En iyi sprey başlık

aLmera41

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Kocaeli
Arkadaşlar merhaba, toplu alim ile alınan ürünleri bölerek kullaniyoruz. Bunlar için sprey başlıklı şişel olarak ne kullaniyorsunuz?
Valet pro Dragos demir tozu sökücü aldığım zaman gelen orjinal sprey başlık püskürtme yapmadan tek bir noktaya attığı için baya bir ürün sarfiyatı yaşadım.
Sonra aklıma hanımın English Home dan aldigi oda parfümü şişesi aklima geldi. Çok güzel ince tanecikli olarak püskürtüyordu.

Ürünü boşaltıp içine Sonax Flugrostenferner koydum, jel kivamli olmasına rağmen çok memnun kaldim. Tabi bu durumdan hanım hiç memnun kalmadi bagajda o şişeyi görünce :)
Uzun lafin kisasi
https://www.englishhome.com.tr/aksesuar/oda-spreyi/ incelemek isteyen arkadaslar için

Sizlerin kullandığı ve memnun kaldığı sprey başlıkları fiyatlari ile yazarsak faydalı olur diye düşünüyorum.
Saygılar.

emre-sti

Acemi Detaycı
Üye
İl
Odessa
Ikea şişe kullanmıştım ilk zamanlar güzeldi ama zamanla vp dragon's ve 3d magic dressing ile tıkanma yaşadım. Sonra 3d şişe aldım devamında murat plastik şişe başlıklar ayni ve kaliteliler. Ikea tomat şişe de yoğun kıvamlı olmayan ürünler için güzel ve ekonomik çözüm

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Ben de genel olarak Murat Plastik kullanıyorum. Cif'in köpük başlıklı olan polypropylene (PP) fısfısı da güzel. Hem kimyasala dayanıklı hem de köpürterek atması bazı ürünler için faydalı oluyor.

Murat

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara
Fiyat performans olarak karşılaştırdığımızda

1 numara Murat Plastik bence.
2 numara Amway. Köpük yapabilmesi bence büyük avantaj.
3 numara CG
4 numara Mothers
5 numara VP

umrdmr

Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Benim için en iyisi Murat plastik 2.0 cc atan başlık. Sıkarken biraz parmakları yorabiliyor, ama çok güzel dağıtıyor ürünü.

MuratYARDIM

Amatör Detaycı
Moderator
İl
Ordu
700ml murat plastik kullaniyorum memnunum. Ayrica cantada cok yuksekte kalmiyor. Yanliz sprey kafa tam oturmuyor. Sallantida sizma yapiyor maalesef.

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Kime stok gelirse haber versin de şu murat plastikten 5 tane de ben alayım, çok övüldü.

detailing67

Çaylak Detaycı
Üye
İl
zonguldak
Ben auto brite nin sprey başlıkları da yumuşak ve iyi yayarak püskürtüyor ...Ama asıl murat ağbiden aldığım foam başlıklı spreylerden çok memnunum ama onları daha bulamıyorum nedense ..

Mrtbsl

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
Bu murat plastikten alabilecegim sprey sise modelleri arasinda hangilerini almami onerirsiniz ? En zor kimyasallari bile puskurtmek icin ( dragons gibi )

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mrtbsl

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
Bu murat plastikten alabilecegim sprey sise modelleri arasinda hangilerini almami onerirsiniz ? En zor kimyasallari bile puskurtmek icin ( dragons gibi )

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Mrtbsl' Alıntı:

Normali püskürtme yapıyor dragonsuda. Farklı birşey almanıza gerek yok

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Mrtbsl' Alıntı:

Benim kullandıklarım serisini bilmiyorum normal olandı herhalde herşeyi atıyor.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

Polonur

Tecrübeli Detaycı
Üye
Arkadaşlar murat plastiğin internetten satışı yok galiba sizler nasıl aldınız o spreyleri? Kwazar bakıyorum acayip pahalı yok mu alternatif

smtcglr

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
İstanbul - Beylikdüzü
Arkadaşlar murat plastiğin internetten satışı yok galiba sizler nasıl aldınız o spreyleri? Kwazar bakıyorum acayip pahalı yok mu alternatif
muratplastik siseleri 40 adet olarak koli şeklinde satılıyor mağazasında. yardımsever bi arkadaş alıyor ücretleri topladiktan sonra tabiki. sonra dağıtıyor. yada detaymarketimde var ordan da alabilirsin beklemim dersen

Polonur

Tecrübeli Detaycı
Üye
muratplastik siseleri 40 adet olarak koli şeklinde satılıyor mağazasında. yardımsever bi arkadaş alıyor ücretleri topladiktan sonra tabiki. sonra dağıtıyor. yada detaymarketimde var ordan da alabilirsin beklemim dersen
8-9 gün filan bekleyebilirim sorun değil. Araç yıkama günüm haftaya cumartesi