Koruma sonrası boncuklar...

berkay26

Çaylak Detaycı
Üye
İl
eskişehir
F7 bendede 3-4 ay civarı gitti.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ
merhabalar.. opak kırmızı i 30 aracım için kullanmak üzere soft99 new version ve soft 99 f7 arasında acayip derecede kalmış durumdayım..ürünler hakkında genel bilgiye sahibim. dayanım f7 de 7 ay vadediyor ancak diğer noktalarda durum nedir bilmiyorum. kullanmış biri olarak derinlik yansıma parlaklık su kaydırma anlamında f 7 fusso99 12 months dark new'e göre nasıl performans gösteriyor.. internette adamın birisi resmen çamur hazırlayıp f7 uygulanmış arabaya döküyor ve sonuç muazzam arabada çamur bile kalmıyor.. nasıl bir ürün deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.birde merak ettiğim azda olsa harelenme,rds vb ince çizkleri bir miktar maskeliyor mu.. bilgi verirseniz teşekkür ederim.

Dragstar

Konu Sahibi ✔
Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
merhabalar.. opak kırmızı i 30 aracım için kullanmak üzere soft99 new version ve soft 99 f7 arasında acayip derecede kalmış durumdayım..ürünler hakkında genel bilgiye sahibim. dayanım f7 de 7 ay vadediyor ancak diğer noktalarda durum nedir bilmiyorum. kullanmış biri olarak derinlik yansıma parlaklık su kaydırma anlamında f 7 fusso99 12 months dark new'e göre nasıl performans gösteriyor.. internette adamın birisi resmen çamur hazırlayıp f7 uygulanmış arabaya döküyor ve sonuç muazzam arabada çamur bile kalmıyor.. nasıl bir ürün deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.birde merak ettiğim azda olsa harelenme,rds vb ince çizkleri bir miktar maskeliyor mu.. bilgi verirseniz teşekkür ederim.
Merhabalar. F7 parlaklık olarak Fusso 12 den daha iyi parlaklık verir.

DENİZLİ

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya

emrecanoran22

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
tekirdağ çorlu
Demirtozu kil ardından 3 aşamalı boya düzeltme yaptığım yüzeye Çinli dpro seramik uyguladım , ilk yagmurda görüntü bu farklı bir boncuk tarzı var ama güzel gözüküyor yola çıktığımız anda tamamen temizlendi.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Autoglym Express wax boncukları. Altta koruma kalmadı. Sadece Express waxın etkisi. Söylendiği gibi araç ıslakken sıktım ve direk kuruladım.

Uygulayalı 10 gün kadar oldu. Araç tozluydu ancak hiç yağmur görmemişti. Bu arada kaputta folyo var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bahtitopal

Usta Detaycı
Üye

8eylülde sürdügüm kivami korumayı birazcık yitirmeye başladı üzürine koch pw ile destek vermiştim akşam yıkadım sabah çigi sonrası bu görüntüyle karşılaştım
Havalar daha kötü olmadan kivamiyi tekrar yenileyim diyorum
bizim buraların pis havası,tozu,kömür pisliği olduğu sürece istediğimiz korumayı hiç elde edemicez. boncuklar hemen bozulmaya başlıyor. seninki şuan iyi görünüyor.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cavraoğlu

Usta Detaycı
Üye
İl
Samsun
bizim buraların pis havası,tozu,kömür pisliği olduğu sürece istediğimiz korumayı hiç elde edemicez. boncuklar hemen bozulmaya başlıyor. seninki şuan iyi görünüyor.

Kışın akşam yağış olduğu zamanlar zonguldak sanki başka boyuttaymiş gibi dururdu havanın kirinden

bahtitopal

Usta Detaycı
Üye
Kışın akşam yağış olduğu zamanlar zonguldak sanki başka boyuttaymiş gibi dururdu havanın kirinden
dün gece de aynıydı nöbetteydim sabaha kadar sis pus pislik içinde.havası pis malesef zaten koah hasta sayısı bayağı yüksek.

BERAT

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Zonguldak

Eski performansı yok gene abi :) pw ile güzel ikili oldular su iticiligi de azalmıştı onu da artıtırdı aracım kapalı garajda duruyor normalde ama nöbette oldugum için dışarda kalıyo ayın 15 günü içerde 15 günü dışarda :)

Hala öyle akşam oldugunda bir sis bir karanlık çöker kömür isi kurum yagar resmen maalesef ki Türkiye'de havası en yaşanamaz şehirdir ama hala enerji santrali yapılma peşinde yakında nefes alamayacaz :)