Divortex RedStorm Demirtozu Temizleyici Testi

Motors

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
Divortex Demir Tozu Temizleyiciyi "ÇOK BAŞARISIZ" buldum malesef. Sonrasını öncesinden beter etti http://www.detailforum.net/styles/default/xenforo/clear.png Kusura bakmasın lütfen Divortex şirketi, eleştiri için verilen bir ürün bu sonuçta. Motor temizleyicilerini beğendim fakat demirtozu temizleyici vasat.

Sıktım, 10-15dk bekledim. Hatta sünger ile ovaladım @technologyst tavsiye etmişti. Satıştan kaldırılıp geliştirilmesi gerekiyor malesef. Benim eleştirilerim bu yönde.

Daha kötü bir hal aldığı için malesef birkaç gün içinde ValetPro Dragons alıp kötü hal alan demirtozlarını yok etmem gerekiyor. Eskiden belli değildi çok, şimdi çok belli oldu. ÇOOK CANIMI SIKTI BU SAÇMA OLAY..

Torpido sütünü beğendim gayet güzel, tozlandırmıyor gerçekten. Wax ile yarın su testi yapacağım, bir kapıya Sonax BSD, diğer kapıya ise Divortex Quick Wax sürdüm, yarın sonucu video ile paylaşacağım..

aLmera41

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Kocaeli
Üstat merhaba.
İlk resimi yakınlaştırıp baktigimda sanki onlar denir tozu değil gibime geldi. Aynilari benim on tamponda oluyor benimde aracim beyaz.
Sinek pisliği gibi lekeler var ilk resimde, zift kalintilari da olabilir. Temir tozu bu kadar büyük olmamasi gerekir diye biliyorum. Bana kalirsa bunlari anca kil cikartir.
Son olarak ürünü kuru araca mi uyguladiniz? 10 15 dk cok fazla bir sure gibime geldi, ürünü durulamadan tam kurumamasi gerekli diye biliyorum.

Motors

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
aLmera41' Alıntı:
Üstat merhaba.
İlk resimi yakınlaştırıp baktigimda sanki onlar denir tozu değil gibime geldi. Aynilari benim on tamponda oluyor benimde aracim beyaz.
Sinek pisliği gibi lekeler var ilk resimde, zift kalintilari da olabilir. Temir tozu bu kadar büyük olmamasi gerekir diye biliyorum. Bana kalirsa bunlari anca kil cikartir.
Son olarak ürünü kuru araca mi uyguladiniz? 10 15 dk cok fazla bir sure gibime geldi, ürünü durulamadan tam kurumamasi gerekli diye biliyorum.
Abi ıslak araca uygulamamızı yazmışlar, aracı ıslattım uyguladım. Bunlar zift vs. değil. Pas gibi demirtozu tamamen. Dikkat edersen zaten ürün demirtozlarını az çözündürünce dahada büyüttü demirtozlarını. Bi halta yaramadı ürün.

Zaten tam o noktalar pembeleşti ama çözünmedi işte. Ürün dandik

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Kötü olmuş, bir kaç sefer üst üste uygulama yaparsın dragons gelince, birde kil geç bazı demir tozları artık yapışmış yüzeye çıkmaz gibi duruyorlar sadece demir tozu sökücüler ile

aLmera41

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Kocaeli
Tepkimeye girmiş belli, ama bi yerde bir sıkıntı var, ya cok beklendi durulamak için, yada ürün iceriginde bir dengesizlik var. Tecrübeli arkadaslarda düşüncelerini aktaracaktir.
Bu arada emeğine sağlık. Merak ettigim bir markanın ürünleri.

Motors

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
Ozgur_gs_91' Alıntı:
Kötü olmuş, bir kaç sefer üst üste uygulama yaparsın dragons gelince, birde kil geç bazı demir tozları artık yapışmış yüzeye çıkmaz gibi duruyorlar sadece demir tozu sökücüler ile
Aynen valla Özgür abi. Jantın videosunu çekmiştim, yayınlamama gerek bile yok. Janttada işe yaramadı. Pembeleşiyo fakat laf var icrat yok üründe. Ciddi bir şekilde geliştirilmesi gereken bir ürün. Şu aşamada sadece para tuzağı olarak bakarım ben bu ürüne. Divortex yetkilileri kusura bakmasınlar, eleştiri yapıyorum sadece.

Motors

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
aLmera41' Alıntı:
Tepkimeye girmiş belli, ama bi yerde bir sıkıntı var, ya cok beklendi durulamak için, yada ürün iceriginde bir dengesizlik var. Tecrübeli arkadaslarda düşüncelerini aktaracaktir.
Bu arada emeğine sağlık. Merak ettigim bir markanın ürünleri.
Abi çok beklemekten olsa akıntı şeklinde kalır hepsi. Fakat bunda olduğu gibi duruyo herşey. Tabiki uzmanları bekliyoruz konuya

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Yüzeye kil uygulaması yapın toparlama olacaktır. Yeni testleride bekliyoruz

Sent via my iphone 7 using Tapatalk from DENİZLİ

Motors

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
Dragstar' Alıntı:

Kil deneyim abi. Deneme için ürün gönderimi oldukça denemeye yaparım. Başka olmazda muhtemelen, artık kendi aldıklarımla denerim

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Kötü olmuş üzüldüm vallahi, şu anda çöp bir ürün gibi duruyor.

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Motors' Alıntı:
Dragstar' Alıntı:

Kil deneyim abi. Deneme için ürün gönderimi oldukça denemeye yaparım. Başka olmazda muhtemelen, artık kendi aldıklarımla denerim

Yeni nesil kil eldivenler var güvenli temizlik yapıyor tavsiye ederim. Hatta bu eldivenleri 2 ay gibi sürede kullanıyorum demir tozu sökücü ürüne pek gerek kalmıyor.

Motors

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
onurçiko' Alıntı:
Onurçiko abi valla bende üzüldüm ne yalan söyleyeyim. Yetkililer inşallah bunları okuyup ürünü satıştan kaldırırlar. Yoksa alanın parası boşa gidecek, onlarda kul hakkına girecekler. Yanlış anlamasınlar, sadece eleştiri yapıyorum.

Dragstar' Alıntı:
Motors' Alıntı:
Dragstar' Alıntı:

Yeni nesil kil eldivenler var güvenli temizlik yapıyor tavsiye ederim. Hatta bu eldivenleri 2 ay gibi sürede kullanıyorum demir tozu sökücü ürüne pek gerek kalmıyor.

abi fiyatı nedir onların

Moderatör tarafında düzenlendi:

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Motors' Alıntı:
onurçiko' Alıntı:
Onurçiko abi valla bende üzüldüm ne yalan söyleyeyim. Yetkililer inşallah bunları okuyup ürünü satıştan kaldırırlar. Yoksa alanın parası boşa gidecek, onlarda kul hakkına girecekler. Yanlış anlamasınlar, sadece eleştiri yapıyorum.

Dragstar' Alıntı:
Motors' Alıntı:
Dragstar' Alıntı:

abi fiyatı nedir onların
Araba Yıkama Magic Clay Bar Mitt Araç Kil Bez Oto Bakım Temizlik Havlusu Mikrofiber Sünger Ped Bezi Kil Detaylandırma Brilliatech http://s.aliexpress.com/Ffu2Y7Zf (from AliExpress Android)

emre-sti

Acemi Detaycı
Üye
İl
Odessa
Diğer platform da da belirtmiştim. Yanlış uygulama kurbanısınız. Kullanmayı bilmediğiniz ürünü yermeden iki kere düşünün. Tekrar demirtozu temizleyicisi divortex veya veya vp dragon's uygulaması sonrası kil uygulamasi yapın

Motors

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
emre-sti' Alıntı:
Diğer platform da da belirtmiştim. Yanlış uygulama kurbanısınız. Kullanmayı bilmediğiniz ürünü yermeden iki kere düşünün. Tekrar demirtozu temizleyicisi divortex veya veya vp dragon's uygulaması sonrası kil uygulamasi yapın
Peki ne gibi bir yanlışlığın içerisindeyim açıklar mısınız?
Yanlış anlamayın sizinle iddalaşmıyorum sadece hatamı bilmek istiyorum

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Öncelikle deneme için teşekkürler.
Resimlere bakınca ilk etapsa ürün çalışıyormuş izlenimi vermiş.
Ancak sonuca bakınca pek iç açıcı durmuyor.

Yaşadığım bölgede döküm fabrikası olduğu için sizinkinden fazlası bizim araçlarda da oluşuyor.
Şimdiye kadar denediğim ürünler içerisinde boyada en iyi iş yapan Auto Finesse İron Cut oldu.
Dragon's da kullandım ancak, bu ürünü ben kullanamadım sanırım çünkü püskürtme sorunu yaşadım. Site kurucularımızda @Dragstar abimiz ürünü 3d'nin fıs fıs şişeleri ile kullanınca sorun olmadığı söyledi ancak ben dragon'su satmış bulundum. Sizde bu tavsiyeler ışığında püskürtme yaparsanız sorun yaşamazsınız benim gibi. Ayrıca dragon's sulandırılabiliyor.

Gelelim esas konuya. Bu gibi lekelerde demir tozu sökücü uyguladıktan sonra mutlak suretle kil geçilmesi gerekiyor.
Tekrar demirtozu sökücü uygulayın ve ardından kil geçin.
Sorununuz çözülecektir büyük ihtimalle.

Sonrasında burada paylaşırsanız bizlerde faydalanmış oluruz ;)

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Motors' Alıntı:
onurçiko' Alıntı:

Dragstar' Alıntı:
Motors' Alıntı:
Dragstar' Alıntı:

abi fiyatı nedir onların

Bu likteki ürünü alabilirsin

AliExpress'te ne buldum, inanamazsın
http://s.aliexpress.com/zAZVzAvQ

emre-sti

Acemi Detaycı
Üye
İl
Odessa
Diğer platform da 3 ayrı kişi söyledi
Ürünü 15 dakika yüzeyde beklentiginiz için lekeler donma yaptı.

Demirtozu temizleyiciler demir tozları ile etkileşime girerek onları yapıştığı yerden söker ve onlara da yapışır zaten renk verir.

Şimdi aklıma geldi ürün spreyi ürünü toz toz mu atıyor yoksa iplik gibi mi eğer iplik gibiyse siz boca ettiniz haddinden fazla kullandınız ve birde sünger geçtiniz üstünde.

Daha önce demirtozu temizleyicisi kullanmadan huyunu suyunu bilmeden yanlış uygulama yapıp sonra da ürüne çöp olmuş, piyasanın kalkmalı demek haksızlıktır.

Motors

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
emre-sti' Alıntı:
Diğer platform da 3 ayrı kişi söyledi
Ürünü 15 dakika yüzeyde beklentiginiz için lekeler donma yaptı.

Demirtozu temizleyiciler demir tozları ile etkileşime girerek onları yapıştığı yerden söker ve onlara da yapışır zaten renk verir.

Şimdi aklıma geldi ürün spreyi ürünü toz toz mu atıyor yoksa iplik gibi mi eğer iplik gibiyse siz boca ettiniz haddinden fazla kullandınız ve birde sünger geçtiniz üstünde.

Daha önce demirtozu temizleyicisi kullanmadan huyunu suyunu bilmeden yanlış uygulama yapıp sonra da ürüne çöp olmuş, piyasanın kalkmalı demek haksızlıktır.
AYNEN SEN HAKLISIN. BRAVO SANA.. Bİ SEN ANLIYON ZATEN ŞU İŞLERDEN

emre-sti

Acemi Detaycı
Üye
İl
Odessa
Okuduğunu anlama, algılama, yorumlama da sorun mu yaşıyorsun? daha önce demirtozu temizleyicisi kullanmadan burda ahkam kesiyorsun. Kullanmayı bilmediğin bir şeyi eline yüzüne bulaştırıp malzemeyi kötüleyerek insanlarda ön yargı oluşturuyorsun.

Ben zaten kime ne laf anlatıyorsam inceleyen kişiler neyin ne olduğunu anlıyor kimin lafına itibar edileceğini kimininkine edilmeyeceğini