Duyuru DetayDeposu.com Açılış İndirimi DetailForum'a Özel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fserterr

Usta Detaycı
Üye
İl
Denizli
bir de şunu eklemek isterim.
iphone safari'den sitenize girmiştim, safariyi kapatıp açınca tüm sepetim boşalmış. ne eklediğimi de hatırlamıyorum :D
sepetin sıfırlanmayacağı bir güncelleme gerekebilir site için
Üye girişi yapmış mıydınız? Yapmadıysanız ondan sıfırlanmış olabilir, ben bu sorunu yaşamadım çünkü.

cavit63

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Kocaeli
Küçükte olsa ilk siparişimi verdim
Bu arada hayırlı olsun.

Mi 10 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DetayDeposu

Tonyukuk07
Firma Yetkilisi
Üye
Değerli arkadaşlar,

kampanyaya göstermiş olduğunuz ilgi için hepinize teşekkür ederim.

Siparişlerinize hediye olarak koyabilmek adına HDPE şişelerden temin edip Türkçe açıklamalı etiketlerden bastırdık.

Yetiştirebildiğimiz kargoları bugün gönderdik. Kalanı için hediye numuneler hazırlamaya devam ediyoruz. Yarın da diğer siparişleri kargolayıp göndereceğiz.

Hepinize tekrardan teşekkür ederim.

xawia

Acemi Detaycı
Üye
İl
kayseri
Arkadaşlar k2 satina pro ürününün hangi kokusunu önerirsiniz? blueberry, sunset fresh yada energy fruits

Saban46

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Kahramanmaraş
ikisi arasında sizce hangisi arabaya daha uygun?
• aromatik Yabanmersini (Blueberry)

• enerjik-narenciye Enerji Meyveleri ( Energy Fruits )

• canlandırıcı Sunset Fresh (Sunset Fresh)

• Kokusuz versiyon, aracında sevdiği araç kokusuyla karışmasını istemeyenler için (Fragreace-Free)

Deniz_86

Amatör Detaycı
Üye
İl
Ankara

DetayDeposu

Tonyukuk07
Firma Yetkilisi
Üye
Öncelikle hayırlı olsun @DetayDeposu ,bol kazançlar dilerim. Kampanyanız için de teşekkürler. Araç kokusu olarak gözüme linkteki ürünü kestirdim ama fresh ve hafif kokular seven birisi için sitenizden hangi ürünü önerirsiniz?
K2 FLORIDA SCENT PURE GREEN TEA Rahatlatıcı Yeşil Çay Aromlı Araç Kokusu | K2 Pro Alta Foamer CarbonFaser Erla
Merhaba,

Asma kokularda ambalajı kademeli keserek açmanız hem ömrünü uzatır hem de birden açınca ilk gün ağır kokusu olmamış olur.

Linkteki yeşil çay aromalı koku da Fresh bir kokudur. Florida kokuların üst kapağında difüzör bulunuyor kokuyu dilediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz.

cavit63

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Kocaeli
Küçükte olsa ilk siparişimi verdim
Bu arada hayırlı olsun.

Siparişimi verirken karğo parası kesilmesine rağmen yurtiçi karğodan gelen mesajda alıcı ödemeli 26 küsür karğo ödemesi gözüküyor herhalde bir yanlışlık oldu kontrol edip bilği verebilirmisiniz.
@DetayDeposu
Teşekkürler.

DetayDeposu

Tonyukuk07
Firma Yetkilisi
Üye
Siparişimi verirken karğo parası kesilmesine rağmen yurtiçi karğodan gelen mesajda alıcı ödemeli 26 küsür karğo ödemesi gözüküyor herhalde bir yanlışlık oldu kontrol edip bilği verebilirmisiniz.
@DetayDeposu
Teşekkürler.

Cavit bey merhaba,

280₺ üzeri kargo bedava olan gönderilerimizin bir kısmında sistemsel bir sorun meydana gelip ücret alıcı olarak barkod kesilmiş.

biz sisteme 280₺ üzeri kargo bedava tanımladık ve her siparişte etiket otomatı oluşuyor.

Hatanın düzeltilmesi için Yurtiçi kargo ve yazılım firması çalışıyor.

ücret alınan gönderiler özelden iletişime geçerse durumu telafi edip ücretleri iade edilecektir.

Deniz_86

Amatör Detaycı
Üye
İl
Ankara
Merhaba,

Asma kokularda ambalajı kademeli keserek açmanız hem ömrünü uzatır hem de birden açınca ilk gün ağır kokusu olmamış olur.

Linkteki yeşil çay aromalı koku da Fresh bir kokudur. Florida kokuların üst kapağında difüzör bulunuyor kokuyu dilediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz.
Linkteki kokuyu da ekleyerek,İlk siparişimi verdim. Hayırlı işler dilerim. Detail forum üyeleri olarak ayağımız uğurlu gelsin inşallah :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...