Kimyasal Adamlar'dan Detay Dünyasına Haziran Fırsatı

smail14

Acemi Detaycı
Üye

Caner

Amatör Detaycı
Üye
Kampanya için teşekkürler o konuda bir şikayetim yok yalnız yüksek meblağlı alışverişlerde bile sabit 10tl kargo ücreti alınması, kargoya geç verilmesi ve kargo takip numarasının sisteme girilmemesi pek hoş bir durum değil. Corona öncesi yaptığım bir alışverişte de geç kargo söz konusu olmuştu. Bu konuya, müşteri memnuniyeti açısından biraz daha dikkat edilse çok iyi olacaktır. İnternetten yaptığım alışverişlerde tek seçici olduğum nokta kargoya veriliş hızı oluyor :deli: Tekrardan bu güzel kampanya için Kimyasaladamlar'a ve Detailforum'a teşekkürler.

eryayli

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Kurtköy
Benim siseler simdi geldi. Baslik sadece sprey seklinde atim yapiyor. Stream diye tabir edilen duz atimi yok. Dozaj gostergesi bence cok kullanisli olur, iyi dusunulmus. Ters yatinca hic bir sekilde damlatma yapmiyor, ki bir sprey sisede en buyuk kriterim budur :)

Bu da videosu...

HTC_U-3u cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TarıkZS

Usta Detaycı
Üye
Benim şişeler daha gelmedi ne takip No var ne bişey anlamadım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Kayseri
Değerli Forum üyeleri, @Kimyasal Adamlar Ahmet abiyle görüştüm.
Şişe alan arkadaşlar info@kimyasaladamlar.com adresine aldıkları Şişe adetini ve Adres bilgilerini mail atarlarsa Almış oldukları şişe adeti kadar şişe hediye ederek telafi edeceğini belirtti. Kargo ücretinin de Kimyasal Adamlar tarafından karşılanacağını belirteyim.

Sercan20

Uzman Detaycı
Üye
İl
Denizli
Şişe alan arkadaşlar info@kimyasaladamlar.com adresine aldıkları Şişe adetini ve Adres bilgilerini mail atarlarsa Almış oldukları şişe adeti kadar şişe hediye ederek telafi edeceğini belirtti. Kargo ücretinin de Kimyasal Adamlar tarafından karşılanacağını belirteyim.
Valla ben sadece orjinal olmadığı için mağdurdum, şişeden memnundum ancak böyle bir inceliği hiç kimse yapmaz. Kral adammış Ahmet abi. <3

omrslhmms

Profesyonel Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Şişelerin orjinal olmadığını kabul etti yani bu durumda öyle mi Ahmet Hocam?

Yoksa sırf dedikodusu cikti diye bile boyle bir incelik mi yapiyor?

smail14

Acemi Detaycı
Üye
Harikaymış. Hasarlı ürünleride kendilerine bildirecek şekilde mail atıyorum teşekkürler adminim.

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Kayseri
Şişelerin orjinal olmadığını kabul etti yani bu durumda öyle mi Ahmet Hocam?

Yoksa sırf dedikodusu cikti diye bile boyle bir incelik mi yapiyor?
Kendisi orijinal olmadığını bile bile mi gödermiş @Pro hocam? Açıklaması nedir acaba? Biz böyle bir şişe ürettirdik kampanya olarak 10tl den veriyoruz dese çok daha uygun olurdu. Böylesi gerçekten çok ayıp olmuş.
Ahmet abi şişeleri Türkiye pazarında birinden almış, şişelerin bu durumunu bilmediğini söyledi.. Konuyla alakali başka bilgim yok arkadaşlar.

Tonyukuk07

Uzman Detaycı
Üye
Ahmet abi şişeleri Türkiye pazarında birinden almış, şişelerin bu durumunu bilmediğini söyledi.. Konuyla alakali başka bilgim yok arkadaşlar.
Kendisi bu ahlaksızlığı yapan şahıs ya da firmayı burada ifşa ederse forumdaki insanlar bu tarz iş ahlakından nasibini almamış insanlardan kendilerini korur. Belki şişeleri aldığı şahıs ya da firmanın sitesi üzerinden buradakiler alışveriş yapıyor olabilir buna yönetim de dahil. Hem böylece kendisini de madur eden firma ya da şahısları ifşa ederek kendisi de rahatlamış olur.