(Güncelleme) Renault Megane İcon (Nanolex Heavy Cut/Nanolex Finishing Polish/Sonax CC One Ceramic)

Sefa46

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
Arkadaşlar Selamlar Nasilsiniz :)

Bugün kü Uygulamam Yine bir arkadasimin Megane 4 araci hem yeni ürünleri test etmek hemde coktandir yapmak istedigimiz koruma uygulamasini bitirmekti :)

Aracta fazla agir bir çizik yok zaten dikkatli dogru yikama yapiyor geneli havlu ve eldiven cizikleri

Malzemeler

Yikama

AD Magifoam Ön Yikama
AD Citrus Pearly Kova Sampuani
Angelwax Resurection Demirtozu
Sam s Detailing Clay Bar
Shiny Garage Smoth Clay Kil Kaydirici
Chemical Guys Barabones Davlumbaz icin
Best Supreme Shine Lastik Parlatici
Meg Perfect Clarity Cam Temizleme

Polisaj & Koruma

Shiny Garage Scan İnspection
Nanolex Heavy Cut
Nanolex Finishing Polish
Sonax CC One Ceramic Coating

Uygulama Aşamasi

Aracimizi yikayip maskelemesini yaptim ve basladim dedigim gibi cizik az di temizlik polisaji yaparak basliyoruz Nanolex Heavy Cut Pasta Rotary Stanley Lake Country Pasta Pedi ile basliyoruz

Pasta Basarili begendim Tozma az Kece ile denemek lazim Toz olayini gozlemlemek icin Yagli bir ürün donma kuruma yapmiyor.Hemen Ardindan Finish Polish Ürünü ne geçiyorum.LQ Elements T3000 Orbital ve Meguiars Foam Finish Pad ile Devam ediyorum.

Nanolex Finish in Finali çok iyi cok begendim silmesi cok rahat kullanici dostu :)

Ürün ü temizledikten sonra M700 gectim ama cok icime sinmedi arkasindan birde tam temizlik icin Shiny Garage Scan İnspection la daha da hazir hale getirdim.Sonax CC One yi uygulamak icin başladim 50 ML ve 4 Adet Takoz cikiyor icinden Takozlar cok iyi Hepsinin Uzerinde Ped Pamugu mevcut uygulamada cok basarili.

Uygulamasi cok rahat hemen kurumuyor 1 er panel araliklarla Meg Supreme Shine Bezle sildim.

Jant Koruması ve Eksoz ucu icin Smart Rim Wax kullandim.Lastik Parlatici Best Supreme Super Shine Kullandim Dayanikli ürün degil Derinligi güzel

Uygulama Sona Erdi Finale geciyoruz :)

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Eline sağlık, çok güzel olmuş, beyaz beyaz olalı böyle parlamamıştır :)

değişik

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
.
Eline koluna sağlık ne diyeceğimi bilmiyorum tek eksik beyaz renk belli olmuyor emeğin koyu renkler gibi ama süt gibi çıkmış araç

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Kardeşim eline koluna sağlık, çok güzel olmuş. Kaporta ayrı bir güzel ama ben jantlar ın Parlaklığına bayıldım. Ben buradayım diye bağırıyor.

Ürünlerin hepsi merakla incelemesini beklediğim ürünlerdi. Kesene bereket. Senden onay çıkınca artık stokta yer açma zamanı geldi.

Ayazkahraman

Amatör Detaycı
Üye
İl
Ankara
Kardesim Eline Emegine Saglik Yapiyorsun bu Sporu Malzeme Kadrosu Sampiyonlar ligi gibi hepside cok iyi Uygulama ve Finallerin harika olmus Tebrik ederm.:):opucukx:

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Emeğine sağlık Sefa Kaliteli Alman ürünleriyle kalite işçilikle mükemmel parlaklığa ulaşmışsın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tolu_en

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Dehşet-ül Vahşet,
Bişey olmuş.
Elinize,kolunuza, emeğinize,vaktinize sağlık.
Gözlerim bayram etti.