ kupon tanimliyor.

Bu fiyata baslik bile vermiyorlar :) Verve nin genel olarak ürunleri basarili 2 senedir Hortumlarini ve aparatlarini eksiksiz kullaniyoruz.

berkesennturk

Acemi Detaycı
Üye
İl
İzmir-Bursa
Tesekkurler kardesim Uygulama Üzerinden 500/100 kupon verdi 12 Adet aldim 34₺ geldi tanesi magaza dan teslim secenegini secerek 75₺ kupon tanimliyor.

Bu fiyata baslik bile vermiyorlar :) Verve nin genel olarak ürunleri basarili 2 senedir Hortumlarini ve aparatlarini eksiksiz kullaniyoruz.
rica ederim abi ne demek fırsatı yakalamışken herkes faydalansın :D

emirhaneness

Usta Detaycı
Üye
İl
Gebze
Sprey şişe ve başlığa ihtiyacı olan varsa değerlendirsin derim zaten uygundu 70tl şuanda indirimde 40tl ben 3 tane kaptım. yakınınızdaki koçtaş’a siparişte verebiliyorsunuz böylece kargo ücretide olmuyor (koçtaş kişiye özel rastgele ekstra indirim veya kupon tanımlıyor sanırım üye olup ürüne gir çık sepete ekle çıkar ekle yaparak ekstra indirimde kovalanabilir :) )VERVE Sprey Püskürtücü 1 lt
Yaklaşık 5 tane felan almıştım tanesi 30 tl iken alırken iyice bakmakta fayda var bir tanesi kapak kısmından akıtıyordu diğeri atım yapmıyordu diğer üç tanesi suanlık iyi kapak kısmı pek sağlam değildir baska markaların sprey başlığı olmuyor şişenin tasarımı bi gariptir. 500 mllik şişesinde meg m40 kullanıyorum 1 litreliğinde mzr var fiyatı suanda iyiymiş tavsiye ederm

berkesennturk

Acemi Detaycı
Üye
İl
İzmir-Bursa
Sprey şişe ve başlığa ihtiyacı olan varsa değerlendirsin derim zaten uygundu 70tl şuanda indirimde 40tl ben 3 tane kaptım. yakınınızdaki koçtaş’a siparişte verebiliyorsunuz böylece kargo ücretide olmuyor VERVE Sprey Püskürtücü 1 lt
Yaklaşık 5 tane felan almıştım tanesi 30 tl iken alırken iyice bakmakta fayda var bir tanesi kapak kısmından akıtıyordu diğeri atım yapmıyordu diğer üç tanesi suanlık iyi kapak kısmı pek sağlam değildir baska markaların sprey başlığı olmuyor şişenin tasarımı bi gariptir. 500 mllik şişesinde meg m40 kullanıyorum 1 litreliğinde mzr var fiyatı suanda iyiymiş tavsiye ederm
kargoyla gelicek umarım düzgün birşekilde gelir :D

Emre.

Amatör Detaycı
Üye
İl
istanbul
Bilgilendirdiğin için teşekkür ederiz :) Koçtaş’tan önceden almıştım denedim çalışıyordu sorunsuz bu ara sprey şişe ihtiyacım vardı iyi denk geldi. 4 tane 1 litre 2 tane 0.5 sipariş verdim.

Eaglemre

Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Durduk yere 4 tane 1 lt, 4 tane 0.5 lt sipariş vedik :)

Bilgilendirme için tşk ederim

Sugosu

Çaylak Detaycı
Üye
İl
istanbul
konusunu açmıştım fakat sanırım aktiflik bu konu altında..

4x Premium Carbontuch für Glasflächen
Premium 5+1 Detailling Pinselset
ALL IN ONE Innenraumreiniger & Innenraumtücher

ortalama 15 euro olan ürünler 300 tl gibi bir fiyat ile satılıyor..
2 nisanda siparişi vermiştim.ben kurulama bezi vb de almıştım ancak amazonda stok kalmamış.
2x Premium Mikrofaser-Trockentuch bu çok kaliteli fakat stok yok..

detay fırça seti aşırı kaliteli bu arada.

amazon satıcısı olan firmanın linki

Amazon.com.tr

Son düzenleme: