Ortak Alım Koch Chemie Motorplast Ortak Alım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muhammed06

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Ankara
Kesinlikle bununla ilgili bir bilgilendirme yapılmalıydı. Ayrıca bu başlıkları satın alacak olsaydık zaten almazdık büyük ihtimal ile. Pazartesi günü bunu görüşelim ücret iadesi yapılmalı veya farklı şekilde telafi edilmeli.
Evet almazdık herhangi bir cam sil başlığı ile aynı umarım bi çözüm buluruz.

mustafacagri

Uzman Detaycı
Üye
İl
Ankara
Diğer sayfada da bahsettim, burada da bulunsun mesaj. Başlıklar fotoğrafta olanla alakasız. Düz zemine koyunca sabit bile durmuyor sallanıyor :) Ayrıca ürünü almak için x birim TL verdik. +şişe için y birim TL verdik. Ürün ekstra satın alınan fısfıslara doldurulup gönderilmiş ki belirtilen fısfıstan alakasız şişeler :) sorum şu ki benim gibi ekstra fısfıs şişe alanlar eğer bu şişeyi almasaydı ürün neye konulup gönderilecekti :). İyiki aşırı sert bir kimyasal içeren ürün almamışız, zira gelen fısfıs da hiç olacaktı başka bir ürün koyamayacaktık...

TemizlikMadeni

Firma Yetkilisi
Üye
İl
izmir
Arkadaşlar herkese merhabalar,
Yoğun bir haftadan geçtik sizi bu konuda bilgilendirmedim kusura bakmayın..
Yurtdışı gümrük işlemleri bu süreçte durduğu için kimyasala dayanıklı şişelerin stokları bitmiştir. bitmesiyle birlikte sizi mağdur etmemek adına tedarik edebildiğimiz kadarıyla gönderileri tamamladık bu maalesef kriz fırsatçıları tarafından size verdiğimiz fiyatın 2 katına mal oldu ama tüm şişeler gönderimi yapıldı. Şişeler görseller aynıdır. Renk ürün değişmedi. Fısfıs kafalarına gelince maalesef ülkemizde ve avrupa da tükenmiş ve getirilememe durumundan dolayı fısfıs kafalarını geçici olarak bu şekilde gönderdik. Doğal kimyasal dayanıklı şişe alanlara fısfısları temin edildiğinde tekrardan gönderim yapılacaktır. şimdilik kullanılabilir olsun diye o fısfıslardan koyduk. Bu konudaki hassasiyetimizi ve mevcut durumu anlamanız iyi niyetimizden şüphe etmemeniz önemli.ben herkese teşekkür ederim

OmerNecmi54

Acemi Detaycı
Üye

_CaN_

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Yurtdışı gümrük işlemleri bu süreçte durduğu için kimyasala dayanıklı şişelerin stokları bitmiştir. bitmesiyle birlikte sizi mağdur etmemek adına tedarik edebildiğimiz kadarıyla gönderileri tamamladık bu maalesef kriz fırsatçıları tarafından size verdiğimiz fiyatın 2 katına mal oldu ama tüm şişeler gönderimi yapıldı. Şişeler görseller aynıdır. Renk ürün değişmedi. Fısfıs kafalarına gelince maalesef ülkemizde ve avrupa da tükenmiş ve getirilememe durumundan dolayı fısfıs kafalarını geçici olarak bu şekilde gönderdik. Doğal kimyasal dayanıklı şişe alanlara fısfısları temin edildiğinde tekrardan gönderim yapılacaktır. şimdilik kullanılabilir olsun diye o fısfıslardan koyduk. Bu konudaki hassasiyetimizi ve mevcut durumu anlamanız iyi niyetimizden şüphe etmemeniz önemli.ben herkese teşekkür ederim
Arkadaşlar @TemizlikMadeni gerekli açıklamayı yukarıda yapmış. Kendileri ile şimdi görüşme sağladım. Sizlere gönderilmesi gereken fısfıs başlıklar tedarik edildiğinde tekrar kargo ücretsiz olarak gönderim sağlanacak.. Liste bende var zaten. Ayrıca takip edeceğim zaten. Elimizde olmayan sebeplerden ötürü yaşanan bu olaydan dolayı da sizlerden tekrar özür dilerim.

wolki

Acemi Detaycı
Üye
İl
istanbul
Arkadaşlar @TemizlikMadeni gerekli açıklamayı yukarıda yapmış. Kendileri ile şimdi görüşme sağladım. Sizlere gönderilmesi gereken fısfıs başlıklar tedarik edildiğinde tekrar kargo ücretsiz olarak gönderim sağlanacak.. Liste bende var zaten. Ayrıca takip edeceğim zaten. Elimizde olmayan sebeplerden ötürü yaşanan bu olaydan dolayı da sizlerden tekrar özür dilerim.
@_CaN_ Hocam ilgi alakanız'dan dolayı çok teşekkür ederim sağolun.
@TemizlikMadeni konuyu açıklaması çok iyi oldu.

mustafacagri

Uzman Detaycı
Üye
İl
Ankara
Açıklama ve ürünü alanların bekleyip mağdur olmaması adına bulunan çözüm için teşekkürler :)
Estağfurullah ilginiz yeterli, teşekkür ederim şahsım adına :) @TemizlikMadeni nin de artniyeti olmadığını düşünüyorum, kısa sürede bahsi geçen sorunların daçözüme ulaşacağını ümit ediyorum :)

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
bir kaç uygulama ile ilgli soru gördüm belki bir faydası olur .bu uygulamadan ziyade ürünün kuru ve ıslak zemin üzerinde karşılaştırmalı performans sıcaklık tepkisi su karşıtı karekteri ve son olarak klima parçalarının boru yapısında sıkça kullanılan alüminyum boru materyalinin üstündeki performansını gösteren bir video..
benim önerim en ince dozlama yapan bir spreyle uygulama öncesi tüm yüzeyi ince bir tabaka olarak ıslatmak ve ürününde aynı şekilde ikinci kat gibi bu ıslak zemine sıkmak olacak ki bu hem homojen dagılımı saglıyor hemde ürün kuruması hızlanıyor ve başarısı artıyor.
not: alümünyum üzerinde tutunma etkisi çok düşük.
iyi detaylar.

zizoum

Amatör Detaycı
Üye
bir kaç uygulama ile ilgli soru gördüm belki bir faydası olur .bu uygulamadan ziyade ürünün kuru ve ıslak zemin üzerinde karşılaştırmalı performans sıcaklık tepkisi su karşıtı karekteri ve son olarak klima parçalarının boru yapısında sıkça kullanılan alüminyum boru materyalinin üstündeki performansını gösteren bir video..
benim önerim en ince dozlama yapan bir spreyle uygulama öncesi tüm yüzeyi ince bir tabaka olarak ıslatmak ve ürününde aynı şekilde ikinci kat gibi bu ıslak zemine sıkmak olacak ki bu hem homojen dagılımı saglıyor hemde ürün kuruması hızlanıyor ve başarısı artıyor.
iyi detaylar.
Hocam peki öncesinde temizlik için başka bir ürün mü kullanmalıyız? Bi videoda sıkıp silip temizliyorduda.

es026

Usta Detaycı
Üye
İl
Eskişehir
Ürünü en doğru şekilde nasıl kullanabiliriz? Deneyimi olan arkadaşlar bilgilendirebilir mi? Örn; koruma sonrası kaç dakika sonra araç kullanılmalı, tek kat mı çift kat mı uygulanmalı? Herhangi bir bez ile ürün yayılmalı mı?

KaiZeN

Uzman Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
iyi detaylar.

Ürünü en doğru şekilde nasıl kullanabiliriz? Deneyimi olan arkadaşlar bilgilendirebilir mi? Örn; koruma sonrası kaç dakika sonra araç kullanılmalı, tek kat mı çift kat mı uygulanmalı? Herhangi bir bez ile ürün yayılmalı mı?

Hocam merhaba,

@ege üstad sağolsun en verimli nasıl olacağı hakkında yukarıdaki postta anlatmış.

Sandozix

Çaylak Detaycı
Üye
Burdan mesaj attım, kendi sitelerinden mesaj attım whatsapp'tan mesaj attım hala bir kargo takip numarası elde edemezken burda gönderiye yorum yapıyorlar hizmet anlayışları ve anlayış beklemeleri takdire şayan !! @TemizlikMadeni

_CaN_

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Burdan mesaj attım, kendi sitelerinden mesaj attım whatsapp'tan mesaj attım hala bir kargo takip numarası elde edemezken burda gönderiye yorum yapıyorlar hizmet anlayışları ve anlayış beklemeleri takdire şayan !! @TemizlikMadeni
Tüm ürünler kargoya verilmiş olması lazım. Bir takip numarası isteyelim @TemizlikMadeni

Muhammed06

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Ankara
iyi detaylar.
Söylediğiniz şekilde uygulama yaptım bilgiler için teşekkürler :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...