Duyuru DetayDeposu.com Açılış İndirimi DetailForum'a Özel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pro

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
Değerli Detail Forum üyeleri

K2,Alta ve Carbon Faser ürünlerine ev sahipliği yapacak olan DetayDeposu.com'un açılışı nedeniyle DetailForum'a özel hediye çeki ile %15 indirimli alışveriş yapabilirsiniz.Alışveriş yapan üyelere numune ürün hediyeleri olacağı bilgisinide sizlere ileteyim :partix:

Site Adresi: detaydeposu.com
İndirim Kuponu : DetailForum
Ödeme ekranında İndirim Kuponu kısmına yazmalısınız.

280 Tl üzeri alışverişlerde Kargo Bedava ve Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

İndirim Kampanyası Başlangıç Tarihi : 02.10.2022
İndirim Kampanyası Bitiş Tarihi : 02.11.2022

Hediye Çeki sadece DetailForum.com üyelerine özel olmakla birlikte üyelik bilgileriyle eşlemeyen siparişler iptal edilecektir.

Kampanya için @Tonyukuk07 'ye teşekkür ediyorum.:sarılx:
Herkese Keyifli forumlar ,İyi alışverişler dilerim.

Son düzenleme:

fserterr

Usta Detaycı
Üye
İl
Denizli
Değerli Detail Forum üyeleri

K2,Alta ve Carbon Faser ürünlerine ev sahipliği yapacak olan DetayDeposu.com'un açılışı nedeniyle DetailForum'a özel hediye çeki ile %15 indirimli alışveriş yapabilirsiniz.
Alışveriş yapan üyelere numune ürün hediyeleri olacağı bilgisinide sizlere ileteyim :partix:

Site Adresi: detaydeposu.com

İndirim Kuponu : DetailForum

Ödeme ekranında İndirim Kuponu kısmına yazmalısınız.

280 Tl üzeri alışverişlerde Kargo Bedava ve Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

İndirim Kampanyası Başlangıç Tarihi : 02.10.2022

İndirim Kampanyası Bitiş Tarihi : 02.11.2022

Hediye Çeki sadece DetailForum.com üyelerine özel olmakla birlikte üyelik bilgileriyle eşlemeyen siparişler iptal edilecektir.

Kampanya için @Tonyukuk07 'ye teşekkür ediyorum.:sarılx:

Herkese Keyifli forumlar ,İyi alışverişler dilerim.
Hayırlı olsun. Çok iyi kampanya, emeği geçenlerden Allah razı olsun :) CarbonFaser bezler stoklara girecek mi 1-2 gün içinde? Onları bekleyip sipariş vereyim gelecekse.

Fatih37

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Kampanya için teşekkürler. @Tonyukuk07 hocam stokların çok mudur veya sınırlı mıdır? Ya bu hafta yada 2 hafta sonra almayı düşünüyorum, cevabınıza göre sipariş vereceğim.

DetayDeposu

Tonyukuk07
Firma Yetkilisi
Üye
Hayırlı olsun. Çok iyi kampanya, emeği geçenlerden Allah razı olsun :) CarbonFaser bezler stoklara girecek mi 1-2 gün içinde? Onları bekleyip sipariş vereyim gelecekse.
Merhaba, Carbon bezlerin stoklara girmesi biraz zaman alacaktır kampanya dönemine yetişmez muhtemelen. :)
Kampanya için teşekkürler. @Tonyukuk07 hocam stokların çok mudur veya sınırlı mıdır? Ya bu hafta yada 2 hafta sonra almayı düşünüyorum, cevabınıza göre sipariş vereceğim.
Hocam selamlar,

bazı ürünlerdeki stoklar sınırlı. Hangi ürünler olduğunu özelden belirtebilirseniz net cevap verebilirim. :)

ayrıca buradan forum yönetimine ve başta adminimiz @Pro ya çok teşekkür ederim.

Fatih37

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul
@Tonyukuk07 hocam 02102022172137-RAT nolu siparişi verdim. Kampanyanızı faydalandığım ve bu marka tanıttığınız için tekrar teşekkür ederim.
Bişe daha var. K2 LUSTER Q3 GREEN Tek Adım Pasta bu ürünü fiyatı yazmıyor ama sepete ekleyince fiyatı görünüyor. Siparişimde bu ürünü var, gönderebiliyor musun? Ne zaman kargoya verebilirsin?

Mannlincher

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Muğla / Şanlıurfa
Öncelikle site hayırlı olsun, :nazar: 02102022210334-SCS sipariş no ile ufak bir sipariş oluşturdum Roton epeydir listemdeydi carbon bezler de stokta olsa şahane olurdu başka zamana artık. Kampanya için teşekkürler.

fserterr

Usta Detaycı
Üye
İl
Denizli

Normalde derbi için bütçe ayırmıştım, bilet alamayınca dedim güzelinden bir K2 dizelim :D iyi ki de öyle olmuş :)

Kerim07

Acemi Detaycı
Üye
@Tonyukuk07 hayırlı olsun kampanya için teşekkürler.Abi satış mağazası Antalya da mı ?Eğer öyleyse yerinize gelip oradan almak isterim.

DetayDeposu

Tonyukuk07
Firma Yetkilisi
Üye
Öncelikle site hayırlı olsun, :nazar: 02102022210334-SCS sipariş no ile ufak bir sipariş oluşturdum Roton epeydir listemdeydi carbon bezler de stokta olsa şahane olurdu başka zamana artık. Kampanya için teşekkürler.
Desteğiniz ve siparişiniz için teşekkür ederim hocam sağolun :)

Normalde derbi için bütçe ayırmıştım, bilet alamayınca dedim güzelinden bir K2 dizelim :D iyi ki de öyle olmuş :)
Teşekkür ederim hocam maalesef derbiden uzak kaldım ben de :D
Bu güzel ürünler ve kampanya için teşekkürler @Tonyukuk07 Atalay hocam.
Çok teşekkür ederiz hocam
@Tonyukuk07 hayırlı olsun kampanya için teşekkürler.Abi satış mağazası Antalya da mı ?Eğer öyleyse yerinize gelip oradan almak isterim.
Selam kardeşim, teşekkür ederim Markantalya karşısı Muratpaşa Camii yanı ofisimiz. Özelden Whatsapp verirsen konum bilgisi iletiriz.
K2 detailing brush no:16 ve no:8, piano siyah iç trimlerde kullanmaya uygun mudur?
Merhaba, K2 detay formalarının ucu tam sentetik olanlara göre daha yumuşaktır doğal ve sentetik karışımlı olduğu için. Ancak piyano siyah alanlar için kullanılmasını ben tavsiye etmem. O bölgeler için ultra soft uçlu almanız lazım Liquid Elements ultra soft detay fırçası gibi. O da ilerleyen süreçte stoklara girecektir.

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Yeni girişiminiz hayırlı uğurlu olsun. Ben de destek babında sipariş verdim. Sipariş numaram 03102022122650-GMY.

Kerim07

Acemi Detaycı
Üye
Özelden dönüş yaptığın için teşekkür ederim abi yerinizi ziyaret edicem tekrar hayırlı olsun

eminkilic61

Amatör Detaycı
Üye
İl
Ankara
Merhaba, K2 detay formalarının ucu tam sentetik olanlara göre daha yumuşaktır doğal ve sentetik karışımlı olduğu için. Ancak piyano siyah alanlar için kullanılmasını ben tavsiye etmem. O bölgeler için ultra soft uçlu almanız lazım Liquid Elements ultra soft detay fırçası gibi. O da ilerleyen süreçte stoklara girecektir.

samimi cevabınız için teşşekkürler. bugün-yarın bende bir sipariş geçerim inşallah

Liquid Elements ultra soft detay fırçası geldiğinde, iç mekan içinde onlara bakarım. belki o zamanda şansıma kampanya denl gelir :D

eminkilic61

Amatör Detaycı
Üye
İl
Ankara
bir de şunu eklemek isterim.
iphone safari'den sitenize girmiştim, safariyi kapatıp açınca tüm sepetim boşalmış. ne eklediğimi de hatırlamıyorum :D
sepetin sıfırlanmayacağı bir güncelleme gerekebilir site için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...