Efsane cuma

oxygen3

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
Cakma black friday kampanyalarinda neler var aldiginiz / alacaginiz / bu fiyata kacmaz dediginiz? Ozellikle hepsi burada sonra da amazonTR de indirimler mevcut. Gorelim bakalim kim ne firsatlar yakaladi.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Hiç bir şey almayanlardanım ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Maalesef takip ettiğim çoğu ürün indirim öncesi daha uygun fiyatlıydı :utandim:(giyim,ayakkabı,parfüm vs) sözde indirim sonrası resmen bindirimin indirimini yaptılar,normal fiyattan bile fazla rakam olarak satışta şuan benim takip ettiklerim.

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Hiçbirşey almayanlardanım. Çok affedersiniz enayi peşindeler. Aralık ayında da seneyi kapatabilmek ve stok eritmek için yine indirim yapacaklar. Asıl kara cuma o zaman olacak.
Birşey alacaksanız mutlaka o ürünü takibe alın, her ay fiyatını gözlemleyin sonra birde bu tip çakma indirim günlerinde bakın bakalım kaça çıkartıp üstünü çizip kaça indirmişler.

Starkiller

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
N11'de Divortex gibi bazı mağazalar fiyatlarını düşürmüşler. 11.11 indiriminde de düşürmüşlerdi. Benim takip ettiğim ürünler de indirim oldu. Hepsiburada ve Vatan'da televizyon ve telefonlarda güzel indirimler var. Yurtdışı detailing sitelerinde de Black Friday indirimleri mevcut ama kargo ücretleri çok uygun değil. Gene de Klin Korea veya Purestar kurulama havlusu almak isteyenler için güzel bir fırsat.

oxygen3

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
Ihtiyac yokken sirf fiyati ucuz diye alinacak seyler yok gibi ama 10 liraya birseyi almayi dusunurken 8e dustugunu gormek fena olmuyor. Ihtiyac yoksa zorlamanin manasi yok.

ccibb

Uzman Detaycı
Üye
İl
Kırklareli
Valla bu 50 tl lik ürün için 150 den 50 ye düştü tarzı taktikler yıllardır uygulanıyor
Hakkını yemeyelim tutuyor da
Hepimiz hanımlardan (aaaa çok güzelmiş,hem de 180 den 50 ye düşmüş ) tarzındaki işittirmeleri duyuyoruz
Hepsiburada zaten tam rezillik
Geçen sene bakmıştım efsane cumaya,bsd için 200 den 50 ye düştü gibi birşey görünce kapatmıştım
Bu sene hiç bakmadım bile

wolki

Acemi Detaycı
Üye
İl
istanbul
Heybetli ismi var ,gerisi tırt..
Bu boş laflarla anca kendilerini kandırırlar...

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri
İpa, gliserin, aseton, slikon sprey aldım 1 er litre 78e geldi

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
o zaman apple tv ne işe yarar :)
Özetle media center görevi görüyor. İçinde Youtube vb. uygulamalar var. Yine iTunes Store var film, müzik vs. satın alıp doğrudan tv ile izleyebilirsiniz. Eğer iPhone - iPad cihaz varsa ekranı Apple TV vasıtasıyla TV'ye yansıtabilirsiniz. Son olarak Plex Media Center uygulamasını indirirseniz bilgisayara da plex tv programını kurduktan bilgisayarınızdaki film, dizi, fotoğraf gibi içerikleri modem aracılığıyla stream ederek tvden izleyebilirsiniz. Özellikle Plex media uygulaması filmlerin ve dizilerin metadatasını yani oyuncu yönetmen vs. otomatik olarak çektiği için kendinize özgü görselliği muhteşem (Netflix gibi diyelim) bir database kurmuş olursunuz.

Mi box da bunların bir kısmını yapar hatta 4k desteği var ancak Apple ekosistemi varsa Apple TV daha iyi.