Kullanılabilecek Alternatif Ürünler

TarıkZS

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
Arkadaşlar burada açılan konuda, severek yaptığımız detailing çalışmalarımızda kullandığımız ürünlere Alternatif olarak kullanabileceğimiz ve bizlere kalite, kullanışlılık ve ekonomiklik kriterlerini sunabilecek ürünleri sizlerin de orijinal fikirleri ve katkıları ile sunacağımızı düşünüyorum.Saygılar Sevgiler..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

TarıkZS

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
Herkesin kullanabileceği bir kaç ürünle başlayalım.
Yün Eldiven, 2 adet fiyatı makul Jant temizliğinde Alternatif olacağını düşünüyorum:)

TarıkZS

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
Özellikle ekranlı araçların güvenle tercih edebileceği aşırı yumuşak hız göstergesi ve led ekranda rahatlıkla kullanılabilecek toz alma Fırçası

Shirb13

Uzman Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
Arkadaşlar, ben çalıştığım firmada satın alma sorumlusu olarak çalışıyorum sembol plastik benim tedarikçim ve nazım geçer. Almak istediğiniz birşeyler varsa toplu alım yapıp uyguna alabiliriz.

Bilginiz olsun :)

Benzer ölçülerde bir kasayı geçenlerde bir kaizen çalışması kapsamında 1000 tane sıkı pazarlıklar sonucu adet başı 19.15 tl ye aldım.

00serkan4300

Çaylak Detaycı
Üye

Arkadaslar bu video da valetpro citrus pre wash icin ayrı ayrı apc, carpet cleaner ve ön yıkama ürünü almaktansa sadece valetpro citrus pre wash alarak 3 ünün işini farklı sulandırma oranlarıyla görebilirsiniz diyor. Ekonomi anlamında benim de aklımda yattı. Siz ne dersiniz deneyen var mı?

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TarıkZS

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
Arkadaşlar, ben çalıştığım firmada satın alma sorumlusu olarak çalışıyorum sembol plastik benim tedarikçim ve nazım geçer. Almak istediğiniz birşeyler varsa toplu alım yapıp uyguna alabiliriz.

Benzer ölçülerde bir kasayı geçenlerde bir kaizen çalışması kapsamında 1000 tane sıkı pazarlıklar sonucu adet başı 19.15 tl ye aldım.
Sembol plastik kasalarından geçen Yok kurban bayramı için almıştım kalitesi çok hoşuma gitti kullanıp her yeri et ve kan olduktan sonra aklım başıma geldi, ulan ne güzel kutu tam da litrelik spreyler sığar buna diye içimden geçirdim şimdi de sipariş vermeyi düşünüyorum ;)

Shirb13

Uzman Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
Sembol plastik kasalarından geçen Yok kurban bayramı için almıştım kalitesi çok hoşuma gitti kullanıp her yeri et ve kan olduktan sonra aklım başıma geldi, ulan ne güzel kutu tam da litrelik spreyler sığar buna diye içimden geçirdim şimdi de sipariş vermeyi düşünüyorum ;)

Bir önceki mesajıma fotoğraf ekledim :) ölçüleri 46x25x22 cm

Kzmsefa

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Çok güzel bir konu tebrikler, bir çok kişinin çok işine yarayacağından eminim :)
Ufak bir tavsiye de benden gelsin, bu tarz gofret kutusunu veyahut konserve tenekelerini detay fırçalarını dolapta saklamak için kullanabilirsiniz. Dolap kapağına çivi veya vida ile uğraşmak istemeyen benim gibiler için güzel bir alternatif :)

TarıkZS

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye

Süper Ürünler , üstünde STANLEY yazsa 300₺ olur:)

Shirb13

Uzman Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
Çok güzel bir konu tebrikler, bir çok kişinin çok işine yarayacağından eminim :)
Ufak bir tavsiye de benden gelsin, bu tarz gofret kutusunu veyahut konserve tenekelerini detay fırçalarını dolapta saklamak için kullanabilirsiniz. Dolap kapağına çivi veya vida ile uğraşmak istemeyen benim gibiler için güzel bir alternatif :)

Bunu bende düşünmüştüm, işte kafalar aynı yere çalışıyor.

TarıkZS

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
Uygulama sonrası waxlı bez veya ped, lastik parlatıcı Süngeri muhafazası için ve ürünlerin birbirine temas etmemesi için bunu kullanıyorum uzun ömürlü bir ürün

Kzmsefa

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Benzinlik yıkamalarında kapaklı kova yok ise kova yıkamalar için bütün şampuan şişesini yük etmek yerine ''Seyahat Seti'' tarzı şişelerde şampuan götürmek daha kullanışlı oluyor.
Hatta kafayı biraz daha kırıp :komik: benim gibi şişe üzerine kendi ölçeklerinizi de yapabilirsiniz :) Her çizgi arası 15ml. Aracın kir durumuna göre 1. çizgi veyahut 2. çizgiye kadar döküyordum. :)

TarıkZS

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
Arkadaşlar Valet Pro markası altında bu köpük fırçalar 40₺ den satılıyor, Esasında bu fırçalar profesyonel resim sanatında kullanılıyor Ve bu kategoride arama yaptığınızda çok daha uygun fiyatlar görebiliyorsunuz hem de ücretsiz kargo

Shirb13

Uzman Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
Arkadaşlar Valet Pro markası altında bu köpük fırçalar 40₺ den satılıyor, Esasında bu fırçalar profesyonel resim sanatında kullanılıyor Ve bu kategoride arama yaptığınızda çok daha uygun fiyatlar görebiliyorsunuz hem de ücretsiz kargo

Bu çok iyi oldu benim için Tarık hocam, teşekkürler :)