Koruma sonrası boncuklar...

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Öne çıkan konu #741
İki hafta kadar önce Turtlewax Hybrid Sealant ürününe bir şans daha vermiştim. Bir önceki uygulamamda hem dayanım hem de boncuklanmada istediğim gibi performans vermemişti. Aracın üzerinde doğru düzgün koruma yok yani tamamen bu ürüne emanet. Dediğim gibi 2 haftalık kir var üzerinde geçenlerde yağan kara da maruz kaldı. Bugün aldığım fotoğrafı ekliyorum toz ve kire rağmen fena değil gibi ama önceki sayfalarda paylaştığım Meguiars HCW’ye göre zayıf.

O zaman jays wax uygulaması gelsin

Atocan

Profesyonel Detaycı
Üye
İl
Ankara
İki hafta kadar önce Turtlewax Hybrid Sealant ürününe bir şans daha vermiştim. Bir önceki uygulamamda hem dayanım hem de boncuklanmada istediğim gibi performans vermemişti. Aracın üzerinde doğru düzgün koruma yok yani tamamen bu ürüne emanet. Dediğim gibi 2 haftalık kir var üzerinde geçenlerde yağan kara da maruz kaldı. Bugün aldığım fotoğrafı ekliyorum toz ve kire rağmen fena değil gibi ama önceki sayfalarda paylaştığım Meguiars HCW’ye göre zayıf.

Agam eline sağlık kil ve demir tozu yap birde öyle dene benim jantta bile bir ayı tamamlamıştı zalım hafta sonu yine deneyeyim iyi hatırlattın :)

MoonDance

Usta Detaycı
Üye
Sorma kardeşim bu ara o kadar olay oldu ki hayatımda, bırak Jayswax’ı, arada yemek yemeyi bile unuttuğum oluyor.
@onurçiko @can26 çok haklılar.
Hocam oturup düşündüğünüz zaman aslında insan ne için çabaladığını bile bilmiyor. Dünya da neler oluyor, hastalıklar cirit atıyor ve kişisel sorunlar da cabası. Ölüm bu kadar yakınken insan elle tutulur değerde olmayacak şeylerle uğraşıp kendi için yaşamıyor. Bir kardeşiniz, bir arkadaşınız olarak sizden ricam, kendiniz için birşeyler yapın. Hayatın, sevmenin ve en önemlisi detayın tadını çıkarın. Seviyoruz sizi.

mustafacagri

Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Fussoya ara verilsin bence :sarki:
Vereceğim vereceğim :D kışın geçiş döneminde korumasız kalmasın diye yapmıştım ama iyi oldu şu sıralar malum durumlarda da idare etti. Vp Marvellous ve madwax da var elimde ama bakalım şu yoğun geçmesi beklenen 2 haftayı atlatalım en azından diye düşündüm. Sonrası nasipse yaz Waxları :)
Fusso nun ebedi rakibi olmaya aday 83. günündeki Bilt Hamber Double Speed Wax

Hayranlıkla izliyorum, konudan da takipteyim zaten maşallah. Şahane bir performans veriyor ve ek olarak parlaklık da çok çok daha iyi görünüyor. Fussoyu 2 sene falan oldu alalı. Erdem boyadan 40 gram almıştım daha bitiremedim :D ufak boyu alsa deneyeceğim bilt hamber'ı da :D

Paian

Uzman Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Kendimizi ihmal etmeyelim efenim,önce canımız sağolsun diyoruz
Agam eline sağlık kil ve demir tozu yap birde öyle dene benim jantta bile bir ayı tamamlamıştı zalım hafta sonu yine deneyeyim iyi hatırlattın :)
Kardeşim dünya işi bitmez, arada detaya dön, kendine terapi yap, bak bana, canım sıkınca vuruyorum kendimi detaya ohh miss
@onurçiko @can26 çok haklılar.
Hocam oturup düşündüğünüz zaman aslında insan ne için çabaladığını bile bilmiyor. Dünya da neler oluyor, hastalıklar cirit atıyor ve kişisel sorunlar da cabası. Ölüm bu kadar yakınken insan elle tutulur değerde olmayacak şeylerle uğraşıp kendi için yaşamıyor. Bir kardeşiniz, bir arkadaşınız olarak sizden ricam, kendiniz için birşeyler yapın. Hayatın, sevmenin ve en önemlisi detayın tadını çıkarın. Seviyoruz sizi.
Beyler hepinize tek tek teşekkür ederim. Önce İş yoğunluğum boğdu. Sonra sevdiğim birini kaybettim, İnanın şu virüs bahanesiyle eve kapandım da biraz kendime geldim. Ama meşgale lazım insanın kendini dinleyebilmesi için.

KaiZeN

Usta Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
Babacım sen her yıkamadan sonra tazeliyon mu ne yapıyon bu waxı. Vay maaşallah.
Üstad destekleyici dahi birşey yok üzerinde inan ve son yıkamayı babam sağolsun aracı pis görmeye dayanamamış benzinlikte sadece suyla yıkamış o da 17-18 gün olmuştur :super:

Bu arada kayınbabanın aracına 2. Katı atabildinmi? Polisajlı yüzeyde ne kadar dayanıcak acaba :komik:

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
istanbul
Sorma kardeşim bu ara o kadar olay oldu ki hayatımda, bırak Jayswax’ı, arada yemek yemeyi bile unuttuğum oluyor.
Bizde evde uzaktan eğitim ile boğuşuyoruz. Ben öğretmen, öğretmen veli oldu. Bu böyle yaza kadar uzarsa ailecek bir terapi görmemiz gerekecek.
Ya da ben bu saatten sonra oğlanın okuluna öğretmenlik için başvuruda bulunacağım.