Detail35 Uygulamaları

Detail 35

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Eline sağlık kardeşim hayat bulmuş ışıl ışıl
Sağol abi :)
@Detail 35 Kulakları korumuşssun ama ciğerleri es geçmişsin :( Bir dahakine filtreli maske ile görmek isterim :) Sağlığına dikkat et :)
Abi orçuna kaptırdım maskeyi :D dikkat etmek lazım haklısın :(
@Orçun @Detail 35 hayırlı olsun, Allah işinizi rast getirsin arkadaşlar , bol kazançlar...
Çok teşekkür ederiz abi inşallah bu şekilde devam ederiz :)
Hayırlı olsun mekanınız.
Araç zor olsa da uygulama güzel olmuş
Çok sağolun :)

Orçun

Tecrübeli Detaycı
Üye
Ufak bir dipnot bırakayım yeşil seri menzerna 400 ve Koch h9 ilk defa kullandim.

Menzerna, toz konusunda sınıfta kaldı çizik almada yetersiz geldi bana eski seri daha bir etkili sanki çizik alma konusunda, bıraktığı finish güzel koku sorunu çözülmüş ama kendin has kokusu var gene.
Gelelim Koch h9'a bence menzernadan bir tık daha ileri bir ürün çizik almak daha hızlı geldi bana toz yapma durumu menzernadan az , kokusu çok az daha iyi.

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Ufak bir dipnot bırakayım yeşil seri menzerna 400 ve Koch h9 ilk defa kullandim.

Menzerna, toz konusunda sınıfta kaldı çizik almada yetersiz geldi bana eski seri daha bir etkili sanki çizik alma konusunda, bıraktığı finish güzel koku sorunu çözülmüş ama kendin has kokusu var gene.
Gelelim Koch h9'a bence menzernadan bir tık daha ileri bir ürün çizik almak daha hızlı geldi bana toz yapma durumu menzernadan az , kokusu çok az daha iyi.
Teşekkürler Orçun, konunun en güzel anektodunu yaptın. Beklediğim bir yorumdu.

ormancı

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul

Güzel bilgiler için teşekkürler. Yeni yeriniz hayırlı uğurlu olsun. @Detail 35, ile beraber bol kazançlar, takipteyiz.

Detail 35

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir

Detail 35

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Herkese selamlar sanırım hep şantiye araçları yapacağız... şaka bi yana bu minik ticari Aliağa petrol tesislerini gezen bir araç ancak kilometresi henuz 41.000 olduğu icin haşatı çıkmamıştı. Uygulamayı @Orçun ile yaptık, fazla uzatmadan uygulama detaylarına gecelim.

Plastik parçalar halılar ve zeminde: koch mzr
Kumaşlar kapı döşemeleri tavanda: valet carpet
Camlarda: valet glass
Plastik koruma: koch ts
İsitici ile 1.5 saatte tam kuruma sağladık

Öncesi halleri

Uygulama sırasında

Sadece koltuklardan çıkar kirler

Uygulama sonrası

Zaman ayırdığınız icin teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi​

Son düzenleme:

Mustafa Baylar

Amatör Detaycı
Üye
Ellerinize saglik abi her iki uygulamada çok güzel olmus, mekaninizda masallah mükemmel, hayirli işler :)

Detail 35

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Ellerinize saglik abi her iki uygulamada çok güzel olmus, mekaninizda masallah mükemmel, hayirli işler :)
Çok sağol kardeşim benim :)
rupes'e acıdım :) eline sağlık :alkis:
Hep el bebek gül bebek polisaj yapacak değiliz az da ayak isi yaptıralım çok teşekkürler :)
Elinize sağlık beyler, güzel paylaşımlar çıkacak bu ikiliden:)
Çok sağol abi dediğim gibi açtığın yolda izindeyiz :) :)

Bodrum48

Usta Detaycı
Üye
Böyle ticari
Nitelikli araçlarda açık tonda iç döşeme kullanılması bu tarz zor kirlere sebep oluyor.elinize sağlık zor uygulama olmuş.

Berkay

Master Detailing
Moderator
İl
İstanbul
Ellerinize sağlık keyifli bir uygulama olmuş. Koltuktan çıkan kiri görünce içim kalktı :of:

Detail 35

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Kutas eline sağlık çok iyisin :cay:
Çok teşekkürler :)
Ellerine sağlık. Çamur akmış resmen :alkis:
Biz kendi aramızda "Nescafe, espresso, white chocolate mocha" diye seviyelendirdik :D bu arac sütsüz nescafeydi :D
Böyle ticari
Nitelikli araçlarda açık tonda iç döşeme kullanılması bu tarz zor kirlere sebep oluyor.elinize sağlık zor uygulama olmuş.
Kesinlikle abi koyu renk hatta kahve tonları çok daha yakışır ve kolay olur, kir göstermez...
Yine güzel bir uygulama olmuş ellerinize sağlık. Şantiye şefi el koyar bu araca : )
Teşekkürler, muhtemelen kullananlar daha özenli olacaktır aracı teslim alırken çok beğenmilşerdi :)
Ellerinize sağlık keyifli bir uygulama olmuş. Koltuktan çıkan kiri görünce içim kalktı :of:
Çok sağolun, instagramda paylaşımlarımda koltuk kirini atmıştım gelen yorumlar "gerçekten atmak zorunda mısınız şu kirli suyu" oldu :D işin raconu böyle koltuk kiri paylaşılır :D :D

Detail 35

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Yorucu bir haftaydi pek paylaşım yapamadım. Geçtiğimiz haftanın ilk ic detaylı aracı Vw Polo’ydu arac sanayide bir ustanın günlük ve getir götür işleri icin kullandığı bir araçtı.

Kirli fotoğraflar

Temizlendikten sonraki fotoğraflar

Kullanılan malzemeler
Koch mzr
Koch ts
Valet carpet
Camlarda İpa
Gyeon antifog

muhlis91

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İzmir
Yorucu bir haftaydi pek paylaşım yapamadım. Geçtiğimiz haftanın ilk ic detaylı aracı Vw Polo’ydu arac sanayide bir ustanın günlük ve getir götür işleri icin kullandığı bir araçtı.

Kirli fotoğraflar

Temizlendikten sonraki fotoğraflar

Kullanılan malzemeler
Koch mzr
Koch ts
Valet carpet
Camlarda İpa
Gyeon antifog

tam video çekip koymalık arabaymış aslında hocam temizlik hastaları programına da çıkabilirmişsin