Jant polisaj Uygulama + egzoz krom parlatma

technologyst

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
Merhabalar 1 saat önce dayanamadım pazar pazar dün araca mr fix uygulamıştım jantlar kalmıştı dayanamayan adam statüsünde aldım elime şarjlı matkabı fix m700 menzerna indim aşağı :)
Polisaja başladım arkasından m700 sıkıp sildim tüm jantları yaptım sonra seramik uygulayıp bitirdim

2E9E78B4-D83A-4328-9B2E-DA850585D772.jpeg

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Eline sağlık. Tam detay olmuş.

Ped için link alabilir miyim bir de ;)

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Ellerine sağlık güzel uygulama olmuş bu pedin dayanıklılığı nasıl olur acaba hemen aklıma motorun krom jant telleri geldi.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Elinize sağlık tam pazar uygulamalarından olmuş çok yormayan ama uğraşıldığına değen :)

El_Diablo

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Frankfurt
Ayni matkap ucu bendede var …...cantlarim kromajli oldu icin sadece temizlik icin kullaniyordum..Egzozu bununlan yapmak aklima hic gelmedi……...Bu aksam hemen bi deniyeyim :)

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Merhabalar 1 saat önce dayanamadım pazar pazar dün araca mr fix uygulamıştım jantlar kalmıştı dayanamayan adam statüsünde aldım elime şarjlı matkabı fix m700 menzerna indim aşağı :)
Polisaja başladım arkasından m700 sıkıp sildim tüm jantları yaptım sonra seramik uygulayıp bitirdim

Ekli dosyayı görüntüle 1129
Elleirne sağlık güzel olmuş dostum. Eksozu da mı menzerna 2500 ile geçtin yoksa metal parlatıcı mı? Jantlara bi çinli seramik atsaydın o kadar temizliğin ardına

technologyst

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
@nuriksari bu malzeme matkapa göre polisak makinesine olmaz matkapla çalışıyor. Jantlara zaten çinli yaptım. Egzoza 2500 geçtim üsyğne çinli yaptım

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Eline sağlık başkan, padden bende almıştım, bir kere kullandım.on taraftaki piano black panjurları arasına girmek içinde gayet iyi oluyor.

barbecue

Çaylak Detaycı
Üye
İl
ankara
Üstadlar,
Bu konuyu kendi aracım için tekrar canlandırmak isterim.

Resimde kırmızı ile işaretlenmiş vincin çelik halatına yön veren parçayı olabildiğince parlatarak, elden geçirmek istiyorum.
Bu konuda hangi aşamaları takip etmem ve bu aşamalar sırasında uygulamam gerekn ürünler hakkında sizden destek bekliyorum.
İlginiz ve yanıtlarınız için teşekkür ederim.

Selamlar,
Burak

technologyst

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
Üstadlar,

Resimde kırmızı ile işaretlenmiş vincin çelik halatına yön veren parçayı olabildiğince parlatarak, elden geçirmek istiyorum.
Bu konuda hangi aşamaları takip etmem ve bu aşamalar sırasında uygulamam gerekn ürünler hakkında sizden destek bekliyorum.

Selamlar,
Burak
Orası matlaşmış mı tam olarak renk değişimi var halatın tozumu yıpranmış mı eğer aşınma varsa krom yenilemesi yaptırmanız lazım bence tam seçilmiyor yakın foto olurda daha net cevap veririz

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Üstadlar,

Selamlar,
Burak
Böyle bir uygulama yapabilirsiniz.